forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Nove recenzije/tekstovi/razno sa sajta...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 282

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 09/04/2006 : 01:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Vice popušta, a obećao je pet recenzija Zagora tjedno

Wealth beyond measure, outlander...



Baš razočarava

"Velikodušnost bez premca"
"Dalmatinci su najbolji vozači"-Aljoša (Zuhra)
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 09/04/2006 : 01:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM

quote:
Originally posted by mpavin

mene je začudilo što nema recenzije za odličnu epizodu Dylana: Igra sa smrću.
oće li to netko recenzirat

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Pa koliko je Chiavi popularan na ovom forumu, čisto sumnjam, iako se radi o veoma dobroj epizodi...

No one gets out of childhood alive.

Po cemu je dobra?
Kao kraj je onako iznenadan? I nije rip off?
Xex:)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/04/2006 : 12:38:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Pa Kjavi je zapravo izrazito popularan na ovom forumu (popularan nije jednako omiljen)! Svako malo o njemu pričamo! Gomila njegovih epizoda je recenzirana. Ima on svoje pristaše (npr. onog priprostog slušaća manowara).

A "Igra sa smrću" je precijenjena epizoda.
Na UBC-u stavljena u top 5 najboljih DD-ova ikad!
Zapravo... i ja čekam da to netko već jednom recenzira (meni se ne da s tim bačkat) sam zato da nabacim izrazito negativan komentar. ;)



in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 09/04/2006 : 13:18:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by SSM

quote:
Originally posted by mpavin

mene je začudilo što nema recenzije za odličnu epizodu Dylana: Igra sa smrću.
oće li to netko recenzirat

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Pa koliko je Chiavi popularan na ovom forumu, čisto sumnjam, iako se radi o veoma dobroj epizodi...

No one gets out of childhood alive.

Po cemu je dobra?
Kao kraj je onako iznenadan? I nije rip off?
Xex:)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.


dobra mi je zato što se u njoj nije ponovila već standardna radnja sa ubojicama, stvarno je bila dobra ideja šah sa smrću.možda su malo kraj zeznuli, ali meni je ipak ovo jedna od najboljih dylanovih epizoda ikad.

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7748 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 09/04/2006 : 13:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

A "Igra sa smrću" je precijenjena epizoda.
Na UBC-u stavljena u top 5 najboljih DD-ova ikad!
Zapravo... i ja čekam da to netko već jednom recenzira (meni se ne da s tim bačkat) sam zato da nabacim izrazito negativan komentar. ;)




prosto je nevjerovatno da je ta epizoda među top 5 najboljih dylanovih po ubc-u. i to je dokaz relevantnosti i "objektivnosti" ubc sudija. epizoda nije loša, čak ima nekih vrlo dobrih elemenata, ali brate moj, staviti je u top 5 je baš.... nakaradno.
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 09/04/2006 : 14:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote
zasto tolika negativnost spram Igre sa smrcu? Dobro, vjerojatno nije medju top 5 najboljih ikad, ali je svejedno jako dobra epizoda. A i ne bi bas rekao da je rip-off, prije hommage

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Heyoka
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4913 Posts

Member since 01/11/2001

Posted - 09/04/2006 : 15:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Heyoka's Homepage  Send Heyoka a Private Message  Reply with Quote
Meni je ta epizoda baš super. :)

"All hail the spider!
A hardy breed is he!
Tra la la!"
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 09/04/2006 : 19:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
igra sa smrću mi je najbolji dylan koji sam čitao.

one shot, one kill
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/04/2006 : 07:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Volim igre sa Smrću... Barem tamo nema toliko patetike ko u novom Sys Dylanu..

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/04/2006 : 08:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

quote:
Originally posted by DeeCay
Vice popušta, a obećao je pet recenzija Zagora tjedno


Baš razočarava



maki, a ti bi mogao baciti neku od ALana Forda, a ne da samo diskutiraš tamo na svom topicu i vodiš kolo naokolo...

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
943 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 10/04/2006 : 08:53:45  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

quote:
Originally posted by SSM

quote:
Originally posted by mpavin

mene je začudilo što nema recenzije za odličnu epizodu Dylana: Igra sa smrću.
oće li to netko recenzirat

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"




Pa koliko je Chiavi popularan na ovom forumu, čisto sumnjam, iako se radi o veoma dobroj epizodi...

No one gets out of childhood alive.

Po cemu je dobra?
Kao kraj je onako iznenadan? I nije rip off?
Xex:)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Ideja, karakterizacija, zaplet, rasplet. Dovoljno?

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 10/04/2006 : 14:12:10  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Kradja, to se zove kradja.
Nista originalno;)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/04/2006 : 14:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Evo Dylana kako igra šah sa Smrću...



Više je nego očito pozivanje na Sedmi pečat, no ne bi ovo nazivao krađom. Lik koji igra šah sa smrću u DD-u nije igrao šah iz istog razloga kao i vitez iz Bergmanovog filma, a i preobrat je baš za pohvalu. U biti, tako je privlačan koncept te igre šaha sa smrću da Chiaviju ne zamjeram ništa...


Slika Smrti sa šahom je stvarna slika iz srednjevjekovne umjetnosti Albertusa Pictora iz 1480 (primjerak iz crkve u Taebiji).


Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 10/04/2006 : 16:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Bah, na stranu dobra ideja, no koncept igre šaha sa Smrću iskorišten čisto radi toga da konačno dade Kjaviju jednom za promjenu nešto čvršći alibi (uzrok) za još samo jednu prosječnu epizodu sazidanu od slasherskih scena koje ovdje baš i nisu nešto naročito maštovite niti zabavne (znao je to Kjavi raditi i puno bolje).


in the evidence of its brilliance
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 10/04/2006 : 20:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
znači zasad ništa od recenzije?
šteta...

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"

Edited by - mpavin on 10/04/2006 20:12:26
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24755 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/04/2006 : 17:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
4 nove recenzije na homeu, i niko slovca da napiše..

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/04/2006 : 18:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
Kad ti napises petu, ja cu da ostavim koje slovce;)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24755 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/04/2006 : 18:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by prozirna senka

Kad ti napises petu, ja cu da ostavim koje slovce;)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Tog tvog slovceta se i plašim, zato i ne pišem tu petu..

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7748 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 25/04/2006 : 18:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
pa nisam još čitao niti jednu od epizda s recenzije.
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 25/04/2006 : 18:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by prozirna senka

Kad ti napises petu, ja cu da ostavim koje slovce;)

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.



Tog tvog slovceta se i plašim, zato i ne pišem tu petu..

Oh, I'm sorry. Did that break your concentration? I didn't mean to do that. Please, continue. I believe you were saying something about "best intentions."


Bolje bi ti bilo da se plasis ako NE napises petu

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/05/2006 : 16:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Tek toliko da najavim nove recenzije:


Jedna jako, jako stara epizodica o Avanturama Grupe TNT u US vojsci:
AF Pukovnik Kattycat

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=AF&StoryID=463


Dodatak nedavno izdanom specijalcu koja nam pripovijeda priču o nerazdvojnom Mister Noovom kompiću Ottu Krügeru. Saznajmo kako je usvojio ime Wolfgang i vezu sa Legijom stranaca. Dio prvi!

MN Godina nulta

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=MN&StoryID=462


Jedna od priča koja se bavi biografijom likova iz NN svijeta. Ovaj put to je šef Agencije Alfa - Edward Reiser. Reiser, naime, ima neke rupe u pamćenju, no prošlost ne da da je se zaboravlja...
NN Raiserova tajna

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=NN&StoryID=460

Senkina antitotalitaristička litanija. Saznajte kako Sclavi napada nacizam, a istovremeno niječe vlastitu fašističku prošlost (Italije naravno). Inače epizoda je o Skinheadsima i neonacizmu...

DD Doktor Teror

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=DD&StoryID=459

Između ostaloga tu je i recenzija vice poročnog, no zabranija je spominjanje njegovih recenzija

Wealth beyond measure, outlander...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2953 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 05/05/2006 : 19:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Koja samopropaganda!!
Pa ne moraš se reklamirati da bismo pročitali tvoje recenzije

Ja sam neprilagođen
Go to Top of Page

prozirna senka
stripovi.com suradnik



USA
8227 Posts

Member since 22/04/2004

Posted - 05/05/2006 : 21:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Send prozirna senka a Private Message  Reply with Quote
>Senkina antitotalitaristička litanija. Saznajte kako Sclavi napada nacizam, a istovremeno niječe vlastitu fašističku prošlost (Italije naravno). Inače epizoda je o Skinheadsima i neonacizmu...

DD Doktor Teror

http://www.stripovi.com/Recension.asp?hero=DD&StoryID=459



Hebote, dobijo sam licnog najavljivaca:) Fala DeeCay. Valjda;)

Recenziju MM Zlocin sam odradio, zavrsavam MM Trinaesti znak, ako Bog da da uvatim vremena za vikend izmedju smena:-( verovatno ce obe osvanuti na sajtu od ponedeljka...

Ali da unapred najavim, ukoliko Crna Gora izglasa nezavisnost 21 maja, vec sutradan u njenu cast imacete priliku da citate recenziju MM Otrovni okean, kao svojevrsni farewell jednom totalitarnom sistemu i ideologiji...
Fuck! Trebao sam ovo da ostavim za DeeCaya...:))))

Čuvajte, čedo moje milo, jezik kao zemlju. Reč se može izgubiti kao grad, kao zemlja, kao duša. Ne uzimajte tuđu reč u svoja usta. Uzmeš li tuđu reč, znaj da je nisi osvojio, nego si sebe potuđio.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7745 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 05/05/2006 : 22:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
nema recenzije na Dylana (SD-31)- Nojev let

"znao sam da smo sudeni jedno drugome cim me je majka prisilila da se oženim s tobom"
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 06/05/2006 : 00:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

Koja samopropaganda!!
Pa ne moraš se reklamirati da bismo pročitali tvoje recenzije



Go to Top of Page
Page: of 282 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000