forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Odoakar
Junior Member



415 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 01/03/2024 : 20:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
Stigla Nausicaa danas, izgleda da će Berserk vol 2 sa trećom isporukom.

Pakiranje 10/10, sam box predivan.

Par slika:






Dobar mi je ovaj scifier, sigurno ću uzeti ostatak Berserk izdanja i još poneku mangu.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3542 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 01/03/2024 : 20:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Pre SciFier pošalje strip negoli što ja stignem da napišem recenziju za Nausicu
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
344 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 01/03/2024 : 21:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Evo, čisto da javim, stigle i meni sve tri pošiljke sa Scifiera danas. Trebalo je deset dana od slanja, ukupno 15 od narudžbe. Dostavio je Overseas, bez ikakvog dodatnog plaćanja. Tracking sam imao cijelo vrijeme, najprije preko TDG-a pa Packete i onda direktno Overseasa. Poslali su ispravne stripove, pakiranja su savršena, sve fino zaštićeno i time bez ikakvih oštećenja. I dobio sam 16 bookmarkova.

Tako da, definitivno ostajem za sada kod njih jer su i najjeftiniji i dobro pakiraju i dostava je sasvim dobra.... Dok netko nešto ne zezne.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



28 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 01/03/2024 : 21:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Stigla Nausicaa danas, izgleda da će Berserk vol 2 sa trećom isporukom.

Pakiranje 10/10, sam box predivan.




Moram ovo uzet, ide uskoro. Izgleda prekrasno.
Vjerojatno slijedeci mjesec ubodem Nausicu s jos barem 2 Berserk Deluxa.
Nasao sam lika na njuskalu koji prodaje Nausicu, jos ostecenu, i ne zeli ispod 60 EUR jer... mislim, to je njuskalo, tamo me nista vise ne iznenaduje


quote:
Originally posted by Spectre

Evo, čisto da javim, stigle i meni sve tri pošiljke sa Scifiera danas. Trebalo je deset dana od slanja, ukupno 15 od narudžbe. Dostavio je Overseas, bez ikakvog dodatnog plaćanja. Tracking sam imao cijelo vrijeme, najprije preko TDG-a pa Packete i onda direktno Overseasa. Poslali su ispravne stripove, pakiranja su savršena, sve fino zaštićeno i time bez ikakvih oštećenja. I dobio sam 16 bookmarkova.

Tako da, definitivno ostajem za sada kod njih jer su i najjeftiniji i dobro pakiraju i dostava je sasvim dobra.... Dok netko nešto ne zezne.



Drago mi je da nisi imao problema s porezom kao nas par. Ja isto nastavljam.

btw ovo me zanima, preorder
https://scifier.com/h-p-lovecrafts-at-the-mountains-of-madness-deluxe-edition-manga-gou-tanabe-9781506740690/
Dali mogu to ukljucit u slijedecu narudzbu za 10ak dana i nadat se da mi raspolove i naplate postarinu samo jednom?

Edited by - fabriano on 01/03/2024 21:51:32
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
344 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 01/03/2024 : 22:00:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fabriano
btw ovo me zanima, preorder
https://scifier.com/h-p-lovecrafts-at-the-mountains-of-madness-deluxe-edition-manga-gou-tanabe-9781506740690/
Dali mogu to ukljucit u slijedecu narudzbu za 10ak dana i nadat se da mi raspolove i naplate postarinu samo jednom?



Ja bih s obzirom na njihov FAQ rekao DA, ali ne znam 100% jer nisam radio nikakav preorder kod njih. ALI ono što sam primijetio je da na preordere imaju samo 15-20% popusta, a kad strip izađe onda popust skače na 25 ili češće (bar na ono što sam ja pratio) 35-39%. Tako da bih ja ipak pričekao ovo da izađe pa onda kupio osim ako misliš da će se rasprodati i prije nego izađe...

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



28 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 01/03/2024 : 22:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

quote:
Originally posted by fabriano
btw ovo me zanima, preorder
https://scifier.com/h-p-lovecrafts-at-the-mountains-of-madness-deluxe-edition-manga-gou-tanabe-9781506740690/
Dali mogu to ukljucit u slijedecu narudzbu za 10ak dana i nadat se da mi raspolove i naplate postarinu samo jednom?



Ja bih s obzirom na njihov FAQ rekao DA, ali ne znam 100% jer nisam radio nikakav preorder kod njih. ALI ono što sam primijetio je da na preordere imaju samo 15-20% popusta, a kad strip izađe onda popust skače na 25 ili češće (bar na ono što sam ja pratio) 35-39%. Tako da bih ja ipak pričekao ovo da izađe pa onda kupio osim ako misliš da će se rasprodati i prije nego izađe...



ako si u pravu za popust definitivno mogu pricekat, mislim da se nece rasprodat, sve DH Deluxe mange su jos uvijek dostupne
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 02/03/2024 : 14:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Heh, izgleda da su mijenjali iznos poštarine za EU. Sada je:

€8.00 shipping for UP TO €125 OF BOOKS!
All orders charged by order weight on order OVER €125 OF BOOKS!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25907 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2024 : 14:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Opametili se
Mislili oni da hrvatzeki neće puno naručivat

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 02/03/2024 14:27:28
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
344 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 02/03/2024 : 15:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Meni bi to ispalo otprilike duplo u odnosu na prije, oko 17 Eura po narudžbi. S obzirom na popuste i eventualni kod od 10% i dalje mislim da ispadaju dosta jeftiniji u odnosu na druge.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

fabriano
Starting Member



28 Posts

Member since 01/08/2023

Posted - 02/03/2024 : 15:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send fabriano a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

Meni bi to ispalo otprilike duplo u odnosu na prije, oko 17 Eura po narudžbi. S obzirom na popuste i eventualni kod od 10% i dalje mislim da ispadaju dosta jeftiniji u odnosu na druge.


Istina. Ne zaboravi i one poene, ja vec sad imam -4 EUR po tim poenima.
Iskreno, ne vjerujem da ce mi narudzbe cesto ici preko 125 EUR, pa me poskupljenje postarine ne brine toliko
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 02/03/2024 : 16:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

Meni bi to ispalo otprilike duplo u odnosu na prije, oko 17 Eura po narudžbi. S obzirom na popuste i eventualni kod od 10% i dalje mislim da ispadaju dosta jeftiniji u odnosu na druge.



E bome primijetio sam i da kod za 10% ne skida više 10%
Testirao sam na narudžbi ispod 125 eura i skinulo je 5%. Kada sam povećao narudžbu preko 125 eura rastao je i iznos popusta. A sve sa istim kodom koji bi trebao skinuti 10%.

Edit: Krivo sam vidio. I za narudžbe preko 125 eura je i dalje postotak 5% s kodom koji bi trebao biti 10%.

Edit2: Što se tiče tog store credita što se dobije skupljanjem bodova nakon svake narudžbe. Išao sam i to testirati i postupak bi trebao biti takav da vam se kod plaćanje iduće narudžbe pojavi opcija da iskoristite taj store credit. No, meni se opcija nije pojavila. Morao sam obrisati cijelu košaricu, ponovno ju napuniti i otići na plaćanje i tek tada se pojavila opcija za iskorištavanje store credita. Čisto da znate, ako se i vama pojavi takav problem.

Edit3: Nužno je i da valuta bude GBP prije postavljanja ičega u košaricu da bi mogli iskoristiti store credit.

Edited by - Wolfman on 04/03/2024 10:57:16
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25907 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2024 : 19:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Može li se iskoristiti store kredit i free kupon u istoj narudžbi?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 02/03/2024 : 19:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Da li je neko porucivao iz Italije od https://www.loscarabeo.com?

Pitam zbog pakovanja, ako slucajno neko zna, hvala unapred! :)
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 02/03/2024 : 21:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Može li se iskoristiti store kredit i free kupon u istoj narudžbi?



Misliš na kupon s 10% posto popusta?
Može.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25907 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 02/03/2024 : 21:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
👍

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 04/03/2024 : 10:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Bitan detalj u vezi store credita: da bi se to moglo iskoristiti nužno je da prije postavljanja ičega u košaricu valutu postavite na GBP. To je detalj koji sam zaboravio napomenuti.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25907 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/03/2024 : 12:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Hvala!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 05/03/2024 : 14:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Bitan detalj u vezi store credita: da bi se to moglo iskoristiti nužno je da prije postavljanja ičega u košaricu valutu postavite na GBP. To je detalj koji sam zaboravio napomenuti.



A možemo li plaćati direkt sa € bez konverzije?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 05/03/2024 : 15:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Možeš generalno plaćati u eurima, ali u tom slučaju, koliko sam shvatio, nećeš moći iskoristiti store credit.
Dakle, za primjenu store credita plaćanje mora biti u funtama.
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 05/03/2024 : 16:07:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Možeš generalno plaćati u eurima, ali u tom slučaju, koliko sam shvatio, nećeš moći iskoristiti store credit.
Dakle, za primjenu store credita plaćanje mora biti u funtama.

Da te vidim kako platiš u funtima.

Kada dodješ do kraja -na poslednjoj stranici- naplati ti u eurima jer za slanje u EU kažu da ne mogu naplatiti u funtima.

Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
966 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 05/03/2024 : 16:31:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BiDi
Da te vidim kako platiš u funtima.

Kada dodješ do kraja -na poslednjoj stranici- naplati ti u eurima jer za slanje u EU kažu da ne mogu naplatiti u funtima.



Meni je na bankovnoj aplikaciji pisao iznos u funtama, a preračunato je naravno u eure prema tečaju banke.

Iznos i valuta transakcije: XX,XX GBP
Tečaj: 0,830563

Uglavnom, u trgovini valuta mora biti postavljena na funte.

Edited by - Wolfman on 05/03/2024 16:41:49
Go to Top of Page

gogolfc
Starting Member

2 Posts

Member since 10/03/2017

Posted - 07/03/2024 : 20:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send gogolfc a Private Message  Reply with Quote
Napravio prvu narudžbu 105€ čine se ok cijene,prošle god većinom naručivao s kennys i nikad carine i pdv-a pa bumo vidli
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 07/03/2024 : 22:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Jasno, kad je Kennys u EU.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 10/03/2024 : 15:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Ljudi, trebam savjet. Htio bih negdje nabaviti Legends Of The Monsterverse omnibus (za klinca :D), ali nikad nisam naručivao izdanja na stranom jeziku, pa ne znam odakle krenuti. Po mogućnosti da je vrijeme dostave u granicama normale i da nije preskupo. Hvala!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 10/03/2024 : 15:36:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Jel ima ko iskustva s awesomebooks.com? Tamo je, čini mi se, trenutno najjeftiniji taj omni, ali im treba mjesec dana za dostavu.

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000