forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Hrvatska nogometna reprezentacija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 722

risbozg
Advanced Member



Croatia
15048 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/02/2024 : 10:27:40  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by tex2

https://www.24sata.hr/sport/jarni-rekao-da-ce-navijati-za-betis-protiv-dinama-hns-ga-je-smijenio-s-mjesta-izbornika-964980


Zna li se kako je sankcioniran izvjesni Bruno Petković koji je zaposleniku HNS-a i legendi hrvatske nogometne reprezentacije rekao da je 'klaun'?



dosta bude bilo to što istina boli

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4872 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/02/2024 : 11:28:55  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Pa navijaš za svoj klub, ne brineš o tuđem dvorištu.



Znači kao Jarni? :)

Edited by - vukozec on 15/02/2024 11:29:21
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29368 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 15/02/2024 : 11:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12969 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/02/2024 : 12:07:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ponovo slučaj ni iz čega.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11704 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 15/02/2024 : 13:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Jarni je bivši. Loš potez HNS-a.

Have mercy
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/02/2024 : 16:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Za koga bi navijao rakitic
Da igraju gnk i Sevilla
Modrić da igraju hnk i real
Koja banda
Vamos Betis
Šimić izjavi da ce navijat za Milan
Stoko licemjerna
Sve izgubili Dabogda

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3771 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 15/02/2024 : 16:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Jer eto, na teren ce danas izaci hrpa U17 hrvatskih reprezentativaca pa je potrebno da ih Jarni javno podrzava

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12969 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/02/2024 : 16:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ma da, licemjerje na hrvatski način
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2741 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/02/2024 : 17:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Za koga bi navijao rakitic
Da igraju gnk i Sevilla
Modrić da igraju hnk i real
Koja banda
Vamos Betis
Šimić izjavi da ce navijat za Milan
Stoko licemjerna
Sve izgubili Dabogda


Da ? I sto s njima ?
Pa nitko od njih nije izbornik jedne hrvatske selekcije koji treba biti osobni uzor i tu djecu naučiti zajedništvu i međusobnom poštivanju.
Pa što si vi u Hajduku ne nađete trenera u juniorima koji navija za Rudeš kad igra seniorska momčad. A to ne može, jel ?
Nego opet se hvatate kletvi. "Sve izgubili dabogda" kažeš ? Na čiovskom mostu očito niste ništa naučili a ni od karme oporavili.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/02/2024 : 18:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Dobio otkaz, jer navija za svoj klub protiv kluba Koji je uz to i glavni rival njegovog drugog kluba. Pokusavam objasnit situaciju jednom frendu iz Francuske, Ali covjek, normalno ne shvaca
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2741 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/02/2024 : 18:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Probaj tom francuzu objasniti da je bio na visokoj plačici kod Hrvatskog nogometnog saveza a otvoreno je protiv hrvatskog kluba koji donosi novac tom istom savezu a koji onda njemu izdašno isplaćuje u vidu plaće i premija.
Možda francuz shvati barem to licemjerje ako već ne manjak vrlina kojima bi trebao biti primjer djeci koju vodi.😉
No dobro sad više nema tih dvojbi pa može slobodno navijati za koga hoće.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/02/2024 : 18:36:47  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Mogao je Jarni biti i neutralniji u odgovoru,ali svejedno je otkaz tesko objasnjiv
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15048 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/02/2024 : 19:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Za koga bi navijao rakitic
Da igraju gnk i Sevilla
Modrić da igraju hnk i real
Koja banda
Vamos Betis
Šimić izjavi da ce navijat za Milan
Stoko licemjerna
Sve izgubili Dabogda



a jesi pravi tovar

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15048 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 15/02/2024 : 19:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Svako može navijati za koga hoće ali nije u redu da jedan izbornik izjavi da će navijati za strani klub a igrači kluba protiv kojeg navija su mu nosioci igre reprezentacije.
Pa Dalić je Hajdukovac pa ne navija protiv Dinama kad je derbi Hajduka i Dinama nego se drži suzdržano..inteligencija očito kod svih nije na nivou.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25931 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2024 : 20:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sačuvaj nas Bože takvih hajdukovaca...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2024 : 17:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja sam trazio, ali nisam nasao vaterpolo temu...

Nadam se da nije prekrsaj ovdje cestitati Hrvatskoj koja je svjetski sampion!!! A aki sam i u prekrsaju, bas me briga...

Dva finala u misec dana! Alooo. Doma srebro a sad zlato!!!!!

Treci put prvaci svjeta!

Bravo momci, bravo Tucak, bravo Hrvatska!!!

🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷🇭🇷

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 17/02/2024 : 17:14:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Da
Bravo naši
Marinić Kragić suspendiran
Nosio Hajdukovu zastavu
Pizda mu materina tovarska
Orjunaš

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15048 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/02/2024 : 10:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Da
Bravo naši
Marinić Kragić suspendiran
Nosio Hajdukovu zastavu
Pizda mu materina tovarska
Orjunaš


i ne samo to nego i da je glup ko kurac...da je Dinamovac i to u tom momentu napravi ja bi ga izbacio iz reprezentacije..noga u guzicu i mir..

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15048 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/02/2024 : 10:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Jarni ih bum bu tužil



mali ispravak....

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 18/02/2024 11:05:06
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15048 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 18/02/2024 : 11:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Toliko o Jarniju ipak sve u svemu prema dosada prikazanom lošem izborniku djece

O ,SLUČAJU KLAUN' NA HTV-u U STUDIJU 4 KOD PETRA VLAHOVA:
'Izbornici, HNS i hrvatski nogomet žive od rada hrvatskih klubova koji stvaraju igrače za nacionalne selekcije. Izbornik koji ne priželjkuje uspjeh bilo kojeg hrvatskog kluba u Europi, nego egoistično trabunja kak mu je bilo lijepo u Betisu, ozbiljno je potkapacitiran. Zamislite kakav bi tek bio skandal da je Dinamo povukao svojih šest igrača iz Jarnijeve reprezentacije U17 jer ne dopušta da mu mlade igrače vodi izbornik koji se javno izjašnjava protiv uspjeha njihovog kluba."
Još sam dodao na tu temu na HTV-u:
"Sad kad više nije izbornik Jarni može slobodno i radosno kao navijač Betisa doći sa zeleno-bijelim šalom ili zeleno-bijelim sakoom na uzvrat u Maksimiru na gostujuću tribinu."
Prisjetio sam se i slučaja iz kišne listopadske noći 2017. godine na Rujevici:
"Finska zabija gol u finišu, Hrvatska je u izgubljenoj situaciji za SP 2018., Ante Čačić je odmah smijenjen. Davor Šuker u pomoć zove svog prijatelja koji tog trenutka vodi U-19 selekciju i nudi mu Vatrene. To je Robert Jarni. Dobiva odbijenicu:
- Sad kad ste sve usrali, htjeli biste mene ugovniti (!?).

Šuker i HNS panično traže rješenje tko će sljedeći dan povesti Hrvatsku u Kijev protiv Ukrajine. Usred noći okreću broj...:
- Stižem odmah, u Splitu sam s obitelji. Kad treba biti na aerodromu!
To je bio Zlatko Dalić. Ostalo sve znamo.
Hvala Robertu Jarniju što je odbio Modrića, Perišića, Mandžukića, Rakitića, Lovrena, Vidu, Vrsaljka, Subašića, itd..
Hvala mu što je i sad nadahnuo Petkovića i igrače Dinama da odigraju utakmicu sezone i prvi put u povijesti pobijede jednu španjolsku momčad.

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO

Edited by - risbozg on 18/02/2024 11:08:53
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16792 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/02/2024 : 13:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nisam znao da je Jarni tupan, imao sam lijepo mišljenje o njemu.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/02/2024 : 13:50:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by globinjo

Za koga bi navijao rakitic
Da igraju gnk i Sevilla
Modrić da igraju hnk i real
Koja banda
Vamos Betis
Šimić izjavi da ce navijat za Milan
Stoko licemjerna
Sve izgubili Dabogda


Da ? I sto s njima ?
Pa nitko od njih nije izbornik jedne hrvatske selekcije koji treba biti osobni uzor i tu djecu naučiti zajedništvu i međusobnom poštivanju.
Pa što si vi u Hajduku ne nađete trenera u juniorima koji navija za Rudeš kad igra seniorska momčad. A to ne može, jel ?
Nego opet se hvatate kletvi. "Sve izgubili dabogda" kažeš ? Na čiovskom mostu očito niste ništa naučili a ni od karme oporavili.




https://gol.dnevnik.hr/clanak/rubrika/nogomet/davor-suker-kao-predsjednik-hns-a-ljubio-je-dres-seville-uoci-utakmice-s-rijekom-na-kantridi---828683.html
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15695 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/02/2024 : 14:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by globinjo

Da
Bravo naši
Marinić Kragić suspendiran
Nosio Hajdukovu zastavu
Pizda mu materina tovarska
Orjunaš


i ne samo to nego i da je glup ko kurac...da je Dinamovac i to u tom momentu napravi ja bi ga izbacio iz reprezentacije..noga u guzicu i mir..



Ma gle...

Najvise iritira brz izostanak komentara i ikakve osude, najveceg izdajnika izabrane vrste. Nevjerovatno mi je da se to stavilo pod tapet.

Nikako mi nije jasno kako se zaboravilo drsko i opetovano, visekratno pace, vrijedanje hrvatskih gradana Rijeke, Zagreba i Šibenika...

A sto se tice sporta, pa ja bi da Hrvatska ima predstavnika u ligi kukicanja miljeica, zdusno za nase navijao!
Da ne spominjem neku ligu prvaka briskule i tresete... ali tu bi ja vec bio nekakav Modric. Sampion bez premca.

Znaci bezrezervno navijanje za Hrvatsku, hrvatski sport i hrvatske klubove, poglavito kad igraju vani.

Osim za jednog. Mislim za jedan klub. Ali ok, on i nije hrvatski, iako je ne znam kakvom igrom slucaja u Hrvatskoj.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11704 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 18/02/2024 : 15:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam čuo ovo da je Jarni odbio Repku.
Nisam mogao virovat, imao sam pozitivno mišljenje o njemu, cijenio ga kao igrača i čovika.

Ako je istina...nabijem ga na bobana.




Have mercy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25931 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/02/2024 : 16:16:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Koje budale...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 722 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.98 seconds. Snitz Forums 2000