forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Slicice, albumi & co.

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
sawitch Posted - 20/03/2010 : 13:52:12
Nekoliko puta su se na forumu otvarali topici o raznim albumima za slicice, ima i jedan o razmeni itd.. itd.. Evo neka ovo bude mesto za rasprave o tome..

Znam da ima dosta kolekcionara albuma sa slicicama pa ce, verujem, biti i lepih slika, informacija i ostalog...

Za par dana nam krece Paninijevo svetsko prvenstvo Afrika 2010, bice interesantno..
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
1Euro Posted - 18/05/2024 : 20:11:16
uff baš lijepo izgledaju. Koliko ti ih još fali?
Meni malo smeta album jer nema brojeva pa onda moraš brojiti gdje koja staje, kasnije je lakše kada je album na pola pun ali danas sam za svaku od ovih 8 morao brojati gdje je staviti.
Da nadam se da če se kartice davati za neki zanimljiv proizvod jer inače treba potrošiti 1440 eura da bi se dobilo tih 144 sličica sa time da ih pola može biti jednakih pa se onda treba mijenjati....ali dobro je, nadam se da ču uspjeti skupiti svih 144 ili barem sve naše nogometaše i portugalce za koje uvijek navijam
ReemCP Posted - 18/05/2024 : 13:31:39
Euro, dobar ulov za početak

Ovo što Jaki kaže, dobro je kad poznaš neku od tih što rade, recimo, ja u ovaj konzum gdje idem (maleni gradić), uzimam stvari sigurno preko 10 godina, a jedan dio mog posla je i nabava namirnica za restoran pa se obično uvijek više tih stvari kupuje. Tamo me skoro svi poznaju, čak imam i recimo brojeve moba od mesara pa ih preko vibera svako malo upitam što je od mesa na akciji da znam doći u grad i obavit nabavu

Ono što sam primjetio na kasi, obično se stvori gužva i promatram ljude u redu, puno njih odbije te kartice iako su ih zaslužili, kao ne treba mi, puno ima tog starijeg naroda, a i mlađu populaciju isto skoro da briga za te kartice pa se dosta tu viška stvori. Vidio sam isto tako da jedna blagajnica kod nas ima dvije kutije, iz jedne vadi ljudima, a kad netko kaže da neće, ona te ubaci u drugu kutiju (gdje se stvara višak), tako da ona točno zna koliko recimo smije dati/poklonit.

Najgore su ove nove blagajnice koje tek dođu i koje ne poznam, većina ih je tek napunila 18 i skroz su zelene, boje se i sve mora biti prema zakonu, boji se dati koju ekstra kao da će netko vikat na nju ili ne znam što. Bio sam sam u Zg-u recimo prošli tjedan gdje me ne poznaju, nema šanse da će dat koju, samo mi baci onaj pogled

Ali..ti proizvodi koji nose dodatne kartice je naj stvar. Prošli tjedan su kod nas bile vlažne maramice (ne znam, euro i nešto koštale), ja ih uzeo 20 paketa. One mi uvijek dobro dođu i neka ih, neće se pokvarit. Pa uzeo i one slatke mljevene paprike u vrećicama (isto proizvod koji je nosio dodatne kartice), uzeo nekih desetak komada, neka stoje pa će trebat na zimu kad se budu pravile kobasice. Gledaj tako uvijek na neke proizvode što je zgodno (možda nešto što može duže stajat, a da znaš da ti to kad tad uvijek zatreba), i da su možda jefintiji. Mislim da je kod nas ovaj tjedan najisplativiji onaj Snickers od 50g, svaki nosi jednu karticu.

Kada mi je ova teta dala te paketiće, vidio sam da ima i jedna prazna kutija pa sam tražio da mi da, tako da imam i to ;)
Nisam stigao ove svoje još otvorit:



1Euro Posted - 18/05/2024 : 12:56:22
quote:
Originally posted by jaki

Bitno je znat tetu na kasi



Da jedini problem če biti što če tako i kod nas oni kojima je prodavačica tetka ili majka ili susjeda,... uzimati ovoliki broj dodatnih paketiča pa če ponestati za ostale, jer piše da akcija traje dva mijeseca ili do rasprodaje tih paketiča i to se često znalo dogoditi da im je ponestalo (barem kod nas u Sloveniji) kada su bile neke sličice i to što se dava uz kupovinu, pa im toga ponestane ponekada 3 tjedana prije isteka akcije... i ništa ne možeš. Sa ovim tempom ja nikada neču skupiti tih 144 kartica jer ja idem i u druge trgovine, u Merkator obično idem jedan put tjedno.
Inače najbolja akcija je bila za Svijetsko Prvenstvo 2010, tada su davali Štrumfove fudbalere (još uvijek ih imam), pa si imao takvu ploču kao stadion, pa si onda štrumfove stavio unutra ( na pozicije, pa su imali i trenera i navijačicu Štrumfetu,...) i obučeni u dresove,...ja sam skupio dve ploče, jednu sam onda prodao a jednu sam zadržao i još uvijek je imam, pa kasnije su bile i 3D kartice Štrumfova,....Merkator ponekada ima stvarno dobre akcije sa tim poklonima
jaki Posted - 18/05/2024 : 12:42:38
Bitno je znat tetu na kasi
1Euro Posted - 18/05/2024 : 12:36:19
ReemCP, kako je tebi uspjelo da dobiješ čak 60 paketiča besplatno???

Ja sam danas dobio tek 8 (onoliko koliko mi pripada po računu) i to je ona prodavačica pažljivo brojila da se slučajno dva paketiča ne drže jedan uz drugoga, pa da mi da kojeg viška. Uz to neka starija žena prije mene, njoj nisu ni nudili, pa sam čekao da li če joj ponuditi pa ako ne bi ona uzela ja bi se zagrebao da mi da ali joj nisu ni ponudili, tako da neki uopošte ne uzimaju ili ove prodavačice zaborave da im daju,....a ja sam se zajebao pa sam uzeo pogrešni čips. U reklami je pisalo, da za svaki čips dobiješ i besplatni paketič pa nisam dobro pogledao pa sam uzeo isti takav kao na slici samo što nije bio "rebrasti" i uzeo sam čak 4 jer sam se nadao 4 paketiča ali onda nisam dobio jer taj moj nije imao rebra ( a takvoga nisu ni imali ili su več razprodali), tako da imam sad 4 vrečice nekog bezveznog jeftinog čipsa a dodatne paketiče nisam dobio.

Ovo sam dobio za sada:





U Albumu sam vidio da če Slovenskih igrača biti 20+ trener, onda Francuza, Engleza, Portugalaca, Španjolaca, Njemaca, Nizozemaca,Italijana če biti 11 + trener, svi ostali imaju po 2 igrača + trener od Hrvatskih su tu Luka Modrić, Mateo kovačić i Zlatko dalić
1Euro Posted - 17/05/2024 : 19:35:39
quote:
Originally posted by ReemCP

Opa Euro, pa to je super stvar 😉

Vjerojatno će vaš biti pomalo drugačiji album u smislu da u našoj HR verziji imamo samo 3 Slovenca (Oblak, Šeško i trener Kek), vi ćete mozda imat 20 svojih igrača + trener. Sigurno i srpska verzija albuma će isto bit prilagođena za njihovo tržište. Ja po konzumu tete žicam, jucer bio i žena zgrabila i dala mi 60-ak paketica na kasi, moram joj drugi put cokoladu uzet 😗



sutra idem u kupovinu, pa ču vidjeti kako izgleda. Koliko sam shvatio iz reklame, bit če 144 sličica a sada tko če sve biti unutra ne znam,...treba napuniti album....najprije treba kupiti tu vreču pa se uz nju dobije album u kojeg se stavljaju sličice/kartice,...kod nas se to prodava u Merkatoru, za svakih 10 eura se dobiva jedan paketič u kojemu je jedna sličica,...ili ako kupiš neke stvari koje su posebno reklamirane uz te stvari isto tako idu paketiči,....vidjet ču sutra šta ču sve dobiti pa ču okačiti nekoliko slika.
ReemCP Posted - 17/05/2024 : 13:45:36
Opa Euro, pa to je super stvar 😉

Vjerojatno će vaš biti pomalo drugačiji album u smislu da u našoj HR verziji imamo samo 3 Slovenca (Oblak, Šeško i trener Kek), vi ćete mozda imat 20 svojih igrača + trener. Sigurno i srpska verzija albuma će isto bit prilagođena za njihovo tržište. Ja po konzumu tete žicam, jucer bio i žena zgrabila i dala mi 60-ak paketica na kasi, moram joj drugi put cokoladu uzet 😗
1Euro Posted - 15/05/2024 : 15:26:30
quote:
Originally posted by ReemCP

Super mi je dizajn ovog novog Play Time albuma, puno bolji od Katara, dobio danas dvadesetak paketića.






kod nas sutra starta ovo!
sawitch Posted - 12/05/2024 : 21:49:11
Moze li neko da mi objasniti ovo oko zlatnih slicica u EURO2024? Imaju obicne i sa potpisom.. To neka retkost?
ReemCP Posted - 05/05/2024 : 14:09:41
Ne znam, kao i u proslom, zemlja podrijetla je republika Srbija (tako pise na kesici).
jaki Posted - 05/05/2024 : 13:29:20
Zašto je na engleskom?
Konzum otvorija poslovnicu u UK?
ReemCP Posted - 05/05/2024 : 13:07:14
Meni je prekrasan dizajn, fakat je u live to jos ljepse, ovdje se ne vidi kako se to zlato presijava, bas zakon ovo za trenere, jedva cekam naseg Dalica 😎
jaki Posted - 05/05/2024 : 11:48:06
Ružnog li dizajna...
ReemCP Posted - 05/05/2024 : 11:00:06
Luka nam je izgleda broj 1 kartica s kojim se započinje album, Hrvati opet svi zlatni, a fora što su ovaj put ubacili i trenere.

ReemCP Posted - 03/05/2024 : 23:34:20
Super mi je dizajn ovog novog Play Time albuma, puno bolji od Katara, dobio danas dvadesetak paketića.

1Euro Posted - 01/05/2024 : 18:12:02
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Samo

Mislija sam da je puno više.



pa da, i ja sam iznenađen....mislim na neki način mi je svejedno jer ionako nije moj album, pitao sam za prijatelja ali svejedno ja sam mislio da to vrijedi nekih 100 eura. Sad mi neugodno da mu kažem kako vrijedi tek 20-30 eura
RAKOSI4 Posted - 01/05/2024 : 14:10:28
Samo

Mislija sam da je puno više.
jaki Posted - 01/05/2024 : 14:04:39
20-30 eura.
1Euro Posted - 01/05/2024 : 13:07:09
quote:
Originally posted by jaki

Prazan,pun,polupun,glancer,odličan,škovaca?



pun a očuvanost ne znam....ima ga jedan moj prijatelj, nisam ga vidio rekao je da je to njegov otac skupljao....recimo neki prosjek očuvan,...kako se kreču cijene?
jaki Posted - 01/05/2024 : 12:47:51
Prazan,pun,polupun,glancer,odličan,škovaca?
1Euro Posted - 01/05/2024 : 12:20:43
Da li netko zna koliko vrijedi album Životinjsko carstvo iz 1956 godine?
jaki Posted - 30/04/2024 : 21:02:07
Bilo je puno ljudi ali malo stvari za kupit.
Dr.GonZo Posted - 30/04/2024 : 19:52:10


6. Sajam Sličica, Split (28. 04. 2024.) - Stari albumi, sličice, trading cards kartica...
nebkv Posted - 22/04/2024 : 14:16:01
Da,nabavio sam ovaj vikend album u Madjarskoj pa videh
Bas konfuzno i nepregledno
Nekada mi je Paninijev sluzio i kao program/vodic za pracenje prvenstva
A to ubacivanje timova koji nisu na EP moze samo da se shvati kao marketinski trik radi bolje prodaje u zemljama koje nisu ucesnice EP
Za one koji vole sarenilo ovo je verovatno ok
Za nas koji volimo preglednost i jednostavnost i da sutra imamo svojevrsan istorijski dokument jednog dogadjaja ovo je uzas
vladar Posted - 19/04/2024 : 07:57:47
Na Laststicker-u ima spisak sličica koje su u albumu.
Tu su i reprezentacije iz baraža.

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000