forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Спортско друштво "Црвена звезда" - Београд
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 356

Lukeruk
Junior Member



Serbia
433 Posts

Member since 17/01/2018

Posted - 20/05/2024 : 00:03:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Lukeruk a Private Message  Reply with Quote
Zna li neko zasto su pustali "od Vardara pa do Triglava" sa razglasa? Jel to uzeto za himnu aba lige?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39683 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/05/2024 : 08:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Zasluzeno ste uzeli titulu ove godine. Uradili ste sve i na terenu i van njega. Mi nismo i to je to.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24849 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/05/2024 : 10:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Kad sam ti posle prve trećine sezone rekao da imamo bolji tim, ali su nas povrede uništile, ti si mi se smejao, jbg.

I sad vidim da Lazića i Geidraitisa nazivaš bogaljima, to dovoljno govori. Taj Lazić je uništio u odbrani one vaše nabeđene zvezde, a Geidraitis je ko Jugović u fudbalu onomad, ćuti i radi svoj posao, bude jedan od najboljih na terenu, a niko ga ni ne primeti. Teodosić vas je uništio i to je vaša najveća sramota.

Džabe što kukate na sudije (prvu utakmicu nisam gledao, pa ne mogu da kažem), u drugoj i trećoj utakmici je bilo sve u granicama normale. Greške se dešavaju i u Evroligi, na svakoj utakmici.
Izgubili ste zato što smo bolji od vas, ne zbog sudija.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/05/2024 10:05:41
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6087 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 20/05/2024 : 10:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Čestitke na ABA tituli svim navijačima CZ. Zasluženo, bolji tim je osvojio.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39683 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/05/2024 : 12:36:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Man
Uopste ne mislim da imate bolji tim. U stvari tim i da ali pojedinacno ste losiji dosta. Od trenera pa do igraca. Ali ste energetski bolji, uz zastitu sudija i muda dede od 40 godina ste zasluzeno osvojili. Mi to nemamo.

A iskreno sere mi se od tih tvrdnji da je Lazic nekog pojeo. Covek je samo u domacim okvirima defanzivac a u EL ga nema nigde nikad ni u jednom parametru. Tamo mu se svira svaka ta odbrambena aktivnost. Tamo nema foliranja i skakanja na sudije i cudjenja. Tamo ti bogalji Davidovac i Gedraitis ne mogu nista. Zato ste i 16-i. Tamo se ne sudi svaki faul Teodosicu kada god digne glavu isfolirano.

Ali bez obzira na to, mi nismo zasluzili da osvojimo ove sezone titulu u ABA. Cao. To je to.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3753 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 20/05/2024 : 18:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Partizan previše solira i igra mu se svodi na individualne poteze, one "konsultacije" u toku meča između Obradovića i Avramovića postale sprdnja, ostario je Obradović ako misli da je Avramović Dijamantidis..

Zvezda bolje igra timski sa više asistencija i proigravanja, Mitrović se odlično ubacivao. Taktički bolje postavljena igra, zaslužena titula i konačno da se prekinula ona bezvezna tradicija da uvek domaćin pobeđuje.

Tuča pre meča i psovanje i vređanje sa tribina no comment, toliko česta pojava da ljudi više ni ne komentarišu jer smatraju da je ovo normalna pojava na mečevima Zvezde i Partizana. Kakvo društvo takav i sport, i obrnuto.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24849 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/05/2024 : 18:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

@Man
Uopste ne mislim da imate bolji tim. U stvari tim i da ali pojedinacno ste losiji dosta. Od trenera pa do igraca. Ali ste energetski bolji, uz zastitu sudija i muda dede od 40 godina ste zasluzeno osvojili. Mi to nemamo.

A iskreno sere mi se od tih tvrdnji da je Lazic nekog pojeo. Covek je samo u domacim okvirima defanzivac a u EL ga nema nigde nikad ni u jednom parametru. Tamo mu se svira svaka ta odbrambena aktivnost. Tamo nema foliranja i skakanja na sudije i cudjenja. Tamo ti bogalji Davidovac i Gedraitis ne mogu nista. Zato ste i 16-i. Tamo se ne sudi svaki faul Teodosicu kada god digne glavu isfolirano.

Ali bez obzira na to, mi nismo zasluzili da osvojimo ove sezone titulu u ABA. Cao. To je to.



To vaše povlačenje EL mi već polako ide na onu stvar. Igrali smo pola sezone uništeni povredama, a jedina razlika u plasmanu između vas i nas je to što ste vi onih nekoliko sigurnih utakmica dobili, a mi smo ih izgubili. Bukvalno smo do pred kraj bili izjednačeni na tabeli i vrteli se oko 12. mesta, dok mi nismo ničim izazvani izgubili od ubedljivo najošijih ekipa u ligi i još ispustili dve na kojima smo vodili 15+ razlike. Tako da to vaše El, suđenje i nema poslastica bacite u vodu. Nikakvu ekipu niti energiju nemate, izgubili biste ovo finale pa sve da ste u vi direktno delegirali sudije. To svi znate i to vas najviše boli.

Ja Lazića nisam ni spomenuo u kontekstu El, nego isključivo ovog finala, pa nemoj da mi izvlačiš reči iz konteksta. A u finalu je ove vaše zvezde pojeo. Geidraitis vas je mirno i fino bušio, pa nek je on bogalj. S tim što je čovek u EL na više utakmica bio čovek odluke. A koliko ste nemoćni pokazuje da vas je Teo sa 40% vratio na fabrička podešavanja. Sa ili bez sudija. Dobili smo ovo više nego zasluženo, čak je bilo i malo dosadno. Vama sledi češanje po glavi i remont, ja se nadam da ćemo sačuvati kostur ekipe i dovesti dva tri pojačanja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 20/05/2024 18:22:46
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24849 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 20/05/2024 : 18:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Meni je juče bilo dvostruko slavlje: sin mi je sa ekipom osvojio titulu prvaka Švajcarske u kategoriji U18, a onda uveče još i ova metla. Ja zadovoljan.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39683 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/05/2024 : 21:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Partizan previše solira i igra mu se svodi na individualne poteze, one "konsultacije" u toku meča između Obradovića i Avramovića postale sprdnja, ostario je Obradović ako misli da je Avramović Dijamantidis..

Zvezda bolje igra timski sa više asistencija i proigravanja, Mitrović se odlično ubacivao. Taktički bolje postavljena igra, zaslužena titula i konačno da se prekinula ona bezvezna tradicija da uvek domaćin pobeđuje.

Tuča pre meča i psovanje i vređanje sa tribina no comment, toliko česta pojava da ljudi više ni ne komentarišu jer smatraju da je ovo normalna pojava na mečevima Zvezde i Partizana. Kakvo društvo takav i sport, i obrnuto.



Mogu samo da se slozim..
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39683 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/05/2024 : 21:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

To vaše povlačenje EL mi već polako ide na onu stvar. Igrali smo pola sezone uništeni povredama, a jedina razlika u plasmanu između vas i nas je to što ste vi onih nekoliko sigurnih utakmica dobili, a mi smo ih izgubili. Bukvalno smo do pred kraj bili izjednačeni na tabeli i vrteli se oko 12. mesta, dok mi nismo ničim izazvani izgubili od ubedljivo najošijih ekipa u ligi i još ispustili dve na kojima smo vodili 15+ razlike. Tako da to vaše El, suđenje i nema poslastica bacite u vodu. Nikakvu ekipu niti energiju nemate, izgubili biste ovo finale pa sve da ste u vi direktno delegirali sudije. To svi znate i to vas najviše boli.

Ja Lazića nisam ni spomenuo u kontekstu El, nego isključivo ovog finala, pa nemoj da mi izvlačiš reči iz konteksta. A u finalu je ove vaše zvezde pojeo. Geidraitis vas je mirno i fino bušio, pa nek je on bogalj. S tim što je čovek u EL na više utakmica bio čovek odluke. A koliko ste nemoćni pokazuje da vas je Teo sa 40% vratio na fabrička podešavanja. Sa ili bez sudija. Dobili smo ovo više nego zasluženo, čak je bilo i malo dosadno. Vama sledi češanje po glavi i remont, ja se nadam da ćemo sačuvati kostur ekipe i dovesti dva tri pojačanja.



Sto ti ide na onu stvar EL? Zato sto nemas nijedan argument da odbranis to? Lazic moze da pojede nekog kod nasih sudija a u EL za sve ove godine nije bio u petorki kola nikad. A ovde vazi za reinkarnaciju Dzordana kada je bio najbolji defanzivac lige.. Pusta mu se da pegla koga hoce i ne sudi mu se skoro nista. Kada je zavrsio utwkmicu sa 5 licnih?

Teodosic je majstor kosarke i nemam sta da kazem na to. Naravno da nas je osakatio. Zna da igra. On igra glavom a ne fizikalijama i tako mator moze sta hoces i bolje nego najbolji plejevi Evrope sada.

Sto se EL tice, hoces da ti ja izlistam 6-7 utakmica koje smo izgubili u zadnjim sekundama na kos? Niste dzaba 16.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39683 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 20/05/2024 : 21:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Meni je juče bilo dvostruko slavlje: sin mi je sa ekipom osvojio titulu prvaka Švajcarske u kategoriji U18, a onda uveče još i ova metla. Ja zadovoljan.



Cestitam za klinca koji nije klinac :D Sreca pa je na mamu. :)
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22423 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/06/2024 : 11:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Česitam igračima Crvene Zvezde ne triploj kruni!
U košarci.
I u fudbalu na dvostrukoj kruni!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5284 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/06/2024 : 22:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Česitam igračima Crvene Zvezde ne triploj kruni!
U košarci.
I u fudbalu na dvostrukoj kruni!




Veliki Zvezdaski pozdrav tebe Dragane i tvoju porodicu
Go to Top of Page
Page: of 356 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000