forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Markos nam se nesto ucutao...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1006

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/05/2009 : 10:34:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
klevetniče!;) (ali ozbiljno, moja Aya će biti jeftinija)

Trouble will find me
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/05/2009 : 10:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
daj onda odma dva komada!:)pPPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/05/2009 : 10:52:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
nemoze! ili pet ili nista!

Trouble will find me
Go to Top of Page

goksi
Senior Member

Serbia
1940 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/05/2009 : 10:58:30  Show Profile Show Extended Profile  Send goksi a Private Message  Reply with Quote
Hmm, meni kao "zakletom" bonellijevcu deluje kao da ću umesto planirane jedne za sada sigurno kupiti 2 od ovih kniga. Mada me i treća privlači baš jako.

Edited by - goksi on 01/05/2009 10:58:50
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17672 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/05/2009 : 11:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
svaka cast za inkala

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6066 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/05/2009 : 12:33:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

DR & Quinch
Ballad of Halo Jones
Aya
Exit Wounds
American born Chinese
Laika
Barefoot Gen
Alack Sinner
Light & Bold
Robin delle stelle
Lapinot
Donjon
Jonathan
Questa e la stanza
Chaque chose
Cites Obscures
Incal
Lama Blanc
Koma
Technoperes
El Negro Blanco
Tout seul
Quelques jours d'été
Un îlot de bonheur
La bete
Pleine Lune
Lo sconosciuto




Da ponovim pitanje od prije par stranice: zar samo ovo?;-))

Svaka čast,posebno se veselim Incalu i ostalim stripovima iz Jodoversuma.Ne sumnjam da će biti napravljeno kako treba.

Poznavajući Marka,ovo je ionako samo preliminarni popis.Kako vrijeme bude prolazilo,biće toga još,hehehe..

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 01/05/2009 : 13:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Uglavnom, ne znam koliko ce vam sami naslovi ista govoriti, dosta stvari je novo i nepoznato, ali ok, guglajte. Evo, ovo sto je za sada potvrđeno, ima toga još toga, ali je u pregovorima.

DR & Quinch
Ballad of Halo Jones
Aya
Exit Wounds
American born Chinese
Laika
Barefoot Gen
Alack Sinner
Light & Bold
Robin delle stelle
Lapinot
Donjon
Jonathan
Questa e la stanza
Chaque chose
Cites Obscures
Incal
Lama Blanc
Koma
Technoperes
El Negro Blanco
Tout seul
Quelques jours d'été
Un îlot de bonheur
La bete
Pleine Lune
Lo sconosciuto



Eto to mi je momentalno napeto i poznato.Za ostalo ću čekati preview.
Kako kaže goksi ja sam bonellievac (radi Martina)
Na Mafestu uzimam Mort Cindera.To ne propuštam.
Svaka čast Markosu na ovim izdanjima.
Samo naprid.
P.S.Vidimo se na Mafestu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/05/2009 : 13:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Hvala! Samo nece ti izaci Mort Cinder do Mafesta, vjerojatno!

Trouble will find me
Go to Top of Page

provodina
Average Member



Croatia
897 Posts

Member since 07/05/2007

Posted - 01/05/2009 : 13:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send provodina a Yahoo! Message  Send provodina a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Hvala! Samo nece ti izaci Mort Cinder do Mafesta, vjerojatno!


Ok.onda poslim Mafesta.Ali u svako slučaju jedva čekam da izađe.


Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 01/05/2009 : 13:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
@Markos
Ima svachega interesantnoga (najvishe me privlache Koma i Chabouteovi radovi), jedino ne mogoh da pronadjem shta su Jonathan i La bete, tu Google puno ne pomazhe, pojmovi su preopshti.

I, jel ovo poslednje na spisku ono Magnusovo?
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1681 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 01/05/2009 : 14:02:44  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Kako nameravaš da objavljuješ Donjon/Dungeon? Album po album ili ko Ameri po dva ili po više? I kojim redosledom? Daj neki detalj :)

Isto pitanje za Ayu: po jedan, po dva ili integal? Pitam jer imam samo Aya of Yop City na engleskom, pa bi to prodao da kupim integral.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 01/05/2009 : 14:12:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Imajuci u vidu da je u pitanju Markos, (a na Dekarin/Djoletov ochaj) bice to onoliko veliki integrali koliko ugovori dozvoljavaju (i na tome mu hvala).
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 01/05/2009 : 14:36:34  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
ispravka netachnog navoda - treba da ide "djoletov ochaj i dekarin inat":)pPPP

**************************************
Nash cilj je tako velik da ga ne mozemo promashiti!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6066 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 01/05/2009 : 14:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

I, jel ovo poslednje na spisku ono Magnusovo?



Je!Marko će reći nešto više,ali od svih stripova koje je Magnus radio,upravo na ovome je stekao kultni status u Italiji,tamo ovaj strip doslovno obožavaju.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 01/05/2009 : 17:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
a gdje je tu pinokio, smrc:(

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

JefCostello
New Member



257 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 01/05/2009 : 17:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send JefCostello a Private Message  Reply with Quote
quote:
jedino ne mogoh da pronadjem shta su Jonathan i La bete, tu Google puno ne pomazhe, pojmovi su preopshti.


La Bete izgleda isto Chaboute:
http://www.bedetheque.com/serie-4332-BD-Bete-(La).html

dok je Jonathan mozda ovaj:
http://www.bedetheque.com/serie-903-BD-Jonathan.html

"Comics will be the culture of the year 3794"
Salvador Dali
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 01/05/2009 : 18:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
Tko ce prevoditi Zekana?

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/05/2009 : 18:24:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Le Samourai

@Markos
Ima svachega interesantnoga (najvishe me privlache Koma i Chabouteovi radovi), jedino ne mogoh da pronadjem shta su Jonathan i La bete, tu Google puno ne pomazhe, pojmovi su preopshti.

I, jel ovo poslednje na spisku ono Magnusovo?


La Bete ti je Chaboute, isto. Izaci ce dva integrala, jedan sa Tout seul, a drugi sa ostalim naslovima.

Jonathan je Coseyev serijal, njega sam nedavno otkrio i zaljubio se.

Lo sconosciuto je Magnusovo, slobodno to mogu reci, remek-djelo. Bio sam dosta skeptican prema tome, ali su me moji talijani natjerali da procitam i moram reci da sam ostao paf. Nevjerojatno da u zemlji u kojoj je Magnus stripovski polubog to nitko nije objavio. To je napeto, ozbiljno, tvrdo, zrelo, seksi i s finom dozom ironije. A da ne govorim kako je nacrtano. To je napravio nakon Alan Forda i to je, po meni, ono - pravi Magnus, kompletan autor. Dogovorio sam s udovicom da mi dopusti objaviti i gomilu dodatnih materijala, skica, ilustracija, naslovnica, itd itd, tako da ce to biti, u principu prvo integralno izdanje Lo Sconosciuta u svijetu u jednom formatu, s tako bogatom opremom i materijalima.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/05/2009 : 18:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Kako nameravaš da objavljuješ Donjon/Dungeon? Album po album ili ko Ameri po dva ili po više? I kojim redosledom? Daj neki detalj :)

Isto pitanje za Ayu: po jedan, po dva ili integal? Pitam jer imam samo Aya of Yop City na engleskom, pa bi to prodao da kupim integral.


Dungeon je problem jer ima toliko raznih serijala s razlicitim brojem albuma od kojih su neki zavrseni a neki jos traju, tako da je stvarno tesko odrediti neki zajednički nazivnik (osim ako to nije, naravno, album po album, ali meni je to presporo). Trenutno teku konzultacije s Trondheimom i Sfarom sto i kako napraviti, pa cemo odluciti. Ja cu svakako traziti sto deblje integrale. Aya, naravno, integral, "prva sezona".

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/05/2009 : 18:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mamlaz

a gdje je tu pinokio, smrc:(


Polako (ma koliko to smijesno zvucalo iz mojih usta:) )

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/05/2009 : 18:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by altair

Tko ce prevoditi Zekana?


Darko, naravno!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3309 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 01/05/2009 : 19:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

American born Chinese
Odlican!
Go to Top of Page

JefCostello
New Member



257 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 01/05/2009 : 19:29:54  Show Profile Show Extended Profile  Send JefCostello a Private Message  Reply with Quote
quote:
quote:Originally posted by altair

Tko ce prevoditi Zekana?


Darko, naravno!


Kako ce biti objavljen Zekan Svi albumi u formi Integrala ili samo
do sada ne objavljeni (od strane MoreComics-a)

"Comics will be the culture of the year 3794"
Salvador Dali
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28989 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 01/05/2009 : 20:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nastavit cemo album po album, samo vjerojatno puno brze, 4 albuma u jednoj godini.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Vorador
Senior Member



Croatia
1576 Posts

Member since 29/09/2004

Posted - 01/05/2009 : 22:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Vorador's Homepage  Send Vorador a Private Message  Reply with Quote
Mislim da ću nakon ovih najava isključivo preći samo na Fibru. Nema boljega.
Haura za Zekana!!! Mort Cinder !!!Vau!!! kakav predivan crtež.
Go to Top of Page
Page: of 1006 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.29 seconds. Snitz Forums 2000