forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kolekcionarska pomoc kolekcionarima
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 26/07/2012 : 11:24:44  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message  Reply with Quote
Otvorio bi ovaj topik kao svojevrsno mjesto gdje kolekcionari mogu pomoci kolekcionarima.
U ovim vremenima velike svijetske krize i opste besparice tesko je izdvojiti novac za 4,5 i glancere,pogotovo kada je rijec o starim izdanjima..Pa posto znam da dosta kolekcionara u istoj ili slicnoj situaciji mojoj,svi oni koji mogu i zele da pomognu nama koji zele da im stripovi postanu ljepsi da postavljaju slike zadnjih korica izdanja ZS,LMS,AF,na ovom topiku.

Unaprijed hvala svima na pomoci.

The Kid #9
Starting Member



35 Posts

Member since 06/05/2012

Posted - 26/07/2012 : 14:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send The Kid #9 a Private Message  Reply with Quote
Jesam nov i nebitan lik na forumu, ali mislim da govorim u ime većine:

1) tom avataru nije mjesto ovdje
2) moraćeš da pojasniš što si htio reći ovim gore
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/07/2012 : 14:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
hmmm
valjda želi printati/tiskati te skenirane korice za lošije očuvane stripove?
Go to Top of Page

The Kid #9
Starting Member



35 Posts

Member since 06/05/2012

Posted - 26/07/2012 : 14:51:17  Show Profile Show Extended Profile  Send The Kid #9 a Private Message  Reply with Quote
Pretpostavljam i ja, ali eto... :)
Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 26/07/2012 : 15:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

hmmm
valjda želi printati/tiskati te skenirane korice za lošije očuvane stripove?

Upravo to!

Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 26/07/2012 : 15:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by The Kid #9

Jesam nov i nebitan lik na forumu, ali mislim da govorim u ime većine:

1) tom avataru nije mjesto ovdje
2) moraćeš da pojasniš što si htio reći ovim gore


Mislim da mu je mjesto ovde,ako je topik o restauraciji stripova postavljen ovde,a ovaj topik mu je slican onda valjda i ovaj topik treba da bude ovde.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/07/2012 : 15:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Rijec je o tvom AVATARU, herzegovina.boy, a ne o ovom tvom topicu.

Uostalom, ima moderatora koji te mogu o tome upozorit


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/07/2012 : 15:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kid govori o avataru, ovoj sličici ispod nicknamea, a ne o temi (topicu)
Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 26/07/2012 : 18:04:34  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message  Reply with Quote
Niko me nije upozorio od moderatora na to iako ga vec nekoliko mjeseci koristim,promjenicu ga sto prije.Moj lapsus,izvinjavam se svima koji su se nasli uvrjedjeni mojim avartarom.
Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 26/07/2012 : 19:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by herzegovina.boy

Niko me nije upozorio od moderatora na to iako ga vec nekoliko mjeseci koristim,promjenicu ga sto prije.Moj lapsus,izvinjavam se svima koji su se nasli uvrjedjeni mojim avartarom.

Evo promjenjen je avatar mislim da je sada sve ok .ako se ne pojavi neki kauboj i plava bluza kojeg su indijanci skalpirali.
Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 31/07/2012 : 22:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message  Reply with Quote
Bas se pomazemo ovo je da poludis,nijedna slika pa ni jedan jeduini bar rijecima opis neke zadnje korice,ako je problem nekome slikat ili postavljat slike,mozda neko zna gdje se mogu na netu naci zadnje korice?
Go to Top of Page

dejan borca
Average Member



Serbia
547 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 01/08/2012 : 10:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dejan borca a Private Message  Reply with Quote
moze li mi neko pomoci
treba mi ako neko ima skeniranu riknu/hrbat od stripa LMS 4
imam primerak kome je mnogo losa rikna,pa da probam na taj nacin da sredim
Go to Top of Page

herzegovina.boy
New Member



Bosnia and Herzegovina
187 Posts

Member since 26/10/2008

Posted - 01/08/2012 : 21:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send herzegovina.boy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dejan borca

moze li mi neko pomoci
treba mi ako neko ima skeniranu riknu/hrbat od stripa LMS 4
imam primerak kome je mnogo losa rikna,pa da probam na taj nacin da sredim

Neznam da li si vec probao preko googla,ja sam ukucao LMS broj 4 i izbacilo mi je jedan topik sa stripovi.com u kojem je glavna tema LMS 4,listajuci linkove neko je sa neke aukcije postavio slike cetvorke sa svih strana,a na jednoj se posebno lijepo vidi cijeli hrbat pogotovo kada se slika uveca,pa pokusaj da je skines i poslje odes u neku fotokopirnicu ili stampariju da ti je uvecaju na zeljenu velicinu,ja bar tako sredjujem neke svoje krseve,ali to samo radim sa hrbatima i zadnjim koricama,prednja mora biti orginal.Mislim da ces to uspjesno skinuti ili da ce ti to neko ovde postaviti ,ali kao sto vidis u prvih 6 dana odziv je nikakav.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000