forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 356

vladar
Average Member



Serbia
713 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 21/04/2024 : 22:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lukeruk

Svakako se necemo složiti, ali u ovom slucaju, pičke su oni koji sopstvenu odgovornost prebacuju na sve drugo umesto da se sa njom suoče. Jos vas lože i huškaju da se bavite teorijama zavere. Nije ovo zdravo sto radite i ne vodi nicemu dobrom. Sirite nepotrebnu mrznju na osnovu poluistina i pritom uzasno preterujete.



Ovo sto si napisao ima smisla jedino ako si mislio i na jedne i na druge.
Jer, i jedni i drugi prebacuju odgovornost na sve druge.
I za jedne i za druge vazi da "vas lože i huškaju da se bavite teorijama zavere".
I za jedne i za druge vazi da "nije ovo zdravo sto radite i ne vodi nicemu dobrom".
I za jedne i za druge vazi da "sirite nepotrebnu mrznju na osnovu poluistina i pritom uzasno preterujete".

Ako si zaista mislio samo na jedne, onda upravo radis sve od ovoga sto si nabrojao.
Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
412 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 21/04/2024 : 22:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Lukeruk

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Lukeruk

@ Dr Zistis

Ma ja razumem sporove i nesuglasice, ali sve vise u njihovim izlaganjima vidim iskljucivo ogromnu mrznju prema svemu sto iole naginje ka suparnickom klubu. Ma koliko se trudim da ignorisem, ne mogu bas uvek da ne odreagujem. Vredja me ovo ispiranje mozga. Sto je najcrnje, to krece od ljudi koji bi pre svih trebalo da imaju najvise odgovornosti i da objektivno spuste loptu i bave se sportom. Pre svih mislim na Ivicu Kralja i Natha. A Nadj je i gospodin i sportista i legenda reprezentacije i Partizana.



Nadj je ispao smece i kolaboracionista. Pokradu mu igrace i on cuti kao picka.



Svakako se necemo složiti, ali u ovom slucaju, pičke su oni koji sopstvenu odgovornost prebacuju na sve drugo umesto da se sa njom suoče. Jos vas lože i huškaju da se bavite teorijama zavere. Nije ovo zdravo sto radite i ne vodi nicemu dobrom. Sirite nepotrebnu mrznju na osnovu poluistina i pritom uzasno preterujete.



Znaci po tebi imamo regularnu ligu i prvenstvo i sudija je odradio maestralan posao juce po pravilima igre?



Ne bih o regularnosti lige i prvenstva, jer nemam pouzdanih informacija, pa da ne lupetam. Mogu jedino da primetim da je ta "(ne)regularnost" konstantna decenijama unazad i tice se svih ucesnika.

Sudjenje juce:

- Prvi penal za Zvezdu je pravilno dosudjen. Golman ispao gospodin, nije se bunio, sve je tu bilo regularno.

- Ponisten gol Zvezde - one linije kazu da je ofsajd

- Kod drugog Zvezdinog gola nije bilo faula. Endijae nije koristio ruke, niti je sapleo Markovica, kontakt je bio telo o telo. Pritom Endijae mu nije usao u putanju, vec su trcali u istom smeru. Jednostavno Markovic nije izdrzao duel i prosuo se dole. Preracunao se jebiga, prelako je pao, nadajuci se faulu, ali avaj. Svaka skola se placa. Problem nastaje kada ne moze da se pomiri sa sopstvenom greskom i krece da buni ostale.
Recimo Mitrovic vrlo cesto postize golove "na snagu" gde gde pre realizacije oduva cuvara, pa mu niko to ne svira.

- Drugi penal za Zvezdu - Iz jednog ugla sam jasno video da je igrac Partizana prvi dosao do lopte. Dakle na pocetku tog starta nema faula. Ali ta lopta ne odlazi van dometa Bukarija, jos je tu blizu u igri, pa se ta situacija posmatra dalje. Tada noga igraca Partizana pogadja Bukarija u koleno, ovaj pada i sudija, na asistenciju pomocnika, svira penal. Dakle, faul je postojao i nacinjen je u sesnaestercu. Ja se licno ne bih mnogo bunio ni da je svirao faul izvan sesnaest, ali mislim da je ova odluka korektnija.

- Povlacenje Kataia s ledja i potencijalni drugi zuti za ovog, ne znam mu ime sad - Povlacenja je bilo, ali intenzitet i trajanje nisu bili veliki, iako su sprecili Kataia da nastavi napad. Sudija je doneo odluku da ne vadi karton i nemam tu zamerki. Jedino je bitno da do kraja isti takav kriterijum primeni i za suprotnu stranu, ako dodje do slicne situacije.

- Baklja u terenu prilikom drugog gola Partizana - Kazu da po pravilu treba prekinuti mec kada neko ili nesto uleti na teren. Nisam proveravao da li to pravilo postoji i kako tacno glasi, ali s obzirom da baklja, iako blizu i u kadru sa akterima, nije uticala na tu konkretnu situaciju, mislim da je gol zasluzen, cak iako ispadne da nije po pravilima.


Ono sto zameram sudiji (i sudijama uopste) je tolerisanje nasrtaja i verbalnih napada igraca Partizana konstantno iz minuta u minut, iz kola u kolo. To treba prekinuti, pa ce i navijaci biti objektivniji.

Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
412 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 21/04/2024 : 23:02:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by Lukeruk

Svakako se necemo složiti, ali u ovom slucaju, pičke su oni koji sopstvenu odgovornost prebacuju na sve drugo umesto da se sa njom suoče. Jos vas lože i huškaju da se bavite teorijama zavere. Nije ovo zdravo sto radite i ne vodi nicemu dobrom. Sirite nepotrebnu mrznju na osnovu poluistina i pritom uzasno preterujete.



Ovo sto si napisao ima smisla jedino ako si mislio i na jedne i na druge.
Jer, i jedni i drugi prebacuju odgovornost na sve druge.
I za jedne i za druge vazi da "vas lože i huškaju da se bavite teorijama zavere".
I za jedne i za druge vazi da "nije ovo zdravo sto radite i ne vodi nicemu dobrom".
I za jedne i za druge vazi da "sirite nepotrebnu mrznju na osnovu poluistina i pritom uzasno preterujete".

Ako si zaista mislio samo na jedne, onda upravo radis sve od ovoga sto si nabrojao.



Iskreno, mislio sam samo na vas i pri tom ne mislim da radim sve ovo sto sam nabrojao. Mozda ima toga i kod "nas", ali ne i kod mene, barem se nadam.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
713 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 21/04/2024 : 23:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lukeruk

Iskreno, mislio sam samo na vas i pri tom ne mislim da radim sve ovo sto sam nabrojao. Mozda ima toga i kod "nas", ali ne i kod mene, barem se nadam.



Po napisanom, stekao sam utisak da se uzalud nadas.
Go to Top of Page

Lukeruk
Junior Member



Serbia
412 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 21/04/2024 : 23:18:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
nada>utisak :)
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5283 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/04/2024 : 06:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by miros

https://www.aktuelno.me/sport/vjeciti-derbi-je-pokazao-svu-bestidnost-crvene-zvezde



Kad se u Srbiji ne sme, u CG se sme pisati o prostitutki.







Naravno, opet slucajan previd srpskih vesti i portala koje smo kacili nedavno. ‘aj’ ne blamiraj se vise.. Transfer blama



Ovakav ostrascen tekst pun mrznje moze napisati samo dno od coveka...
A o transferu blama na ovim stranicama mislim da najmanje prava imas ti da pricas.
Da za Toleta sam cuo od ljudi koji ga znaju, ne mogu licno da tvrdim ali dogadjaji iz tog perioda upucuju da bi moglo biti tacno tako
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
602 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 22/04/2024 : 10:53:37  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Za vreme Toleta:
1.derbi
-na marakani
2007. czv-Partizan 2:4
2008. czv-Partizan 0:2
2009. czv-Partizan 1:2
2010. czv-Partizan 0:1
2011. czv-Partizan 0:2 lopta pogodila Rnića u butinu, ali Tole pomerio stativu pa Evandro nije dao gol
-na stadionu Partizana
2008 Partizan-czv 1:1
2009.Partizan-czv 2:0
2010.Partizan-czv 1:0
2011.Partizan-czv 1:0
2013.Partizan-czv 1:0
Divan bilans u derbijima imate ,2007.-2018. ne igrate grupnu fazu u Evropi,da vas Tole krade Evropa bi pokazala da je tako,u Toletovo vreme derbiji u aprilu i maju su rešavali prvenstvo, a u vreme vučićevog iživljavanja prvenstva gotova u sezoni kupanja iako je Partizan 3 puta za to vreme prezimio u Evropi, 4. put nije spletom nesrećnih okolnosti (AZ Alkmar) i ovo sve govori da je vaš niz logićan kao i naš.
Da li smo mi krivi što je Piksi nagomilao dugove dovodeći Ailtone,Barkose ,Moline, Suzukije itd,zašto Piksi godinama nije smeo da dodje u vaš klub.Kad god ste hteli menjali ste upravu (Den Tana,Toplica Spasojević,Vladan Lukić), a nama vučić ne dozvoljava da promenimo izdajničku upravu ,na sever vam nisu instalirani navijači sa tudjih tribina da tuku sopstvene navijače,pisali ste saopštenja kad god ste hteli, pogotovu za vreme Lukića,naši ne smeju da pisnu,kad pisnu zabrana obavljanja funkcija (Marko Nikolić trener,Ivica Kralj),grof Božović i kad dobije crveni karton nema suspenzije,Terza madjija se oglašava redovno bez posledica, za vreme Tadića dobili ste Gasprom,što Vaš oskar vam ga nije oduzeo i dao nama pa da budemo jednaki..Šta ćemo sa 17 miliona duga Agrobanci, gde je stečajni upravnik Agrobanke istovremeno predsednik upravnog odbora fk cz,nema sukoba interesa .Šta bi sa laži od prošle godine da ste prihodima od Evrope pltili porez ,a posle odbornik u skupštini grada Beograda pronašao dokument da ste dobili 10 miliona evra od firme osnovane 2021. sa kapitalom od 1.000 dinara i prihodima 0 dinara.Sve čisto, nema pranja novca .Plus predsednik države po ko zna koji put laže o dugovima večitih (po upravo objavljenim finansijskim izveštajima cz 76 miliona,Partizan 45 miliona duga), svetski rekorderi u broju dosudjenih penala,ove sezone u ligi imate najviše dosudjenih za, a najmanje protiv penala, a Partizan najviše protiv .Hronično igrate sklanjalice sa celom ligu već deceniju, oborili ste rekord Frankovog Reala što je meni jako drago, jer ste u iživljavanju mecena u tom rangu.Trener Partizana mora da dobije Oskarovu dozvolu (Savo je 2 put astopiran prošle godine), od Save treneri su najsramniji izdajnici Partizana, kada je vama to radjeno,Oskar je kad ga je pozvao iz Kine urlao na vučelića nakon ključne pobede u Nišu za titulu 2017., takodje 2018. kad je tražio da javno prizna da je lopta prešla gol linije, i to je vama sport..
A ovo za subotu:
1.Faul kao kuća kod gola za 2:2 odneo ga je u duelu, kakve veze ima da li je ruka,noga
2.Kod drugog penala, faul nad Zahidom pre duela za penal, a i tu je prekršaj POČEO van šesnesterca
3.Baklja za vreme našeg drugog gola,pravila kažu da ako to ne utiče na igru igra se ne prekida.
4.Faul nad Baždarom pre prekšaja za prvi penal.
5.Seckao je igru Partizana sa svojim pomoćmicima kad god je mogao, nije imao isti kriterijum kod dosudjivanja faulova, I ŠTO JE NAJBITNIJE, DA JE OVAKO SUDIO VAMA POJEO BI GA MRAK!!!


Edited by - miros on 22/04/2024 11:20:59
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
602 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 22/04/2024 : 11:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
https://www.b92.net/sport/fudbal/srpski-fudbal/15938/rade-bogdanovic-o-derbiju-sudija-je-pokvaren-partizan-ostecen-bio-je-faul-u-90-video/vest
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24822 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/04/2024 : 12:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miros

Za vreme Toleta:
1.derbi
-na marakani
2007. czv-Partizan 2:4
2008. czv-Partizan 0:2
2009. czv-Partizan 1:2
2010. czv-Partizan 0:1
2011. czv-Partizan 0:2 lopta pogodila Rnića u butinu, ali Tole pomerio stativu pa Evandro nije dao gol
-na stadionu Partizana
2008 Partizan-czv 1:1
2009.Partizan-czv 2:0
2010.Partizan-czv 1:0
2011.Partizan-czv 1:0
2013.Partizan-czv 1:0
Divan bilans u derbijima imate





Ako ja dobro vidim, u Toletovo vreme imamo jedan nerešen i nijedan dobijen derbi? Zanimljivo. Verovatno ste toliko bili bolji.

Nego, kakva je situacija u derbiju od kako je Vučko krenuo da vam trpa?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
713 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 22/04/2024 : 12:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ako ja dobro vidim, u Toletovo vreme imamo jedan nerešen i nijedan dobijen derbi? Zanimljivo. Verovatno ste toliko bili bolji.

Nego, kakva je situacija u derbiju od kako je Vučko krenuo da vam trpa?



Možda tebi neko trpa, nama ne.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
713 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 22/04/2024 : 12:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
Btw, nijedna diktatura nije većno trajala, proći će i ova.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24822 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/04/2024 : 12:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

Btw, nijedna diktatura nije većno trajala, proći će i ova.



Naravno, apsolutno si u pravu. Prošla je vaša, evo imamo i crno na belo kako smo prolazili u derbiju za to vreme. Proći će i ovo sad. Ista govna.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24822 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/04/2024 : 12:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by manhunter

Ako ja dobro vidim, u Toletovo vreme imamo jedan nerešen i nijedan dobijen derbi? Zanimljivo. Verovatno ste toliko bili bolji.

Nego, kakva je situacija u derbiju od kako je Vučko krenuo da vam trpa?



Možda tebi neko trpa, nama ne.



Pa što kukate onda kao da vam neko trpa?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39635 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/04/2024 : 12:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Rade kao i uvek u centar! Steta sto nema jos ljudi sa mudima.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39635 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/04/2024 : 13:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis
Ovakav ostrascen tekst pun mrznje moze napisati samo dno od coveka...
A o transferu blama na ovim stranicama mislim da najmanje prava imas ti da pricas.
Da za Toleta sam cuo od ljudi koji ga znaju, ne mogu licno da tvrdim ali dogadjaji iz tog perioda upucuju da bi moglo biti tacno tako



Ma sram bilo tog "dna od coveka" sto nije pasteovao standardne vesti iz SNS centrala. Eno cak ste i motke delili ciganima iz SNS kancelarija.

Oko transfera blama malo.. Pa eto sada ni ovo sto si tvrdio ti nije stabilno ni oko rekla-kazala formata. Baziras misljenje na imaginarnim stvarima i kad se zapetljas onda pokusavas da relativizujes.

Ovakav sportski teror je vidjan samo u diktaturama poput Rumunije, Spanije, Italije ali vama je to sportska prica. I najgore, ali najgore od svega je kada u nedostacima bilo kakvih odbrana, pa cak i onih beskrupuloznih baljezgarija napisete "sve je to isto."

Nije, niti ce ikad biti.

Kada budete Vucic i Dzajic ili Terzic budu platili kazne i otisli na sud jer su na sportskim priredbama popili casu alkohola onda cemo pricati o tome da smo isti. Tada su Tole i Tadic otisli na sud i platili kazne.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
713 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 22/04/2024 : 13:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Pa što kukate onda kao da vam neko trpa?



Cenim da si expert iz prve ruke za kukanje kada ti neko trpa, ali to ovde nije tema.
Nek ti radi ko šta hoće, ako mu dopuštaš i ako ti se sviđa.

Nego tema je, između ostalog, i ovo.
Pretpostavljam da si, kao moderator, pročitao ranije postove. Pošto odgovora na moje pitanje iz jednog od ranijih postova još uvek nema, ponoviću pitanje:

Da li mozes ti da pojasnis ko su "Franjevci" i da kao moderator napises da li je takvo pisanje ovde dozvoljeno. Hvala unapred.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5283 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/04/2024 : 13:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Sad ga stvarno preteraste, kakav je to nivo komunuikacije i vredjanja, cemu to !!!?????????
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
713 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 22/04/2024 : 13:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Sad ga stvarno preteraste, kakav je to nivo komunuikacije i vredjanja, cemu to !!!?????????



Misliš na ovo da smo mi, navijači Partizana, "Franjevci", da nas neko "trpa", da "skičimo"?
To ti je ono kada se osiliš, pa misliš da ti je sve dopušteno.
Eto, to je taj i takav nivo komunikacije.
Inače, svakodnevno prisutan u svim sferama i na svim nivoima u državi Srbiji, poslednjih 12 godina.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24822 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/04/2024 : 13:52:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar


Da li mozes ti da pojasnis ko su "Franjevci"




To su oni za koje je Zvezda "prostitutka", a svi umešani u klub "govna".




quote:

i da kao moderator napises da li je takvo pisanje ovde dozvoljeno. Hvala unapred.



Pa s obzirom na to da nikoga nisam izbacio zbog govana i prostitutki, uzeo sam sebi slobodu da i ja budem malo grublji. Evo izvinjavam se zbog rečnika. Da vidim da li će i drugi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 22/04/2024 14:05:50
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24822 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/04/2024 : 13:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nego hajde da se malo uozbiljimo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24822 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/04/2024 : 13:55:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by miros

Za vreme Toleta:
1.derbi
-na marakani
2007. czv-Partizan 2:4
2008. czv-Partizan 0:2
2009. czv-Partizan 1:2
2010. czv-Partizan 0:1
2011. czv-Partizan 0:2 lopta pogodila Rnića u butinu, ali Tole pomerio stativu pa Evandro nije dao gol
-na stadionu Partizana
2008 Partizan-czv 1:1
2009.Partizan-czv 2:0
2010.Partizan-czv 1:0
2011.Partizan-czv 1:0
2013.Partizan-czv 1:0
Divan bilans u derbijima imate





Ako ja dobro vidim, u Toletovo vreme imamo jedan nerešen i nijedan dobijen derbi? Zanimljivo. Verovatno ste toliko bili bolji.

Nego, kakva je situacija u derbiju od kako je Vučko došao i krenuo da vas ugnjetava?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 22/04/2024 13:55:59
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5283 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 22/04/2024 : 14:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Sad ga stvarno preteraste, kakav je to nivo komunuikacije i vredjanja, cemu to !!!?????????



Misliš na ovo da smo mi, navijači Partizana, "Franjevci", da nas neko "trpa", da "skičimo"?
To ti je ono kada se osiliš, pa misliš da ti je sve dopušteno.
Eto, to je taj i takav nivo komunikacije.
Inače, svakodnevno prisutan u svim sferama i na svim nivoima u državi Srbiji, poslednjih 12 godina.



Pa jel' to znaci da treba sad i mi ovde tako komuniciramo, a svi se kunemo kako nismo kao oni na vlasti, stvarno cemu to?
Jesi li dosao na temu da pricamo, pitamo ili da se vredjamo...jesam li ja to radio mozda?
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
602 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 22/04/2024 : 14:38:37  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message  Reply with Quote
Derbiji u Oskarovo vreme (navodim derbije koje nismo izgubili):
2014.Partizan-czv 2:1 (2 dosudjena penala za cz od kojih je 2.Mrdjino klasično simuliranje)
2015.Partizan-czv 1:0
2016.czv-Partizan 1:1
2016.Partizan-czv 1:0
2017.czv-Partizan 1:1 (čuveni gol iz gol auta)
2017.czv-Partizan 1:3
2017.Partizan-czv 1:0 (finale kupa)
2017.Partizan-czv 1:1 (ubačeni huligani iz splita,verovatno u interesu Partizana ),prilikom izjednačenja Pešić u ofsajdu)
2018.Partizan-czv 1:1 (čuveni "gol" za koji ni dan danas ne znamo da li je bio,4.sudija djokić poznatiji kao "rumenige",em nije dobro stajao,em nije mogao da vidi kroz Stojkovića,ali bitno je da je on presudio, imate samo jednom da pogadjate kako)
2019.czv-Partizan 1:1
2019.czv-Partizan 0:1 (finale kupa)
2019.Partizan-czv 2:0
2020.czv-Partizan 0:0 (gde je pušteno bezbroj nedosudjenih faulova,što je proizvelo povrede Sadika i Sume)
2020.Partizan-czv 1:0 (polufinale kupa)
I onda je oteran Savo,jer je Oskara žuljalo to što "zasluženo" ubedljivo osvojene titule nisu dobile legitimitet u derbijima i onda je došao Stanojević veleizdajnik (a i svi posle njega su to i bili
i uključujuči i poslednjeg, gnjidu Nadja) koji se sklanjao u derbijima (na primer u finalu kupa Asano prw toga oteran,Suma ne igra,a Natko ulazi u 74.minutu)za besmislene nizove pobeda,regularno nema šta.
Znate kako uglavnom izgleda njihovo raspravljanje sa nama koje je JAKO SIROMAŠNO ČINJENICAMA kao čuvena replika iz filma "Ne znam šta je bilo,al' znam sa su naši pobedili".Pogotovu je tako kod moderatora koji više ne zna gde mu sve ulazi.

Edited by - miros on 22/04/2024 14:48:24
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
713 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 22/04/2024 : 14:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

Pa jel' to znaci da treba sad i mi ovde tako komuniciramo, a svi se kunemo kako nismo kao oni na vlasti, stvarno cemu to?
Jesi li dosao na temu da pricamo, pitamo ili da se vredjamo...jesam li ja to radio mozda?



Naravno da ne.

Jesam li ja vređao nekog?
Ako je moj odgovor na uvrede nekoga uvredio, onda jesam.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39635 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/04/2024 : 15:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter
To su oni za koje je Zvezda "prostitutka", a svi umešani u klub "govna".



Ja se ne bunim za franjevce. Mene zabole. Svako ima svoju dzebanu.
Go to Top of Page
Page: of 356 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000