forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 dva gmaila u chromeu

Note: You must be registered in order to post a reply.
To register, click here. Registration is FREE!

Screensize:
UserName:
Password:
Format Mode:
Format: BoldItalicizedUnderlineStrikethrough Align LeftCenteredAlign Right Horizontal Rule Insert HyperlinkInsert EmailYoutubeInsert Image Insert CodeInsert QuoteInsert List
   
Message:

Smilies
Angry [:(!] Approve [^] Big Smile [:D] Black Eye [B)]
Blush [:I] Clown [:o)] Cool [8D] Dead [xx(]
Disapprove [V] Eight Ball [8] Evil [}:)] Facepalm [facepalm]
Hail [hail] Kisses [:X] LOL [lol] Mister No [mrno]
Pirat [pirat] Question [?] Sad [:(] Shock [:O]
Shy [8)] Sleepy [|)] Smile [:)] Tongue [:P]
Wink [;)] Zagor! [zagor]    

   -  HTML is OFF | Forum Code is ON
Check here to include your profile signature.
    

T O P I C    R E V I E W
ken2 Posted - 21/04/2024 : 00:22:22
ako netko može pomoći
imam dva mejla koja koristim, jedan je poslovni, a drugi privatni i do jučer sam ih u chromeu mogao imati otvorene u različitim tabovima
sada više ne mogu
dakle, prije sam bio ulogiran u chrome s jednim profilom i onda u jednom tabu otvorim prvi mejl, otvorim novi tab, kliknem na profilni kružić i dodam drugi mejl i ulogiram ga i otvorim
i tako godinama
od jučer otvorim jedan, pa novi tab, pa se ulogiram s drugim mejlom, kružić iz plavog postane smeđi, kliknem gmail i on ponovo otvori ovaj prvi mejl
sve sam probao, čistio pretraživanje, deinstalirao i ponovo instalirao chrome... i ništa
i dalje ne mogu imati u isto vrijeme dva mejla, nego se moram odlogirati s jednog i ulogirati drugi
ima li netko ideju u čemu je problem
8   L A T E S T    R E P L I E S    (Newest First)
DiSkAcH Posted - 13/05/2024 : 10:55:02
Probaj brave, Brave ti je ukratko chrome sa zakočenim slanjem podataka googleu.
Sučelje je skoro isto.
ken2 Posted - 23/04/2024 : 13:58:48
quote:
Originally posted by leKrava

dok ne rijesis kako je bilo prije, mozes jedan mail otvoriti u incognito a drugi na obicnom prozoru.



e, ovako radi
ali ipak bih volio da se vrati na staro
petarStripovi10 Posted - 21/04/2024 : 14:49:07
Može probati resetirati postavke Chromea.
Ili prije toga probati tu situaciju u Edgeu ili nekom drugom Chromium browseru.
leKrava Posted - 21/04/2024 : 14:46:18
dok ne rijesis kako je bilo prije, mozes jedan mail otvoriti u incognito a drugi na obicnom prozoru.
ken2 Posted - 21/04/2024 : 14:06:50
ne, nešto mi se totalno poremetilo
sad sam otvorio dva chromea - dakle, ne nove tabove/prozore, nego dva različita chromea otvorio
u jednom je bio jedan profil logiran, kad sam otvorio drugi, automatski mi se otvorio s tim računom, ja se odjavim i ulogiram s drugim, a on mi i u onom prvom chromeu prebaci na drugi račun
dakle, nikako ne mogu više imati dva otvorena mejla, nego ako hoću provjeriti drugi, moram sign out, pa se ulogirat s drugim
nije mi jasno što se dogodilo, jer do jučer sam bez problema imao dva otvorena mejla jedan do drugoga u tabovima istog chromea
čak bi i kćerka znala u novom tabu otvorit svoj školski mejl
čudno
selanne Posted - 21/04/2024 : 08:23:02
Ako sam dobro shvatio, u istoj smo situaciji.
Imam privatni Gmail, a provider za poslovne mailove nam je također Google, iako je druga domena. Ja sam otvorio dva bookmarka s linkovima na ta dva različita maila i tako ih otvaram.
Dogodi se 1-2 puta mjesečno da se nešto pomiješa pa mi oba linka otvaraju isti mail, ali onda samo uredim bookmark (ponovo unesem linkove) i sve i dalje radi kako treba.
Nisam stručnjak za IT, nadam se da nisam nešto zbrljavio u pojašnjavanju.
petarStripovi10 Posted - 21/04/2024 : 07:26:00
Pa imaš i dalje mogućnost otvaranja više profila u Chromeu.
Koliko vidim samo se otvaraju svaki u novom prozoru.
A možeš i s jedinm profilom biti ulogiran u isto vrijeme na više različitih gmail accounta u istom prozoru.
Poli Posted - 21/04/2024 : 01:16:24

Mozda neka nova verzija Chroma? Kao zbog sinhronizacije koja je vezana na jedan gmail racun pa bi tako ujedno imao razlicite postavke (od oba racuna) prikazano u jednom Chromu, samo u drugim tabovima... laicki razmisljam. Zanimljivo da ti je do sad to laufalo. Hm, ako nista drugo, onda za sada mozes otvoriti novi tab u anonimnom nacinu (Ctrl+Shift+N). Ali ok, to bi bilo kao u novom prozoru, ne u "istom Chromu" samo novi tab.





forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000