forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 70

Tonto
Advanced Member



7853 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 21/01/2024 : 11:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Podrška bushidu, tradicije nisu ništa drugo do okovi načinjeni od zatucanosti, a uglavnom sluzi samo političarima u svrhu kupovine glasova kod priprostog puka.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6963 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/01/2024 : 15:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Mislim da sa ovako ekstremno udaljenim stavovima teško da je smislen dijalog moguć.

Kad neko greši, on greši, nema veze kojoj strani pripada i kom mišljenju. Kad iznosi nelogične nebuloze, iznosi ih.

Toga u vezi političke korektnosti, ima koliko hoćeš. Navešću primer Šang Čija, mada ovde možda nije mesto za to.

U međuvremenu:

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Od tradicije zadržimo ono malo što ima dobrog, jer tradicija je uglavnom zakurac.

Govoreći o nebjelačkim ulogama u Star Wars franšizi: kada sam pogledao The Last Jedi jedan od aspekata tog filma koji me posebno dojmio bila je Rose Tico. Kelly Marie Tran je toliko uvjerljivo oživila taj lik, s toliko emocija,



Tradicija je ovde dobra - a ona je da lik bude dobro napisan i da glumac ima harizmu za takvu ulogu i star-power, da bi bio prihvaćen.
Ovde nemamo ništa! - imamo loš lik i miscasting.

Zato imamo ekstremno retke izuzetke kojima se to dopada. I glumicu, koja je žrtva, ni kriva, ni dužna, verovatno i zbog rasizma. Ali rasizam nije razlog promašenosti njenog lika.

quote:
I really disliked rose, her entire character and arc. The actress wasn't the problem though, had no idea she had been getting hate and she certainly shouldn't be. Nobody blames the dude who voiced jar jar for jar jar.


Kelly je izjavila:
quote:

"You might know me as Kelly. I am the first woman of color to have a leading role in a Star Wars movie. I am the first Asian woman to appear on the cover of Vanity Fair. My real name is Loan. And I am just getting started."


Da li se zapitala, drže li njene postere iz filma, na zidu, makar klinci u Vijetnamu? Ili širom njene domovine Amerike? I zašto ne?


Edited by - alexts on 23/01/2024 09:00:57
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6963 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/01/2024 : 15:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
A i šta je briga? Honorar je dobila. Dobiće uloge, o njoj se piše.

Ko želi kvalitetnu kinematografiju, neka zaobilazi SW ili neka spusti i promeni očekivanja.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6963 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 21/01/2024 : 16:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

iz dana u dan imaš sve više naslova koji progovaraju o nebjelačkim, ženskim i LGBT iskustvima. O boli i nepravdi, ali i ljubavi.



Tek sada su počeli filmovi da progovaraju o LGBT iskustvima, a već par decenija se zna da film teško da može dobiti nagradu na nekom filmskom festivalu, ako ne zakači LGBT?

O ženskim iskustvima filmovi se snimaju od The Women (1939), George Cukora (i pre), a ženski film je već 100 godina nešto uobičajeno (videti topik o serijama, gde pominjem da među serijama, koje sam poslednje gledao se nalaze Tess of the D'Urbervilles i Jane Eyre, gde su centralni likovi ženski, a po delima su čak iz 19-og veka. Takođe u još 4 serije sa tog spiska su ženski likovi dominantni, dakle više od polovine).

Nebelačka iskustva? Pa nisu li nigerijska i indijska filmska industrija, dve najveće na svetu?

Edited by - alexts on 23/01/2024 08:34:48
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/01/2024 : 15:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ne znam kakva je situacija u Beogradu ili ostatku Srbije, ali Zagreb iz godine u godinu postaje sve šareniji.


Pa mi u Beogradu imamo već decenijama Kineze gde god da se okreneš, i niko se nikad nije žalio što Luk Skajvoker ili princeza Leja nisu Vijetnamci, nego caucasian judaeo-christian hetero Amerikanci. Ne vidim uopšte kakve to sve veze ima s bilo čim....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12800 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/01/2024 : 16:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Ne znam kakva je situacija u Beogradu ili ostatku Srbije, ali Zagreb iz godine u godinu postaje sve šareniji.


Pa mi u Beogradu imamo već decenijama Kineze gde god da se okreneš, i niko se nikad nije žalio što Luk Skajvoker ili princeza Leja nisu Vijetnamci, nego caucasian judaeo-christian hetero Amerikanci. Ne vidim uopšte kakve to sve veze ima s bilo čim....


Sad znaš kako je meni, kad mi kažu da su Star Wars filmovi i serije loši zbog boje kože/roda/seksualnosti glumica i glumaca.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/01/2024 : 17:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Jasno mi je to skroz, i jasna mi je krindž reakcija kad čuješ tako nešto; i ja krindžujem kad mi neko kaže da arapi ili afrikanci npr. intrinzički ne znaju ovo ili ono, ili su ovakvi ili onakvi jer su arapi ili afrikanci npr. Smatram ipak, i mislim da je to ono što Andra pokušava da kaže, tj. što mu smeta (da se tako izrazim) u modernim trendovima - nije baš to, nego sledeće.

Naime, nije isto kad neko kaže da je loš glumac ili uloga ili lik samo zato što ih tumači a gay lame black chick - to treba sankcionisati/ignorisati. Nije isto to kao kad se kaže da se nekome daje uloga samo zato što je gay lame black chick. I nije zgoreg razlikovati ta dva, tj. ne poistovećivati ih, jer uopšte nisu iste stvari. Mi govorimo o drugoj opciji, a ti se vataš za prvu ko pijan plota. Npr. Nerdrotic odlično opisuje drugu opciju u jednoj rečenici (konkretno kad priča o autorskim ulogama): "authors (writers, directors & co) are not HIRED, they're CAST", i u tome je srž cele priče. (isto vredi i za glumce, samo tu dihotomija datih glagola ne bi fercerala) Ne znam koliko slep i idealista treba da budeš da bi ti Reva (i bilo koji lik tu na kraju krajeva) bila smislen lik u okviru cele priče, a kamoli to da je ona likuša dobra glumica. Ne zanima me što je Ewan McGregor plakao u kolima po hitnom postupku zbog toga što su ljudi lajali na njeno prisustvo.

Erudita si na svoj način, pa sam siguran da ti je poznat izraz "token (person of colour, genderm sexuality, itd)".
I.e. ajde nam objasni da je taj pojam koji je ustanovljen još pre nego što je krenula eksponencijalna kancerogena najezda PR političke korektnosti potpuna zabluda.

Ili objasni Johnu Boyegi da se zajebao ovde, da mu je lik vrhunski napisan i da on nije token cast: https://ew.com/movies/john-boyega-vs-rise-of-skywalker/
Ili mu objasni da je Kompaniji Walt Disney toliko beskompromisno stalno do reprezentejšna aktuelnih vrednosti i populacija današnje Srbije i Hrvatske, da ga zapravo nisu sidelineovali na posterima za kinesko tržište da ne bi nedajbože izgubili profit: https://variety.com/2015/film/news/star-wars-china-poster-controversy-john-boyega-1201653494/
(što naravno rade sa svim svojim propertiz i likovima čiji se reprezentejšn gura na nos samo tamo gde je to potpuno nebitno da bi se palila vatra, a tamo gde stvarno treba da se gura na nos rasistima & co, tamo ćute ko pičke)

Ili mi reci da su vrhunski pisci i glumci i autori koji daju okolo intevrjue i blamiraju i sebe i svoje gazde lupetajući gluposti o properties kojima trebaju da doprinose a o kojima veze s vezom nemaju:
- likuša koja bukvalno nema pojma o čemu priča ali je sva puna sebe: https://www.youtube.com/watch?v=Q0D7Wt8hEDk
- još jedna likuša koju uopšte filmovi i priča ne zanimaju nego je zanima identitetska politika: https://variety.com/2024/film/news/sharmeen-obaid-chinoy-famale-star-wars-director-overdue-daisy-ridley-1235859572/
- a gde je ona obojena snežana (sic) što je dobila po nosu od Kompanije Volt Dizni jer je isto tako lupetala gluposti i provocirala, demonstrirajući totalno neznanje i nemar za film u kom tako ponosno glumi
- gde je gender reveal party writing committee serije She Hulk koji uopšte ništa ne zna o Marvelovim stripovima
- gde je ekipa Prstenaca moći koja se otvoreno busa u prsa kako ne poznaju Tolkinov rad
- gde je potpuno bezvredni Willow sequel koji je po tvojim kriterijumima pun vrhunskih glumaca i likova i srpsko-hrvatskih diverse midgeta, a koji nije stigao ni da mesec dana poživi dok ga nisu ukinuli i zatrli mu svaki trag
- itd, ovo sve totalno napamet i proizvoljno nabacujem sve

I svi imaju jednu jedinu joker bot-odbranu od kritike: "ne buhuhu plaky sram vas bilo rasisti šovinisti jebem vam mater zalupanu.", kao npr Ewan McGregor kad plače u kolima na Snapchatu.

Kad skontaš da postoji razlika u MOTIVACIJI između toga da imaš ideju i inspiraciju za PRIČU, te se onda eventualno potrudiš da u toj priči nađe mesta za svakojaki popjulejšn, i između toga da da jednostavno praviš podlogu da paradiraš identitsku politiku, koja ima vrednosti NULA po pitanju priče itd. biće ti jasnije o čemu mi pričamo.

I možda prestaneš da nam printuješ mantre koje veze nemaju s kritikom koja se stavlja na astal.

Do tada, jedva čekamo npr. vrhunsku diverse female Wookie seriju "Star Wars Acolyte" koja se odvija za vreme nikada ranije viđene ultra-diverse epohe znane kao "High Republic", u kojoj posle stotina i hiljada stranica knjiga i stripova i token LGBT svih boja, niko i dalje pojma nema čemu služi il šta se dešava uopšte xDDDD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3528 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 22/01/2024 : 22:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Sad znaš kako je meni, kad mi kažu da su Star Wars filmovi i serije loši zbog boje kože/roda/seksualnosti [loših] glumica i glumaca.


PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
525 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 23/01/2024 : 14:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote


Jučer izašao trailer za zadnju sezonu koja kreće za manje od mjesec dana. Jako sam nahajpan jer obožavam i ovu seriju i The Clone Wars, 2. sezona mi je bila dobra, puno bolja od 1. Također se veselim povratku Asajje Ventress. Žao mi je što serija već završava jer smatram da je to moglo još ići te se nadam pozitivnoj budućnosti Star Wars animacije.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2024 : 14:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
i ja baš jedva čekam, vrh je Bad Batch

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12800 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2024 : 14:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

...


Djela koja govore o identitetu nisu nešto što postoji odnedavno, niti je novost da se o identitetima govori u kontekstu fantastičnih/fiktivnih svjetova.

Ono što se promijenilo su društveno-političke prilike, što se onda odrazilo i na kulturu. Odnosi američke policije prema nebijelcima i MeToo pokret utjecali su i na zbivanja u ostatku svijeta, te su intenzivirali potražnju za djelima i autorima koji govore o identitetu. Paralelno s tim se intenzivirala i rasprava o kvaliteti samih djela koja govore o identitetima. S time da su te rasprave postale dio političkog diskursa, pa su zato postale još intenzivnije, kao što se vidi po tvojim postovima.

Naravno da neće svako djelo koje daje lice i glas marginaliziranim i slabije zastupljenim grupacijama biti remek-djelo, ali mislim da to nije razlog da se svaki pokušaj okarakterizira kao promašaj. Ili da ga se proglasi forsiranjem "političke korektnosti". Možda je to samo moj naivan stav, ali osnovna ideja raznolikosti mi ne može sama po sebi biti pogrešna, jer je to zapravo nešto plemenito i moralno ispravno. Djelo može biti loše, izvedbe mogu biti loše - ali loša djela i izvedbe nisu sami po sebi argument kako je ideja raznolikosti tobože loša. Također, žao mi je, ali primjeri koje mi daješ ne idu u prilog tvojoj tezi. She-Hulk je bila odlična serija i jedna od najvjernijih adaptacija Marvelovih stripova. Reva je odličan lik, koji vuče svoje korijene iz prethodnih filmova i serija. A Moses Ingram ju je sjajno odglumila. Jedan od najboljih aspekata filma The Last Jedi bio je odnos Rose Tico i Finna, a jedan od najvećih nedostataka filma The Rise of Skywalker bio je što su Rose praktički pretvorili u pozadinski lik.

Inače, Moses Ingram su maltretirali isto kao i Kelly Marie Tran, te su joj prijetili smrću. Nije mi jasno kako možeš odmahivati rukom na takve postupke, bez obzira što mislio o njezinoj glumi.

Ne volim koristiti izraz "politička korektnost", jer smatram da su ga izmislili šupci kako bi opravdali svoju šupkovitost.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2024 : 15:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Ma lepo je to što ti smatraš i što postuliraš isprazne afirmativne mantre živeči u uverenju kako vodiš neku debatu i nudiš argumente time, svaka tebi čast. Današnjim rečnikom - to je tvoj identitet, i ja npr. smatram da bi i taj identitet Holivud trebalo da uzme u obzir kada evaluira svoje aktuelne modele i šteluje kvote prema modernoj hrvatskoj demografiji. Možda i ima smisla zapravo što tebi odgovaraju svi ti takvi likovi koji samo tako isprazno bez veze samo postuliraju rečenice iz tzv. scenarija, i glumci koji pričaju gluposti.

Možda kad se napokon budu urušila sva ta sranja (a neće svakako još dugo trajati) se makar zapitaš koja je razlika između afirmativnog razmaženog praznog postuliranja "identiteeeeeta" i istinskih priča na osnovu kojih se identitet GRADI, a ne postulira i smatra, itd....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2024 : 15:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Zamišljam onaj legendarni trenutak u kom Dženifer Lorens pred kamerama smatra i postulira kako je ona prvi ženski akcioni heroj, tzv. trejlblejzer, i Bushido koji gromoglasno klikće yayy kako je to istina i veliki trijumf moderne kulture identiteta xDD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2024 : 15:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote


Jbte Bushido, pa da si samo znao koliko ste on the same page - mogao si da budeš kreativni konsultant na "Prstencima moći" Sigurno bi ispala mnogo kvalitetnija serija s mnogo boljim rejtinzima i kritičkim uspehom, jer bi "kreativni tim" bio svesniji toga kako današnje priče moraju da odražavaju stvarnu sliku današnje hrvatske demografije, a ne da bude sve sam caucasian judaeuchristian male i privilegovani engleski dvometraši koji igraju likove koji se identifikuju kao patuljci

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12800 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2024 : 16:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Ma lepo je to što ti smatraš i što postuliraš isprazne afirmativne mantre živeči u uverenju kako vodiš neku debatu i nudiš argumente time, svaka tebi čast. Današnjim rečnikom - to je tvoj identitet, i ja npr. smatram da bi i taj identitet Holivud trebalo da uzme u obzir kada evaluira svoje aktuelne modele i šteluje kvote prema modernoj hrvatskoj demografiji. Možda i ima smisla zapravo što tebi odgovaraju svi ti takvi likovi koji samo tako isprazno bez veze samo postuliraju rečenice iz tzv. scenarija, i glumci koji pričaju gluposti.

Možda kad se napokon budu urušila sva ta sranja (a neće svakako još dugo trajati) se makar zapitaš koja je razlika između afirmativnog razmaženog praznog postuliranja "identiteeeeeta" i istinskih priča na osnovu kojih se identitet GRADI, a ne postulira i smatra, itd....


Vaderu, zašto si ti toliko bijesan?

Količina tvog bijesa je disproporcionalna tematici o kojoj raspravljamo.

Je li ti se netko popišao u kavu?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2024 : 16:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Dosadan si, da ne kažem i nepristojan.
Ne zato što mi pripisuješ neki bes, zabole me za to, nego zato što iza pismenosti i smirenosti pokušavaš da sakriješ to da nisi sposoban (ili samo voljan) da se zadržiš na jednoj niti.

Ako nemaš šta da kažeš, nemoj dosađivati printajući truizme i skrećući s teme, nego uzmi jednu stvar koju sam ti napisao OPOVRGNI nečim konkretnim, ili priznaj da nemaš pojma sa životom, a pogotovu ne sa Star Warsom, i da nisi u pravu općenito, i idemo dalje lepo.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12800 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2024 : 17:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Dosadan si, da ne kažem i nepristojan.
Ne zato što mi pripisuješ neki bes, zabole me za to, nego zato što iza pismenosti i smirenosti pokušavaš da sakriješ to da nisi sposoban (ili samo voljan) da se zadržiš na jednoj niti.

Ako nemaš šta da kažeš, nemoj dosađivati printajući truizme i skrećući s teme, nego uzmi jednu stvar koju sam ti napisao OPOVRGNI nečim konkretnim, ili priznaj da nemaš pojma sa životom, a pogotovu ne sa Star Warsom, i da nisi u pravu općenito, i idemo dalje lepo.


Vaderu, praviš se kao da smo na sudu i da si ti u boljoj poziciji.

Misliš da barataš nečim konkretnim, a zapravo smo u istoj poziciji, samo što si ti - bjesniji. To što ti svoje argumente iznosiš jačim intenzitetom (odnosno, bijesom) ne čini tvoje stavove išta istinitijima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2024 : 18:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Nije Bushido, nisi skapirao. U klinču smo jer ja JESAM u boljoj poziciji, a ti nikako da skapiraš da sam ja u boljoj poziciji. Eto to je naš emergentni, kolektivni križ xDD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6984 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 23/01/2024 : 19:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Da nije ovog karakterističnog smajlija na kraju pomislio bih da je stinkyjev post.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12800 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 23/01/2024 : 21:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Nije Bushido, nisi skapirao. U klinču smo jer ja JESAM u boljoj poziciji, a ti nikako da skapiraš da sam ja u boljoj poziciji. Eto to je naš emergentni, kolektivni križ xDD


Što god ti kažeš.

Pusa.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39470 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/01/2024 : 22:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A jeb’o vas.. Svadja oko toga ko ima a ko nema pojma sa star warsom. :) I ja serem o star warsu a nemam pojma u odnosu na vas 2000 puta vise. :)
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/01/2024 : 22:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Pa da, ali Bushido nema uopšte pojma, u tome je razlika xD Ja to tako smatram xD

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39470 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/01/2024 : 12:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
😂 Eto sad
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6984 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/01/2024 : 20:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Dovršio Ahsoku. Na kraju nije toliko loše koliko sam mislio da će biti, ali nije baš ni dobro. Da mi je kao klincu ovo bilo prvo od Star Warsa ne bih ni nastavljao dalje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6087 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/01/2024 : 13:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Dovršio Ahsoku. Na kraju nije toliko loše koliko sam mislio da će biti, ali nije baš ni dobro. Da mi je kao klincu ovo bilo prvo od Star Warsa ne bih ni nastavljao dalje.





+1

Baš pogledao ovaj tjedan.
Mene najviše zanimalo kako će napraviti Thrawn-a, za kojeg znam iz čini mi se Tie Fightera sa DOS-a.

I napravili su ga super IMHO.
Vidim da postoji čitav serijal knjiga i stripova o njemu, i da je on neka faca u tom proširenom svemiru kao i Kyle Katarn. Mogao bi za početak baciti oko na stripove.

Za izgled onih krakova, frizure na Ahsoki i ekipi treba zažmiriti na oba oka, taj dio je grozan, ali brzo se navikne. Ostatak efekata je dobar.


Obi-Wan je i dalje nešto najgore iz SW svjeta što sam konzumirao.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 26/01/2024 13:30:54
Go to Top of Page
Page: of 70 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000