forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus: TEX almanah 3

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Dado Posted - 27/11/2008 : 16:37:32
Glorietta pass” (Mauro Boselli / Alarico Gattia & Maurizio Dotti) iz 1998.
i “Planina tajni” (Claudio Nizzi / Miguel Angel Repetto) iz 1999. dvije su epizode
koje ce svjetlo dana u Hrvatskoj ugledati u trecem almanahu Texa Willera,
a povezat ce ih fenomenalan tekst Zeljka Vele koji ce pokusati docarati kako bi to izgledalo
kad bi vremenski stroj teleportirao Texa i kompanjone u - 2008. godinu!


Cijena ovog izdanja u strip knjizari Libellus bit ce 85 kuna.


Gaston i ja se zahvaljujemo Doku Lesteru, Silviji, Dekari, Melini, Zeljku Veli, Tomislavu
i svim ostalim suradnicima koji su nam pomogli pri izradi ovog odlicnog izdanja.




25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tex Willer Posted - 14/02/2009 : 09:42:13
quote:
Originally posted by TraX

da li se almanah #3 prodaje jako dobro?? navodno nicim izazvano prodaja ide super? ima li potrebe da ga odma uzimam?? da li je blizu rasprodaja??



Pa ako su otisli kec i dvica ne verujem da ce ti ljudi cekati da im trica nestane ispred nosa.
Ja to uzimam odmah.
I trebalo bi uopste tim almanasima,superbookovima,gigantima povecati tiraz jer im prodaja izgleda ide bolje nego regularnim izdanjima.
Sto je u neku ruku i logicno,jer verovatno odredjeni broj ljudi cuva kolekcije LMS-ZS Mr Noa,MM i sl.,ali nema ova specijalna izdanja.
TraX Posted - 14/02/2009 : 09:25:27
da li se almanah #3 prodaje jako dobro?? navodno nicim izazvano prodaja ide super? ima li potrebe da ga odma uzimam?? da li je blizu rasprodaja??
Le Samourai Posted - 14/02/2009 : 02:21:29
E, da, dobili su poslednji kontigent, iznenada. Ali, shta ima, ima. A imaju josh i sve shto je ostalo od Martijevog giganta 8, ako nekoga zanima.
Ultras Posted - 13/02/2009 : 23:51:10
quote:
Originally posted by Le Samourai

Jedinica u Darkvudu otishla pre jedno nedelju dana. Evo link za spisak chega sve od Libelusa nema: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32263




Ja kupih juce jedinicu u Darkvudu

Curunir Posted - 07/02/2009 : 18:13:13
cibalia Posted - 07/02/2009 : 17:35:40
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by cibalia

Ispričavam se dečkima iz Libellusa jer sam rekao da su korice MM giganata pederske jer baš lijepo izgledaju.


zar pederske ne mogu izgledati lijepo?
osim toga, ispričaj se curi (teti) melini za korice, pusti dečke


ti kao i svi ljudi velikog _rca znaš kad branit daminu čast!
Curunir Posted - 04/02/2009 : 20:11:18
quote:
Originally posted by cibalia

Ispričavam se dečkima iz Libellusa jer sam rekao da su korice MM giganata pederske jer baš lijepo izgledaju.


zar pederske ne mogu izgledati lijepo?
osim toga, ispričaj se curi (teti) melini za korice, pusti dečke
Le Samourai Posted - 04/02/2009 : 02:06:34
Stiglo ovo i u Darkvud, i moram da priznam da mi je ovo najslabiji od dosadashnja tri almanaha, jer je u prva dva bila makar po jedna antologijska Teks pricha, dok su u ovome obe tek vrlo dobre.

Ali, shto se Teksa tiche, ovi almanasi su josh uvek vrhunac ovog serijala. Kako je divno kada ih zguze na 80-90 strana po prichi i onda nema ono Teks jashe prerijom 5 strana, "menjali se sunce i mesec" "borio se sa surovim vremenom" i slichne gluposti, nego lepo nabiju ono shto bi inache razvukli na jedno 4 broja u jedan koji je i vishe nego dovoljan.
teller Posted - 23/01/2009 : 19:59:39
Čestitke thommo,zna dete koji strip uzet u ručice...bravo i sretno!
cibalia Posted - 23/01/2009 : 18:13:58
Ispričavam se dečkima iz Libellusa jer sam rekao da su korice MM giganata pederske jer baš lijepo izgledaju. I nek se zna da sad čitam osam njihovih izdanja: MMNN2, MM SB 3 I 4, NN SPEC. 1, HERMANN KRVNE VEZE, ZAVJERA SRIJEDOM 1 I 2, I SINOVI ALHAMBRE!
Vidim da smo dobili još jednog Tex fana!
Ko zna. Možda djete doživi Texa od prvog broja.
dcopic Posted - 23/01/2009 : 18:07:16
Bravo Thommo! Sin je pravi!
Kit Carson Posted - 23/01/2009 : 17:32:19

To ja zovem "lepo vaspitati dete od malih nogu".
Thommo Posted - 23/01/2009 : 11:09:06
Malo OT. Indoktrinacija od malih nogu!



Bazooka_Joe Posted - 20/01/2009 : 10:34:57
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Bazooka_Joe
približno 56 kasnije od dana kad če biti pompozno najavljen



A pompoznu najavu strip takve kvalitete svakako i zaslužuje.



... svakako i datum
Renky Posted - 19/01/2009 : 21:58:31
quote:
Originally posted by Bazooka_Joe
približno 56 kasnije od dana kad če biti pompozno najavljen



A pompoznu najavu strip takve kvalitete svakako i zaslužuje.
Bazooka_Joe Posted - 19/01/2009 : 21:01:29
quote:
Originally posted by dsormaz1

Znam da nije tema topica, ali...kad ce Ridjobradi?



približno 56 kasnije od dana kad če biti pompozno najavljen
dsormaz1 Posted - 19/01/2009 : 18:44:01
Znam da nije tema topica, ali...kad ce Ridjobradi?
Dado Posted - 18/01/2009 : 17:33:08
quote:
Originally posted by Le Samourai

Almanasi su ubedljivo najbolje Tex priche koje sam chitao. Jedva chekam ovaj novi. Zna li se kad gostujete u Darvudu sa ovom novom turom? Pretpostavljam tek kad izadju i Martiji?


Ovisi kad ce izaci Giganti, ako ce skoro onda ce to ici skupa. Mozda za desetak dana...
Dado Posted - 18/01/2009 : 17:32:23
quote:
Originally posted by Bazooka_Joe

... kad čete u knjižaru dostaviti novu pošiljku almanah 3 ... ?


Utorak predvecer, tako da bi ih trebalo od srijede biti u ducanu. U svakom slucaju najbolje je provjeriti prije.
Jos jednom isprika, zbilja je nezgodno predpostaviti koliko ce kojeg broja nestati u kojem razdoblju...
Le Samourai Posted - 18/01/2009 : 16:58:03
Almanasi su ubedljivo najbolje Tex priche koje sam chitao. Jedva chekam ovaj novi. Zna li se kad gostujete u Darvudu sa ovom novom turom? Pretpostavljam tek kad izadju i Martiji?
teller Posted - 18/01/2009 : 16:50:08
Buch ga več ima,neznam cijenu ali vredi svakog novčiča.Dok čekamo Texa od početka dobro dođe i koji almanahič.
Bazooka_Joe Posted - 18/01/2009 : 16:36:39
... kad čete u knjižaru dostaviti novu pošiljku almanah 3 ... ?
Gaston Posted - 18/01/2009 : 11:56:07
Jako nam je zao zbog greske, no nije istina da smo 'poceli popustati'.

Nazalost, imali smo mi gresku u impresumu i u 'Smaragdnom idolu' (Tex - 6. knjiga), ono s poglavljem u 'Odmetnutima', pa ostatak na NN naslovnici, pa ono s oceanom, pa Maye... Sve ovo navodim kao cinjenicu da se greske, bez obzira koliko nesto pozorno radili, dogadjaju. Mi nikad nismo rekli da smo savrseni i bezgresni, no da ne radimo to tako pozorno kako radimo, na ovih 200+ izdanja i iho-ho desetaka tisuca stranica ne bismo imali ovoliko gresaka, nego na stotine ili tisuce njih. Mi smo ipak sretni zbog toga sto se u nasim stripovima pozornim trazenjem moze pronaci pokoja greska jer to znaci da ipak imamo znacajno vise pluseva nego minusa. Problem bi bio ako bi radili stripove na nacin da citatelji u njima izmedju mora gresaka moraju traziti dobro napravljene stvari.

Na kraju, drago nam je da se svaki nas strip tako pozorno pregledava jer to znaci da ljudi cijene ono sto radimo, a jedino takav pristup moze odrzati nasu motivaciju na maksimalnoj razini, a sve s ciljem da i dalje nastavimo raditi stripove konstantno vodeci racuna o tome da se broj gresaka odrzi na minimumu. Nazalost, i uz zakav maksimalan pristup greskice se potkradu i protiv toga nema lijeka. Ni Leo Messi ne odigra svaku utakmicu za desetku. Nazalost...

Ono sto ja mogu u ime Libellusa napraviti u ovome trenutku jest to da te pozovem da svoje izdanje, zbog te greske u impresumu, vratis natrag, a mi cemo ti vratiti novac.
jaki Posted - 17/01/2009 : 17:15:11
Pročita Bosellijevu priču iz almanaha,ocjena+3,Velin tekst za 5 a Dado i Dado su počeli popuštati jer ima greška;za drugu priču piše da je iz almanacco del mistero 1999 umjesto almanacco del west 1999.
dsormaz1 Posted - 17/01/2009 : 16:48:23
Taj Tex almahah br.3 stvarno vrijedi imati u kolekciji...

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.1 seconds. Snitz Forums 2000