forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 piratska zs
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

pot
Average Member



Croatia
818 Posts

Member since 27/10/2002

Posted - 03/08/2012 : 11:46:01  Show Profile Show Extended Profile  Send pot a Private Message
znam da je zabranjeno stavljati linkove na ovakve stvari ali ako je neko vidio ponudu pirata zs (mislim do br 400)....zs 13 49 kn...zanima me dali znate nešto o tome ko se bacio u taj veliki poduhvat (treba puno novca za reštampanje 400 razl brojeva stripa pa mislim da tu ima prste neki pokvareni izdavač ili uspješni prodavać???

šta mislite ili znate o ovome...iskreno ja sam u napasti da kupim br 13 jer neču nikada imati za bolje očuvan original (znam nije to isto ali radije pirata nego hrpu starog papira za 500 kn koliko košta br 13 kad je u koma očuvanosti)...

molim samo bez zlonamjernih komentara prema meni i sl dvosmislena sranja (zato izbjegavam forum jer uvjek se nađe barem 1 da potkubava)

JA BI MOGAO DA MOGU JA BI ZNAO DA ZNAM

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 03/08/2012 : 12:08:50  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42332&whichpage=1
Misliš na ovo?

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

pot
Average Member



Croatia
818 Posts

Member since 27/10/2002

Posted - 03/08/2012 : 12:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send pot a Private Message
upravo to....tražio sam po forumu pa mi nije jasno da nitko nije pokrenuo temu....hvala ...ova rasprava je završena

pozz

JA BI MOGAO DA MOGU JA BI ZNAO DA ZNAM
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/08/2012 : 13:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ok, rasprava je na tome topicu, pa ovaj ide pod ključ

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000