forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Nova tipovanja

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
tex2 Posted - 05/04/2024 : 07:15:21
Pozdrav,

Dobio sam upit od jednog natjecatelja, pa da Vas pitam što mislite?

"Što misliš o tome da od sljedeće sezone stavimo natjecanje lige petica na način da svaku ligu odvojimo i svaku ligu tipujemo sve parove?"
25   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
Tonka24 Posted - 11/04/2024 : 18:05:30
Ja isto ne bi mogao za Euro, ali kao što sam rekao, kada krenu lige, to mogu.
Samo bi te molio da mi javiš na vrijeme u PM.
Ivan Liverpool Posted - 11/04/2024 : 17:24:20
Hvala tex2!
tex2 Posted - 11/04/2024 : 17:15:44
Ivane, hvala i sretno s diplomskim, to je najvažnije!
Ivan Liverpool Posted - 11/04/2024 : 16:57:36
tex2, mozes slobodno racunati na mene glede pomoci oko nekog tipovanja, bilo kojeg od ovih standardnih godisnjih u kojima sudjelujem. Za euro se jedino ne mogu ponuditi jer mi to pada u vrijeme netom prije nego sto bi imao obranu diplomskog pa ne znam kako cu stajati s vremenom i koliko cu zapravo i gledati utakmice (ali tipovat cu sigurno), ali svakako, ako ne bude jednog dobrovoljca koji bi sve odradio, mogu uskociti i koje kolo i tamo zbrojiti bodove.
tex2 Posted - 11/04/2024 : 15:21:02
Moram priznati da sam ove sezone više nego ikada prije poželio zatražiti pomoć oko zbrajanja, pa evo koristim ovu prigodu da to i napravim. Za ovu sezonu neće biti problema, nema više puno parova u Euro natjecanjima, ali dolazi tipovanje EP, gdje uvijek bude veći broj natjecatelja u odnosu na druga tipovanja, pa ako ima dobrovoljac da ove godine to odradi bio bih mu zahvalan. Inače, broj natjecatelja se ustalio na oko 17 za ligu petice i desetak za EL i KL, a CL ima uvijek preko 20 natjecatelja. Drago mi je da nas ima i da se svi zabavljamo na ovaj način. Ako netko ima želju preuzeti neko tipovanje nema problema.
Tonka24 Posted - 11/04/2024 : 13:26:00
Ništa neka ostane onda sve po starom.
@tex2 ako želiš mogu ti pomoći oko zbrajanja bodova od druge sezone tipovanja.
tex2 Posted - 11/04/2024 : 12:00:51
Rezime:

NE (bluefield, manhunter, Oki, don_draper, Jerry Krause)

DA (Hercule Poirot, Tonka24, kiradh)

NEUTRALNI (Dwayne_Looney, split85, Ivan Liverpool)

s tim da su neutralni više za NE, nego za DA.
Tonka24 Posted - 07/04/2024 : 16:53:05
Nije da bi bas i tri boda spasilo Clermonta od ispadanja.
Bez obzira pvo bi PSG C trebao rijesiti s tri razlike i jednu 70 % ulozenog napora.
don_draper Posted - 07/04/2024 : 09:38:00
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by don_draper

Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.



PSG - Clermont 1:1
PSG zabio u 85 minutu.😬


Rekao sam jučer da to PSG neće dobiti i uložio 1€, ali nije prošlo zbog Bilbaa...
[url=https://postimages.org/][/url]



PSG istrcao u rezervnoj postavi, titula vec u dzepu i Liga prvaka iduci tjedan. Na pocetku sezone ovo ne bi bio contest
Oki Posted - 07/04/2024 : 09:00:13
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by don_draper

Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.



PSG - Clermont 1:1
PSG zabio u 85 minutu.😬


Rekao sam jučer da to PSG neće dobiti i uložio 1€, ali nije prošlo zbog Bilbaa...
[url=https://postimages.org/][/url]
Jerry Krause Posted - 06/04/2024 : 23:55:42
quote:
Originally posted by tex2

Pozdrav,

Dobio sam upit od jednog natjecatelja, pa da Vas pitam što mislite?

"Što misliš o tome da od sljedeće sezone stavimo natjecanje lige petica na način da svaku ligu odvojimo i svaku ligu tipujemo sve parove?"


A moj Texe, kako uopće i pomišljaš na ovo. Ne bi ti dostajalo vremena ni da dan traje 48 sati. Jedva stignem tipovati LP, a na ove lige petice ni ne pomišljam.

Nego jedan dobar prijedlog. S obzirom koliku ljubav imaš prema sportu i tipovanjima, aktiviraj na jesen onu Savićevu ex Yu jadransku ligu. Ono mi je bilo top tipovanje. Ako nisi siguran kako se ona liga pravi kontaktiraj Savića.
Tonka24 Posted - 06/04/2024 : 23:22:31
quote:
Originally posted by don_draper

Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.



PSG - Clermont 1:1
PSG zabio u 85 minutu.😬
manhunter Posted - 06/04/2024 : 18:29:37
quote:
Originally posted by Oki

Hunteru, kažem da si tu od svih nas najprisutniji na forumu i da ti se ne sviđa ideja o dodatnim tipovanjima, a što bi onda mi koji nismo tu svaki dan…propustilo bi se previše tipovanja, pa takva natjecanja i nebi imala smisla.
Ne sekiraj se previše….ne grizem🤨



Ma nisam se sekirao uopšte, samo nisam shvatio šta si hteo da kažeš.
Tonka24 Posted - 06/04/2024 : 16:35:52
quote:
Originally posted by Oki

Hunteru, kažem da si tu od svih nas najprisutniji na forumu i da ti se ne sviđa ideja o dodatnim tipovanjima, a što bi onda mi koji nismo tu svaki dan…propustilo bi se previše tipovanja, pa takva natjecanja i nebi imala smisla.
Ne sekiraj se previše….ne grizem🤨


Tako sam i ja protumačio, ali Manhunter je iztraumatiziran silnim napadima pa trza i na " provjerene " forumaše. 😁

Generalno ja sam za te nove lige, ali neka većina odluči.
Oki Posted - 06/04/2024 : 15:43:07
quote:
Originally posted by don_draper

Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.


Danas igra PSG koji je prvi na tablici protiv Cleremonta koji je zadnji na tablici….ja svoje novce ne bih ulagao na pobjedu PSG-a
Oki Posted - 06/04/2024 : 15:41:21
Hunteru, kažem da si tu od svih nas najprisutniji na forumu i da ti se ne sviđa ideja o dodatnim tipovanjima, a što bi onda mi koji nismo tu svaki dan…propustilo bi se previše tipovanja, pa takva natjecanja i nebi imala smisla.
Ne sekiraj se previše….ne grizem🤨
manhunter Posted - 06/04/2024 : 14:27:16
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by manhunter

Ne.


Evo…čovjek kaže ne, a vjerovatno je svaki dan prisutan na forumu za razliku od nas ostalih, pa samim time mislim da su ova nova tipovanja neizvediva.



???
tex2 Posted - 06/04/2024 : 12:39:21
Slažem se Don, 2 najzanimljivija para iz svake lige, nije problem i koji više staviti i to je najbolja ponuda za tipovanje. A što se tiče zbrajanja, puno je tu posla.
don_draper Posted - 06/04/2024 : 12:15:04
Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.
Oki Posted - 06/04/2024 : 11:03:34
quote:
Originally posted by manhunter

Ne.


Evo…čovjek kaže ne, a vjerovatno je svaki dan prisutan na forumu za razliku od nas ostalih, pa samim time mislim da su ova nova tipovanja neizvediva.
Oki Posted - 06/04/2024 : 11:00:47
Ne!
Nije da ne bih bio za to, ali previše je tu utakmica koje se igraju kroz cijeli tjedan, previše je odgođenih utakmica…uglavnom vidim samo muke i probleme, ne samo sa zbrajanjem bodova i ljestvicama, već i sa samim tipovanjima jer bi bilo previše propuštenih kola kod većine forumaša.
Tonka24 Posted - 05/04/2024 : 17:15:04
quote:
Originally posted by kiradh

Pustiti trenutnu vrstu tipovanja + odvojene lige petice (ali da mora biti minimalno XX broj prijavljenih, jer nema smisla ako će tipovati 3-4 natjecatelja)?


Ovo je odlicna ideja, evo ima vec tri osobe koje bi vodile. Koliko bi trebalo biti minimalo natjecatelja? Mozemo probati, pa krenuti s ligama koje ispune uvjete.
tex2 Posted - 05/04/2024 : 17:06:55
Zasad je više natjecatelja za ne
tex2 Posted - 05/04/2024 : 17:05:38
Nikako neće biti ukinuta i korigirana dosadašnja liga petice, rasprava je samo da li trebaju nova tipovanja pojedinačnih liga iz liga petice.
kiradh Posted - 05/04/2024 : 17:03:05
Pustiti trenutnu vrstu tipovanja + odvojene lige petice (ali da mora biti minimalno XX broj prijavljenih, jer nema smisla ako će tipovati 3-4 natjecatelja)?

forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000