forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Problemi sa fotografijama na forumu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 27/01/2012 : 13:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Ako već postoji topic sa ovim pitanjem uputite me na njega.

Nekoliko dana je sve bilo ok no sada više nije.

Uploadam fotke preko imageshacka u jpg formatu, no ponekad ih imageshack sam promijeni u png format (no to nebi trebao biti problem).

Ako će mi se ovo i dalje događati sa fotkama popizdit ću jer namjeravam napraviti još dosta popisa sa brdo fotki.

Zašto se ovo događa:





hvala

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!

Markos
Webmaster



Croatia
28988 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 27/01/2012 : 14:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa čitaj što piše: izbrisali su ti je zbog copyright violationa.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 27/01/2012 : 14:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
ta proemna u png verovanto nastane ako si stavio da se smanjuje na neku velicini, ali to nema veze.

Problem je u tome sto se nesto sjebe na imageshack serveru. Ovo prvo, 403 znaci kao da si prekirsio neka pravila kad sa tom fotografijom (ko zna koja) i da su oni odlucili da izbrisu sliku sa servera. Ovo drugo je neka interna greska na njihovom serveru.

Resenje je da nadjes drugi servis sa skladistenje podataka :P
npr tinypic (ali i kod njih to zna da se desi) ili dropbox (sa njima jos nisam imao problema nikakvih).
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 27/01/2012 : 14:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Pa čitaj što piše: izbrisali su ti je zbog copyright violationa.


Znam Marko, pročitao sam i jasno mi je to, ali po tome će mi izbrisati sve fotografije. Problem mi je sad kako mogu znati kada će izbrisati nešto a kada neće. Fuck.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 27/01/2012 : 14:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

ta proemna u png verovanto nastane ako si stavio da se smanjuje na neku velicini, ali to nema veze.

Problem je u tome sto se nesto sjebe na imageshack serveru. Ovo prvo, 403 znaci kao da si prekirsio neka pravila kad sa tom fotografijom (ko zna koja) i da su oni odlucili da izbrisu sliku sa servera. Ovo drugo je neka interna greska na njihovom serveru.

Resenje je da nadjes drugi servis sa skladistenje podataka :P
npr tinypic (ali i kod njih to zna da se desi) ili dropbox (sa njima jos nisam imao problema nikakvih).


Ok hvala.

Vidjet ću još što ću.


Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 27/01/2012 : 14:21:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Da me bar sa imageshacka preko maila upozore kada će mi nešto maknuti. Neda mi se svaki dan gledati vlastite postove da bi vidio da li su mi nešto maknuli ili ne.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/01/2012 : 00:09:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
To se i meni ponekad dogodi, a nemam pojma zašto. Mislim, fotku mi normalno otvori, sve obavim kako treba ali ona ipak ne osvane u postu. Ali nema se smisla nervirati!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 28/01/2012 : 00:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
Što ne probate sa ZaSlike.com, odličan je.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 28/01/2012 : 10:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message  Reply with Quote
@DzonDiful - a da znas da uopste ne razumem sta hoces da kazes :P
@allba - ne znam kolko da verujem domacima :D

@Nivox - Ja iskreno preporucujem Dropbox. Jos nisam imao nikakvih problema sa njim, nista mi nije izbrisano, imas maksimalnu kontrolu i preglednost. Ima i drugih prednosti, npr sinhronizaciju svih tih fajova na druge kompove, nije samo za slike..
Naime, dropbox se instalira, i vidis ga kao direktorijum (ili particiju, nem pojma kako je na win) na svom kompu. I sve samo prebacujes tu kao sto bi u bilo koji drugi dir (najbolje u podfolder "Public"). I onda samo desni klik na sliku -> dropbox -> get link imas link.
Registrujes se na http://db.tt/OQf56dq (moj link, da ja dobijem dodadne megabajte :P).
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10000 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 28/01/2012 : 10:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Grujah.
Registrujes se na http://db.tt/OQf56dq (moj link, da ja dobijem dodadne megabajte :P).


Registrovao sam se. Da častiš za dodatne megabajte
Čini mi se kao dobra stvar. Hvala na linku.


Svet stripa - portal - forum - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/01/2012 : 11:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dropbox je izvrsna stvar

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

all_ba
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4149 Posts

Member since 01/04/2008

Posted - 28/01/2012 : 14:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit all_ba's Homepage  Send all_ba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.

@DzonDiful - a da znas da uopste ne razumem sta hoces da kazes :P
@allba - ne znam kolko da verujem domacima :D

@Nivox - Ja iskreno preporucujem Dropbox. Jos nisam imao nikakvih problema sa njim, nista mi nije izbrisano, imas maksimalnu kontrolu i preglednost. Ima i drugih prednosti, npr sinhronizaciju svih tih fajova na druge kompove, nije samo za slike..
Naime, dropbox se instalira, i vidis ga kao direktorijum (ili particiju, nem pojma kako je na win) na svom kompu. I sve samo prebacujes tu kao sto bi u bilo koji drugi dir (najbolje u podfolder "Public"). I onda samo desni klik na sliku -> dropbox -> get link imas link.

Registrujes se na http://db.tt/OQf56dq (moj link, da ja dobijem dodadne megabajte :P).


U zadnje vrijeme samo njega koristim i vrlo je jednostavan, a možeš u isto vrijeme aplaudovati 10-15 fotki, a kasnije ih jednu po jednu prebaciš na forum ili gdje već želiš.:)

C'est la vie...
https://www.facebook.com/Revija-Bosona-455611547926400/timeline/

Edited by - all_ba on 28/01/2012 14:21:37
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 28/01/2012 : 14:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Pošto je ovaj topic zaključan: Kako staviti sliku na forum odnosno u post? Napisat ću ovdje.

Ako želite staviti sliku na post sa internet stranice (ne sa hard diska!) ne znam zašto se mučite imageshackovima i tinypicovima kad jednostavno možete napraviti ovo:
- pronađeš željenu sliku na netu
- desni klik na nju (properties ili prikaži informacije o slici)
- kopiraš adresu stranice na kojoj se nalazi slika (address ili lokacija)
- otvoriš post koji želiš napisati
- pod Format: klikneš na Insert Image (4 kućica odostraga)
- između (img) i (/img) staviš kopiranu adresu (desni klik) i to je to! Piece of cake!

I još jednom, to vrijedi samo za slike sa neta a za svoje slike morate ipak koristiti dropbox, imageshack ili neku drugu alternativu.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12800 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/01/2012 : 11:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Pošto je ovaj topic zaključan: Kako staviti sliku na forum odnosno u post? Napisat ću ovdje.

Ako želite staviti sliku na post sa internet stranice (ne sa hard diska!) ne znam zašto se mučite imageshackovima i tinypicovima kad jednostavno možete napraviti ovo:
- pronađeš željenu sliku na netu
- desni klik na nju (properties ili prikaži informacije o slici)
- kopiraš adresu stranice na kojoj se nalazi slika (address ili lokacija)
- otvoriš post koji želiš napisati
- pod Format: klikneš na Insert Image (4 kućica odostraga)
- između (img) i (/img) staviš kopiranu adresu (desni klik) i to je to! Piece of cake!

I još jednom, to vrijedi samo za slike sa neta a za svoje slike morate ipak koristiti dropbox, imageshack ili neku drugu alternativu.


Ja uploadam slike na Tinypic i Imageshack čak i kad su sa internetskih sajtova zato što u većini slučajeva sajtovi ne dopuštaju direktno linkanje na njihove slike.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
545 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 29/01/2012 : 13:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Moguće, ali mislim da nije to baš većina.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/02/2012 : 15:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Grujah.


@Nivox - Ja iskreno preporucujem Dropbox. Jos nisam imao nikakvih problema sa njim, nista mi nije izbrisano, imas maksimalnu kontrolu i preglednost. Ima i drugih prednosti, npr sinhronizaciju svih tih fajova na druge kompove, nije samo za slike..
Naime, dropbox se instalira, i vidis ga kao direktorijum (ili particiju, nem pojma kako je na win) na svom kompu. I sve samo prebacujes tu kao sto bi u bilo koji drugi dir (najbolje u podfolder "Public"). I onda samo desni klik na sliku -> dropbox -> get link imas link.
Registrujes se na http://db.tt/OQf56dq (moj link, da ja dobijem dodadne megabajte :P).



Registrirao sam se preko tvojeg linka (i obojica smo dobili 250MB )i instalirao sam Dropbox. Sve je vrlo jednostavno i radi kako treba.
No, ja naravno ponovno imam problem . Dropbox mogu koristiti jedino doma jer na poslu nemam admin prava za instalaciju baš svega i svačega, a imam i zabranu na neku sajtove (jer trenutno radim u velikoj kompaniji). A popise koje radim za forum, radim na poslu . A jebga.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 05/02/2012 : 22:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Hvala Grujo, dobio si dodatne megabajte.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 16/02/2012 : 08:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Na kraju sam se odlučio za Picasa Web Albums gdje imam profil odavno, ali mi nije palo na pamet da te fotke mogu postaviti ovdje na forumu pošto nitko nije spomenuo da koristi Picasu Web.

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 04/10/2012 : 00:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Kvotovao sam poruku sa slikom na sajtu Dinamovaca. Pokoci se nesta :P

Nije meni zbog mene, nego nemaju kuda da zalopojkuju :D
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 04/10/2012 : 12:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Tu je problem sa slikom foto dalmacija... koja kad ides na dinamov topic samo ona ostane i nista vise... javljeno mi je da je problem moj avatar, neman pojma odakle takvi zaključci, ja sam promjenio dva avatara medutim i dalje blokira na potpuno isti nacin.

@ Globinjo

Hvala na zaključavanju onog jadnog nesretnog Brnijevog Topica.
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 04/10/2012 : 12:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Tu je problem sa slikom foto dalmacija... koja kad ides na dinamov topic samo ona ostane i nista vise...




Subverzivni dalmatinski pokret otpora

Jasna poruka
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 20/12/2012 : 23:21:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Jel samo meni steka ovaj topic?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43116&whichpage=7

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22166 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/12/2012 : 23:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Jel samo meni steka ovaj topic?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43116&whichpage=7


steka i meni, nazalost, a taman sam stekao novu prijateljicu. Bas sam neki peh
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 20/12/2012 : 23:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote

Boli te uvo bar se zna najlepsi forumas!

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000