forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: BATMAN 42 - Ja sam Bane

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
Markos Posted - 04/11/2023 : 20:39:28


Mačke, šišmiši, šale, zagonetke… i Bane.

Mračni Vitez upao je u Baneov dom, ranio mu um i polomio leđa. Sad se Bane vraća u Gotham City samo s jednim ciljem: eliminirati Batmana zauvijek. Ali prvo će uništiti sve koje je Mračni Vitez ikada volio… ili prezirao.

Nakon te bitke Batman daje Catwoman ponudu koja je ostavlja bez teksta. Dok ona razmišlja o odgovoru, Mračni Vitez joj priča o tajnome ratu iz ranih dana svoje karijere. Bilo je to vrijeme kad se činilo da će Joker i Riddler postati prirodni saveznici, ali svaki je odlučio da će on i nitko drugi biti taj koji će ubiti Šišmiša… I svaki bi radije spalio Gotham nego popušio… šalu.

Svi su gothamski zlikovci bili prisiljeni odabrati stranu u toj zapanjujućoj bitki dovitljivosti koja ubrzo eskalira u pravi pravcati rat – uz civilne žrtve. U tom „Ratu šala i zagonetaka“ samo jedna strana može pobijediti… ali ožiljci koje je ostavio oblikovali su Batmanovu budućnost.

Batman 42 • Ja sam Bane • 448 stranica • Kolor • 212 x 320 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Tom King • Crtež Mikel Janin • David Finch • Prijevod Nikola Pezić • Lektura i redaktura Aleksandar Gucunski • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 7.11.2023. • Cijena 40 Euro

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/batman-42-ja-sam-bane/938/
11   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
pcoro Posted - 16/04/2024 : 12:22:26
Knjiga koja me nije oduševila. Prva je priča povratak Banea - tu se Bane vraća po nekog svog pomoćnika kojeg mu je Batman oteo da izliječi Gotham girl koja je psihički propala. Tu Bane prvo upuca Cat woman i pobije Batmanove pomoćnike ali na kraju svi budu OK, onda upadne u Arkham asylum, namlati sve zatvorenike i popuši u šori s Batmanom. Priča ima onaj neki Godzila vs Kong đir, masu splashova supermišićavih Batmana i Banea kako jedan drugoga šamaraju.

Druga priča je neka s Flashom, ta je nekompletna - opet fale neka poglavlja. Onda je kratka priča s Batmanom i Ženom Mačkom.

Najduža priča je obračun Enigme i Jokera. Tu je i Enigma prikazan kao totalno opak, al pari Jokeru. Ne znam, nije neka priča, oni su supermoćni, zavladaju cijelim gradom, mrtvih ima na tone. Intervenira i vojska ali ni vojska može protiv ove dvojice, samo Batman koji ih riješi bez većih problema.

Kuriozitet: ima neka scena di neki gangsterski vođa ne udovolji Jokeru dovoljno brzo pa mu Joker ubije mamu i izvadi joj zube i posloži ih na stol pred tim gangseterom Dobijemo i biografiju te mame gdje saznamo da je to bila vrijedna žena koja je čistila zahode cijeli život da odgoji 10toro djece i 9 od njih su bili najbolji ljudi na svijetu, a samo taj jedan gangster. I onda joj život ovako vrati..
Shtef Posted - 07/11/2023 : 11:32:10
Kakva je situacija sa Broken Bat, Knighfall ?
Ima li naznake da će i taj Bane izaći?
ivi skoj Posted - 05/11/2023 : 11:18:58
Meni pali na pamet Biciklići.

sawitch Posted - 05/11/2023 : 10:25:03
quote:
Originally posted by ŠAŠ

o krivom banetu pričate ...





Ovo i meni palo napamet. :D
risbozg Posted - 05/11/2023 : 09:09:50
To me podsjetilo na..

Zovem se Batman.. Bane Batman
Shaner Posted - 04/11/2023 : 22:44:00



Kad već spamamo s glazbom.

Inače, pročitao prvu sveščicu i bila mi je katastrofa. Baš me zanima kako izgleda ostatak.

ŠAŠ Posted - 04/11/2023 : 22:13:42
o krivom banetu pričate ...

vukozec Posted - 04/11/2023 : 21:26:54
Ja isto pomislio Fibra počela izdavat (auto)biografije.
john connor Posted - 04/11/2023 : 21:09:06
Dobra
rommel Posted - 04/11/2023 : 21:05:14
Nisam znao da je Kerac takva faca :)
matori paraliticar Posted - 04/11/2023 : 21:05:06
Samo iz kutije jos da skoci taj Bane, nema gde ga nema :)

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000