forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Problemi sa fotografijama na forumu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Nivox Posted - 27/01/2012 : 13:58:00
Ako već postoji topic sa ovim pitanjem uputite me na njega.

Nekoliko dana je sve bilo ok no sada više nije.

Uploadam fotke preko imageshacka u jpg formatu, no ponekad ih imageshack sam promijeni u png format (no to nebi trebao biti problem).

Ako će mi se ovo i dalje događati sa fotkama popizdit ću jer namjeravam napraviti još dosta popisa sa brdo fotki.

Zašto se ovo događa:





hvala
23   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
nemanja93 Posted - 20/12/2012 : 23:26:13

Boli te uvo bar se zna najlepsi forumas!
King Warrior Posted - 20/12/2012 : 23:23:17
quote:
Originally posted by nemanja93

Jel samo meni steka ovaj topic?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43116&whichpage=7


steka i meni, nazalost, a taman sam stekao novu prijateljicu. Bas sam neki peh
nemanja93 Posted - 20/12/2012 : 23:21:03
Jel samo meni steka ovaj topic?
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=43116&whichpage=7
Jasko Posted - 04/10/2012 : 12:47:32
quote:
Originally posted by Tonka24

Tu je problem sa slikom foto dalmacija... koja kad ides na dinamov topic samo ona ostane i nista vise...




Subverzivni dalmatinski pokret otpora

Jasna poruka
Tonka24 Posted - 04/10/2012 : 12:39:26
Tu je problem sa slikom foto dalmacija... koja kad ides na dinamov topic samo ona ostane i nista vise... javljeno mi je da je problem moj avatar, neman pojma odakle takvi zaključci, ja sam promjenio dva avatara medutim i dalje blokira na potpuno isti nacin.

@ Globinjo

Hvala na zaključavanju onog jadnog nesretnog Brnijevog Topica.
Jasko Posted - 04/10/2012 : 00:06:20
Kvotovao sam poruku sa slikom na sajtu Dinamovaca. Pokoci se nesta :P

Nije meni zbog mene, nego nemaju kuda da zalopojkuju :D
Nivox Posted - 16/02/2012 : 08:59:24
Na kraju sam se odlučio za Picasa Web Albums gdje imam profil odavno, ali mi nije palo na pamet da te fotke mogu postaviti ovdje na forumu pošto nitko nije spomenuo da koristi Picasu Web.
zorglub Posted - 05/02/2012 : 22:05:34
Hvala Grujo, dobio si dodatne megabajte.
Nivox Posted - 05/02/2012 : 15:59:04
quote:
Originally posted by Grujah.


@Nivox - Ja iskreno preporucujem Dropbox. Jos nisam imao nikakvih problema sa njim, nista mi nije izbrisano, imas maksimalnu kontrolu i preglednost. Ima i drugih prednosti, npr sinhronizaciju svih tih fajova na druge kompove, nije samo za slike..
Naime, dropbox se instalira, i vidis ga kao direktorijum (ili particiju, nem pojma kako je na win) na svom kompu. I sve samo prebacujes tu kao sto bi u bilo koji drugi dir (najbolje u podfolder "Public"). I onda samo desni klik na sliku -> dropbox -> get link imas link.
Registrujes se na http://db.tt/OQf56dq (moj link, da ja dobijem dodadne megabajte :P).



Registrirao sam se preko tvojeg linka (i obojica smo dobili 250MB )i instalirao sam Dropbox. Sve je vrlo jednostavno i radi kako treba.
No, ja naravno ponovno imam problem . Dropbox mogu koristiti jedino doma jer na poslu nemam admin prava za instalaciju baš svega i svačega, a imam i zabranu na neku sajtove (jer trenutno radim u velikoj kompaniji). A popise koje radim za forum, radim na poslu . A jebga.
Whetherpine Posted - 29/01/2012 : 13:22:16
Moguće, ali mislim da nije to baš većina.
Mr. Bushido Posted - 29/01/2012 : 11:04:36
quote:
Originally posted by Whetherpine

Pošto je ovaj topic zaključan: Kako staviti sliku na forum odnosno u post? Napisat ću ovdje.

Ako želite staviti sliku na post sa internet stranice (ne sa hard diska!) ne znam zašto se mučite imageshackovima i tinypicovima kad jednostavno možete napraviti ovo:
- pronađeš željenu sliku na netu
- desni klik na nju (properties ili prikaži informacije o slici)
- kopiraš adresu stranice na kojoj se nalazi slika (address ili lokacija)
- otvoriš post koji želiš napisati
- pod Format: klikneš na Insert Image (4 kućica odostraga)
- između (img) i (/img) staviš kopiranu adresu (desni klik) i to je to! Piece of cake!

I još jednom, to vrijedi samo za slike sa neta a za svoje slike morate ipak koristiti dropbox, imageshack ili neku drugu alternativu.


Ja uploadam slike na Tinypic i Imageshack čak i kad su sa internetskih sajtova zato što u većini slučajeva sajtovi ne dopuštaju direktno linkanje na njihove slike.
Whetherpine Posted - 28/01/2012 : 14:51:34
Pošto je ovaj topic zaključan: Kako staviti sliku na forum odnosno u post? Napisat ću ovdje.

Ako želite staviti sliku na post sa internet stranice (ne sa hard diska!) ne znam zašto se mučite imageshackovima i tinypicovima kad jednostavno možete napraviti ovo:
- pronađeš željenu sliku na netu
- desni klik na nju (properties ili prikaži informacije o slici)
- kopiraš adresu stranice na kojoj se nalazi slika (address ili lokacija)
- otvoriš post koji želiš napisati
- pod Format: klikneš na Insert Image (4 kućica odostraga)
- između (img) i (/img) staviš kopiranu adresu (desni klik) i to je to! Piece of cake!

I još jednom, to vrijedi samo za slike sa neta a za svoje slike morate ipak koristiti dropbox, imageshack ili neku drugu alternativu.
all_ba Posted - 28/01/2012 : 14:20:37
quote:
Originally posted by Grujah.

@DzonDiful - a da znas da uopste ne razumem sta hoces da kazes :P
@allba - ne znam kolko da verujem domacima :D

@Nivox - Ja iskreno preporucujem Dropbox. Jos nisam imao nikakvih problema sa njim, nista mi nije izbrisano, imas maksimalnu kontrolu i preglednost. Ima i drugih prednosti, npr sinhronizaciju svih tih fajova na druge kompove, nije samo za slike..
Naime, dropbox se instalira, i vidis ga kao direktorijum (ili particiju, nem pojma kako je na win) na svom kompu. I sve samo prebacujes tu kao sto bi u bilo koji drugi dir (najbolje u podfolder "Public"). I onda samo desni klik na sliku -> dropbox -> get link imas link.

Registrujes se na http://db.tt/OQf56dq (moj link, da ja dobijem dodadne megabajte :P).


U zadnje vrijeme samo njega koristim i vrlo je jednostavan, a možeš u isto vrijeme aplaudovati 10-15 fotki, a kasnije ih jednu po jednu prebaciš na forum ili gdje već želiš.:)
mladjo Posted - 28/01/2012 : 11:11:35
Dropbox je izvrsna stvar
Ultras Posted - 28/01/2012 : 10:59:10
quote:
Grujah.
Registrujes se na http://db.tt/OQf56dq (moj link, da ja dobijem dodadne megabajte :P).


Registrovao sam se. Da častiš za dodatne megabajte
Čini mi se kao dobra stvar. Hvala na linku.

Grujah. Posted - 28/01/2012 : 10:41:53
@DzonDiful - a da znas da uopste ne razumem sta hoces da kazes :P
@allba - ne znam kolko da verujem domacima :D

@Nivox - Ja iskreno preporucujem Dropbox. Jos nisam imao nikakvih problema sa njim, nista mi nije izbrisano, imas maksimalnu kontrolu i preglednost. Ima i drugih prednosti, npr sinhronizaciju svih tih fajova na druge kompove, nije samo za slike..
Naime, dropbox se instalira, i vidis ga kao direktorijum (ili particiju, nem pojma kako je na win) na svom kompu. I sve samo prebacujes tu kao sto bi u bilo koji drugi dir (najbolje u podfolder "Public"). I onda samo desni klik na sliku -> dropbox -> get link imas link.
Registrujes se na http://db.tt/OQf56dq (moj link, da ja dobijem dodadne megabajte :P).
all_ba Posted - 28/01/2012 : 00:22:41
Što ne probate sa ZaSlike.com, odličan je.:)
Johnny Difool Posted - 28/01/2012 : 00:09:03
To se i meni ponekad dogodi, a nemam pojma zašto. Mislim, fotku mi normalno otvori, sve obavim kako treba ali ona ipak ne osvane u postu. Ali nema se smisla nervirati!
Nivox Posted - 27/01/2012 : 14:21:58
Da me bar sa imageshacka preko maila upozore kada će mi nešto maknuti. Neda mi se svaki dan gledati vlastite postove da bi vidio da li su mi nešto maknuli ili ne.
Nivox Posted - 27/01/2012 : 14:21:17
quote:
Originally posted by Grujah.

ta proemna u png verovanto nastane ako si stavio da se smanjuje na neku velicini, ali to nema veze.

Problem je u tome sto se nesto sjebe na imageshack serveru. Ovo prvo, 403 znaci kao da si prekirsio neka pravila kad sa tom fotografijom (ko zna koja) i da su oni odlucili da izbrisu sliku sa servera. Ovo drugo je neka interna greska na njihovom serveru.

Resenje je da nadjes drugi servis sa skladistenje podataka :P
npr tinypic (ali i kod njih to zna da se desi) ili dropbox (sa njima jos nisam imao problema nikakvih).


Ok hvala.

Vidjet ću još što ću.

Nivox Posted - 27/01/2012 : 14:17:17
quote:
Originally posted by Markos

Pa čitaj što piše: izbrisali su ti je zbog copyright violationa.


Znam Marko, pročitao sam i jasno mi je to, ali po tome će mi izbrisati sve fotografije. Problem mi je sad kako mogu znati kada će izbrisati nešto a kada neće. Fuck.
Grujah. Posted - 27/01/2012 : 14:08:14
ta proemna u png verovanto nastane ako si stavio da se smanjuje na neku velicini, ali to nema veze.

Problem je u tome sto se nesto sjebe na imageshack serveru. Ovo prvo, 403 znaci kao da si prekirsio neka pravila kad sa tom fotografijom (ko zna koja) i da su oni odlucili da izbrisu sliku sa servera. Ovo drugo je neka interna greska na njihovom serveru.

Resenje je da nadjes drugi servis sa skladistenje podataka :P
npr tinypic (ali i kod njih to zna da se desi) ili dropbox (sa njima jos nisam imao problema nikakvih).
Markos Posted - 27/01/2012 : 14:05:39
Pa čitaj što piše: izbrisali su ti je zbog copyright violationa.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000