forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ---HAJDUK ŽIVI VJEČNO---
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 608

risbozg
Advanced Member



Croatia
15048 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 06/04/2024 : 11:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by jaki

Još ste tu lešinari?
Odjebite na topik najkatoličkijeg kluba pa tamo prolivajte mudrosti.



Gazda Jaki naj kaj zamjerit, bumo se u Zagrebu na CRŠ-u izgrlili i popili na suncu pivicu...purger časti.. znam da ti nije lako.




Da i ako dovučeš sa sobom onog tovara Globinja budemo se lijepo napili i zapijevali zajedno trenutno najpopularniju hit pjesmu u Splitu

DVA PUT SAN UMRA!


10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 06/04/2024 : 15:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by vukozec

Ne da mi se čitat, koliko lešinara se skupilo, svi ili netko fali?



Ispričavam se na kašnjenju, neće se ponoviti.

Jedino se nemrem kod nesvrstanog prepoznati u koju grupu spadam, vidim da je Ivan odmah odabrao grupaciju, a ja još važem.




Ti?
Pa kakve ti veze imaš sa forumskin idiotima?
Ti nisi u glasačkon tijelu HDZa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14636 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/04/2024 : 15:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Pa da gazda Jaki. Hahahaha, cirkus ovdje malo teži.
Agregat se raspada od kmečanja, a ovi trolaju. 😅
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7041 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/04/2024 : 15:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Šta se nereda tiče, luk i voda.
Par razbijenih pandurskih auta i par zapaljenih kontejnera.
Mularija više ni nerede nezna organizirat.


I ovo što kažeš. Nije ni Torcida ko što je nekad bila. Nekad je to bilo puno opakije, ali su i Boysi bili na glasu, bili su to pravi fajtovi. Sad valjda ova Z generacija politički korektno samo po kontejnerima, a Boysići su ionako odavno postali kamilica.



Nadi se s Mamicem. Blizu ste. Pa poradite na izazivanju zescih nereda.


Ne može se do Mamića. Ovdje je postao Bog. Pomeo je sve lokalne mafijaše i sad u sprezi s vlasti (pogodite koje) dobija sve moguce poslove po povlaštenim cijenama. Zakupio po Hercegovini hektare zemljišta po mizernim cijenama i postavlja solarne panele. Milijunski posao.

Inače, ovdje je opće poznata činjenica, ako niste znali, da je na Mamića bio izvršen neuspješan atentat nedugo nakon što je pobjegao u Međugorje. Šta se zbilo? Car je valjda mislio da može odmah u startu šta god poželi, pa se zamjerio lokalnim mafijašima. Ali brzo je on to riješio. Platio crnogorskoj mafiji, došao pod njihovu zaštitu i od tada može slobodno šetati da mu ne smije pasti ni dlaka s glave.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/04/2024 : 16:38:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Šta se nereda tiče, luk i voda.
Par razbijenih pandurskih auta i par zapaljenih kontejnera.
Mularija više ni nerede nezna organizirat.


I ovo što kažeš. Nije ni Torcida ko što je nekad bila. Nekad je to bilo puno opakije, ali su i Boysi bili na glasu, bili su to pravi fajtovi. Sad valjda ova Z generacija politički korektno samo po kontejnerima, a Boysići su ionako odavno postali kamilica.



Nadi se s Mamicem. Blizu ste. Pa poradite na izazivanju zescih nereda.


Ne može se do Mamića. Ovdje je postao Bog. Pomeo je sve lokalne mafijaše i sad u sprezi s vlasti (pogodite koje) dobija sve moguce poslove po povlaštenim cijenama. Zakupio po Hercegovini hektare zemljišta po mizernim cijenama i postavlja solarne panele. Milijunski posao.

Inače, ovdje je opće poznata činjenica, ako niste znali, da je na Mamića bio izvršen neuspješan atentat nedugo nakon što je pobjegao u Međugorje. Šta se zbilo? Car je valjda mislio da može odmah u startu šta god poželi, pa se zamjerio lokalnim mafijašima. Ali brzo je on to riješio. Platio crnogorskoj mafiji, došao pod njihovu zaštitu i od tada može slobodno šetati da mu ne smije pasti ni dlaka s glave.



Ako je tako, a nemam razloga vjerovati da nije, onda je jebeno sposoban tip. Da je bio na celu kluba iz mog grada, uklesali bi ga u Mosor od cca 75 metara, kao onu cetvoricu u Mount Rushmoru u juznoj Dakoti!

A nekidan gledam video koje su mi podastrli na uvid neki prijatelji, gdje pjeva, (visekratno i u razlicitim dobima u RH i BiH), hajdukove pjesme...

Ja trljam oci i nemres 'biliviti'. Dokaz je to da je sve moguce. Iako eto ja, nikada ne bi pjevao pjesme Cece, Taylor Swift, Ili sta ja znam, Karleuse...

Ali kazem sve je moguce, nikad dosta iznenadenja...

Kao sto mi je osobno, jbg. Zlatko Canjuga, (izmedu ostalog tad 2008e), kazao u jednoj privatnoj situaciji; da mi je bila vasa publika i moja lova...

A mi mu napravili dres hajduka i prezime Canjuga na ledima, tresao se od gusta i toptao nogama kao Hico kad je osvojio Pariz. Majke mi! Ispred mene bila situacija...

Ko zna ima li taj dres jos uvijek...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/04/2024 : 16:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by vukozec

Ne da mi se čitat, koliko lešinara se skupilo, svi ili netko fali?



Ispričavam se na kašnjenju, neće se ponoviti.

Jedino se nemrem kod nesvrstanog prepoznati u koju grupu spadam, vidim da je Ivan odmah odabrao grupaciju, a ja još važem.




Ti?
Pa kakve ti veze imaš sa forumskin idiotima?
Ti nisi u glasačkon tijelu HDZa.



Ja sam rijetko, ako sam ikad, jbg. (ne sjecam se); glasao ZA! Jer sam eto, uvijek kontra. Protiv!
No kad citam ovakve upise mogao bi po prvi puta glasovati za HDZ!
Zasto da ne...sve smo probali.
Jbg. da se sad pojavi Žele i Nevenka mu, moj glas bi imali.
Izjebase nas vise ovo dvoje.
Sta je dosta-dosta je!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 07/04/2024 : 00:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ivi skoj

quote:
Originally posted by vukozec

Ne da mi se čitat, koliko lešinara se skupilo, svi ili netko fali?



Ispričavam se na kašnjenju, neće se ponoviti.

Jedino se nemrem kod nesvrstanog prepoznati u koju grupu spadam, vidim da je Ivan odmah odabrao grupaciju, a ja još važem.




Ti?
Pa kakve ti veze imaš sa forumskin idiotima?
Ti nisi u glasačkon tijelu HDZa.



Mi kao i svi pošteni hrvati idemo na glasovanje, mislim si neki likovi su jaja ostavili da izbore neka prava da smiješ sam nešto ili nekog izabrati pa nema smisla to olako odbaciti.
Sad moji lucidni izbori od onog nekog lika zvanog dečko sa Trešnjevke, živog zida, mosta, možemo nisu baš za pohvalu, ali slab sam na ove prvorodjene, mislim si kad se pojave pa neka i oni imaju pokoji glas.

A sad povratak na ajduka, čitam ponešto da bi kao otišli precjednik, sportski direktor, trener, pola momčadi, pa kaj ima smisla porušiti sve igračke i ponovno od nule?
Kaj nije bolje malo presložiti kockice, neke rošade i u novu sezonu, a ne tako drastično, pa neki kostur momčadi postoji.
Meni se čini Rijeka u težoj situaciji, njoj bi moglo dosta igrača napustiti klub i potražiti bolje sredine.
Nemaju oni snage sve to zadržati, a i Sopić ako dobije neku ponudu izvana sumnjam da će odbiti.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2024 : 06:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj



Mi kao i svi pošteni hrvati idemo na glasovanje, mislim si neki likovi su jaja ostavili da izbore neka prava da smiješ sam nešto ili nekog izabrati pa nema smisla to olako odbaciti.
Sad moji lucidni izbori od onog nekog lika zvanog dečko sa Trešnjevke, živog zida, mosta, možemo nisu baš za pohvalu, ali slab sam na ove prvorodjene, mislim si kad se pojave pa neka i oni imaju pokoji glas.




Likovi su ostavili jaja prije svega za slobodu. Pa tako i moju slobodu izbora otić do birališta ii ne.

quote:
Originally posted by ivi skoj



A sad povratak na ajduka, čitam ponešto da bi kao otišli precjednik, sportski direktor, trener, pola momčadi, pa kaj ima smisla porušiti sve igračke i ponovno od nule?
Kaj nije bolje malo presložiti kockice, neke rošade i u novu sezonu, a ne tako drastično, pa neki kostur momčadi postoji.



Porušili su sve kad su napravili Dambrauskas-Karoglan-Leko cirkus.
Već posloženu ekipu je Leko odlučija razjebat i igrat neki svoj nogomet.
I to je za mene najveći Lukšin krimen. Dovea je Leku mimo sportkoga direktora samo zato šta Leko kao ima nekakvu težinu iako se Leko nikako nije uklapa u profil trenera kakav triba Hajduku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 07/04/2024 07:09:41
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/04/2024 : 08:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Najveci krimen je karoglan. Mjesavina idiota i umisljenka, a uz to i vjerski fanatik. Na dan derbija ponosno daje izjavu da Mu hajduk nije na prvom mjestu. Normalan covjek bi pomislio da je to zdravlje, Ali nije. Brekalo na klupi???, na klupi jedan golman i to ozlijeden???
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/04/2024 : 08:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
S njim bi trebao otic i livaja , Ako je istina da ga je on doveo.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 07/04/2024 : 09:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI




Likovi su ostavili jaja prije svega za slobodu. Pa tako i moju slobodu izbora otić do birališta ii ne.
[/quote]

Više sam mislio na to ako zanemarimo ponudjenu šansu da budu kojekakvi likovi resetirali na tvorničke postavke, promijenili pravila igre i opet ostali kojekakvi doživotni nezamjenjivi vladari.
Nije da se bavim politikom, i da znam kaj je naj bolje, ali da mi baš sve odrede ni to mi nije neka sreća.


Opet ajduk, meni Dambrauskas bio ok i mislim da ga se olako otpisalo, Leko se valjda ko ni Tudor nije nešto uklopio.
Po meni bi Hajduku trebao biti primarni cilj eu kupovi.
Sad kad ih ima tri, moraš se u jedan ugurati kako znaš tempiraj formu, posudjuj igrače, nek ti to bude prvi cilj.
To je svojevrsni izlog, pa možda nekog i uvališ za bolju lovu, a i brate dosta više igranja sa Rudešom, Goricom, Belupom…
Ovo su ipak zanimljivije tekme i mladim igračima je to škola, sve u plusu.
Daklem ništa reset, svi u napad i juriš na europu, to bu za koji mjesec.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/04/2024 : 09:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Konfekcijska Liga nikog u europi ne zanima. Da je bar europska Liga. ovaj je u tjedan Dana upropastio dvije sezone
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25931 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/04/2024 : 09:35:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa cilj je uvik sve samo si nekad bliže tom cilju a nekad dalje.
Uglavnom,ide se od glave.
Ako Jakobušić hoće ostat a vidili smo da je reka da hoće onda je sad na NOu da brzo odluči hoće li ga ostaviti ili će izabrat novog predsjednika.
Tek onda taj potvrđeni predsjednik nek bira SDa a onda on trenera.
To bi tribalo napravit sto brže.
Ako je ikako moguće prije kraja ovog prvenstva.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/04/2024 : 09:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Bolje ne ponizavat novog trenera . Neka karoglana do kraja i neka uzme svoje zasluzeno trece mjesto
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/04/2024 : 09:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
I svakako danas neka izgube
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2024 : 10:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Pa cilj je uvik sve samo si nekad bliže tom cilju a nekad dalje.
Uglavnom,ide se od glave.
Ako Jakobušić hoće ostat a vidili smo da je reka da hoće onda je sad na NOu da brzo odluči hoće li ga ostaviti ili će izabrat novog predsjednika.
Tek onda taj potvrđeni predsjednik nek bira SDa a onda on trenera.
To bi tribalo napravit sto brže.
Ako je ikako moguće prije kraja ovog prvenstva.


Ako je naučija nakon greške sa Lekon da se ne miša SDu u posal ja san za to da ostane.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2024 : 10:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

I svakako danas neka izgube


Zašto?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/04/2024 : 11:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Da dinamo ne Bude prvi. Tako i svi oni rezoniraju, Samo da nije hajduk. Osim toga bilo bi pravedno da jakirovic izgubio od kluba kojeg je onakav nacin napustio
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7800 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/04/2024 : 11:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Najveci krimen je karoglan. Mjesavina idiota i umisljenka, a uz to i vjerski fanatik. Na dan derbija ponosno daje izjavu da Mu hajduk nije na prvom mjestu. Normalan covjek bi pomislio da je to zdravlje, Ali nije. Brekalo na klupi???, na klupi jedan golman i to ozlijeden???

Ovo bi mogao bit izvrstan strip. Trener hajduka izjavljuje kako mu hajduk nije na prvom mjestu i krece bijesna rulja sa bakljama i vilama, pjena na ustima i urlanje, linc doticnog i cijele mu familije se sprema. Onda on izjavljuje kako je to bog (ne zdravlje, obitelj, sreca ili ljubav, bozesacuvaj). Nakon toga umirena, smirena i vesela rulja, nasmijana i spokojna se razilazi sa smjeskom na ozarenim licima i pjesmom na ustima. Sve je opet na svom mjestu i sve je kako treba biti.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2024 : 15:09:56  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

Da dinamo ne Bude prvi.


Pa da bude Rijeka prvak?
Još gore. Odvratan klub.

quote:
Originally posted by adriano

Osim toga bilo bi pravedno da jakirovic izgubio od kluba kojeg je onakav nacin napustio


E to bi stvarno bila fora.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/04/2024 : 21:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Grad koji tece...
Klub koji mrvi...


Jel to-to? Motaj kabele...
Moremo li se sad odmorit od ludila?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14636 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 07/04/2024 : 21:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Tko je sada kriv?
Da nisu Rumunjski kriminalci?
Od kada Hajduku sude stranci ne da nisu osvojili bod, nego gola zabili nisu.
Balon demagogije se raspao u milijardu komadića, nadam se da nas nećete više daviti svojim demagogijama o krađama, suđenju, močvarama itd.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/04/2024 : 03:40:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/04/2024 : 04:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
AZRA
Daleko od istine


Kako si glup
Kako si ohol, dragi moj
Sudiš o mojim osjećajima
Kako si ružan
U svojoj nezrelosti, dragi moj
Izvještaćen
Bijesan
Neshvaćen

Na tvome licu prazno je
Veliko ništa
I da živiš tisuću godina
Nećeš uspjeti

Hej, daleko od istine
Daleko od istine
Daleko si ti od istine

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2741 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/04/2024 : 06:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Volim tu samokritičnost kod kmečavaca

Jer kako inače nazvati "stanje" kad dvadeset godina radiš istu stvar i svaki put očekuješ drugačiji rezultat ?
Go to Top of Page
Page: of 608 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.64 seconds. Snitz Forums 2000