forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Čarobna knjiga najavljuje
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 362

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1065 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 10/02/2024 : 14:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Odlično. Roi rules.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 12/02/2024 : 17:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Vidim da ČK počinje da objavljuje Diznija!

Za početak, knjige.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/02/2024 : 18:32:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Au gde bas oni. Moracu propustiti. Gde si video?
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
330 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 12/02/2024 : 19:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Au gde bas oni. Moracu propustiti. Gde si video?



https://carobnaknjiga.rs/dizni-moje-prve-godine-

https://carobnaknjiga.rs/disney-100-godina-cuda

https://carobnaknjiga.rs/vini-pu-moje-prve-godine

Edited by - mladeNS on 12/02/2024 19:05:56
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/02/2024 : 20:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Au gde bas oni. Moracu propustiti. Gde si video?


imamo identično mišljenje o ČKartelu,ali da se ne lažemo,ako neko ima potencijala da se izbori za Dizni (tu recimo najpre mislim na Gotfredsona i Rosu),to su oni.
Uostalom,od Egmonta sigurno neće biti gori.Plus što bi bili drastično jeftiniji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39392 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/02/2024 : 20:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Pa ovo nista posebno. Te Diznijeve price u sto oblika do sada. Uzimao sam one na kioscima. Sada uzima i zvucne price, vec 50+ brojeva izaslo.

Za strip se i dalje ceka. Ja bih voleo kada bi se Darkwood toga dokopao. Sloba bi kao pravi zaljubljenik u strip sa tim nosio bas dobro.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1733 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 12/02/2024 : 21:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Uze mi reč iz usta. DW bi razbio kvalitetom izdanja.
Ali kao što Anto reče, realno, samo ČK ima potencijal da tu nešto uradi.
Egmont se muči sa luksuznim stripom. Vidi se da nije to njihov teren. I plasman, distribucija, ciljna publika, reklamiranje... Čini mi se kao da maše na svim poljima sa ovim luksuznim izdanjima...


Resistance is futile.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3134 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 12/02/2024 : 21:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Svi i sve je bolje od Egmonta.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2456 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 12/02/2024 : 23:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

Svi i sve je bolje od Egmonta.

+1
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6872 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 28/02/2024 : 09:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote

Riđobradi 6 i 7 u najavi.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1231 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 28/02/2024 : 10:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
stara vest matori.. ali hvala ipak

jel ima neko da je procitao prvih pet knjiga ili svi samo slazemo na policu?

Under construction.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1356 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 28/02/2024 : 13:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

stara vest matori.. ali hvala ipak

jel ima neko da je procitao prvih pet knjiga ili svi samo slazemo na policu?


Ja kupujem po tri primerka ali svi su toliko lepi da ne mogu da se odlučim koji će da bude za čitanje

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

Promys
Starting Member

48 Posts

Member since 03/02/2023

Posted - 28/02/2024 : 19:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Promys a Private Message  Reply with Quote
Ja sam pročitao svih pet knjiga:) Iako klasik, meni je bio dosta dinamičan, interesantan i nimalo naivan. Scenario u svim slučajevima mi je sasvim OK, priče nisu predvidive. Kako serijal odmiče, epizode su mi sve bolje. Nije ovo serijal koji bih uporedio sa, recimo Barakudom koja mi je top, ali vredi pročitati.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1909 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 28/02/2024 : 20:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts


Riđobradi 6 i 7 u najavi.



Koliko nam onda jos preostaje do kompletiranja?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 28/02/2024 : 20:26:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
4 ili 5 ako se odluče uključit i recentne dvi nove pustolovine.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/02/2024 : 21:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by alexts


Riđobradi 6 i 7 u najavi.



Koliko nam onda jos preostaje do kompletiranja?


Biće trinaest, kaže Karven na Fb...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2456 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 28/02/2024 : 22:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
A Spirou 6 ni traga, dve godine skoro pauza...a jedan od najboljih stripova koji izdaju.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 28/02/2024 : 23:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

A Spirou 6 ni traga, dve godine skoro pauza...a jedan od najboljih stripova koji izdaju.


Biće i to...;)

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1909 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 29/02/2024 : 00:15:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by alexts


Riđobradi 6 i 7 u najavi.



Koliko nam onda jos preostaje do kompletiranja?


Biće trinaest, kaže Karven na Fb...



Brzo ce i to da zavrse.
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1592 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 09/03/2024 : 23:09:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

quote:
Originally posted by petarStripovi10

Ok, matori paraliticaru, ako te već zanima, premda sam već napisao u postu.
Apsolutna izdanja Batmena, Vendette, Čuvara su mi preglomazna.
Bilo da ih radi Fibra, Čarobna knjiga ili netko treći.
Od Nadzirača/Čuvara imam Fibra apsolutno izdanje, Beli put i ČK HC manja izdanja.
Vendettu imam od Fibre i od Belog puta sc manji, hc manji nije nitko od domaćih izdao.


Hvala na trudu, izgleda bas volis ta dva stripa :)
imam samo neko strano izdanje watchmana (otprilike kao bp hc izdanje)
poceo da citam ali odustao nakon otprilike trecine

vendetu sam procitao strano izdanje (svidela mi se poprilicno) ali nemam niko fizicko ni skenirano izdanje

Sad se razmisljam uzeti vendetu od fibre dok toga jos ima.. ko zna da li ce biti reprinta.

ne znam kako je stanje sa nadziracima kod "carobnjaka" da li su sve rasprodali ili ne..
(deluje da malog izdanja ima jos, cena oko 19 evra)

ne znam ni da li su carobnjaci rasprodali svoje izdanje vendete..

uh pa mi "caskamo" na golkondinoj temi :)


http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=154&TOPIC_ID=50799#2639412
Što kažete, jeste Golkondin topik, pa hajd' da prebacim komentare ovde, u nedostatku nekog afirmisanijeg opšteg topika o Watchmenima.
Kad ste već pomenuli ova 2 stripa, moram da se nadovežem i da skrenem pažnju da je, osim tog ČK izdanja Nadzirača u manjem formatu,
izašao i reprint velikog formata sa drugačijom naslovnicom.
https://alanford.co.rs/serijal/watchmen/

Potražio sam obaveštenje o tome na fb stranici Čarobne knjige, kako bih utvrdio tačan datum izlaska ovog 2. izdanja DC Gold Specijala,
izbačeno je 5. avgusta 2022. Ne znam zašto niko nije preneo tu vest na ovom forumu, tad su još uvek bili aktivni
njihovi predstavnici ovde, tek su se 3 meseca nakon toga stvari ozbiljno zakuvale...

Za moj ukus, ova naslovnica poslednjeg izdanja mi se najviše dopada od svih do sada objavljenih,
konačno jedna zadovoljavajuća za ovaj strip, a tu mi je i okej veliki format, zbog sitnijih kadrova sa dosta teksta,
tako da ću najverovatnije nabaviti to izdanje, možda ove godine, mada mi Nadzirači nisu neki prioritet,
al' sad kad je Gibons najzad potrefio naslovnicu kako treba, valja to nabaviti pre nego što se ponovo rasproda...
(Valjda ovaj put neće tako skoro, do sada je većina zainteresovanih pokupovala valjda ona prethodna izdanja. )

Što se tiče Vendete, tu se pridružujem petrovim željama za jedno HC izdanje manjeg formata,
al' pošto za sada nema naznaka za tako nešto, nabavio sam izdanje Belog Puta pre par godina.

Vendeta Čarobne knjige je rasprodata, a čak i kad bi objavili i taj strip na manjem formatu (američkom, nikako manjem od toga),
ako bi ostao onakav dizajn naslova na naslovnici, ne verujem da bih uzeo...


Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
301 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 10/03/2024 : 10:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Izdaju i novu mangu, Tokyo Ghoul. Prvi tankobon je dostupan u prodaji od 20. marta.

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

Ampoo
Starting Member



Serbia
81 Posts

Member since 07/09/2022

Posted - 22/03/2024 : 15:14:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ampoo a Private Message  Reply with Quote
Vidim da čarobna opet štampa Betmen Strašan Vic. Verovatno sa drugom naslovnicom. Nešto su posustali. Recikliraju stara izdanja.

Nije bogatstvo imati, vec je bogastvo imati kome dati
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2458 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 22/03/2024 : 15:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Pa ovaj je imao dve naslovnice :D
Jednu sa jedne, drugu sa druge strane.
Stavise imao je i dva stripa, jedan sa jednim, drugi sa drugim kolorom.

A rece Karven da ce uskoro i Godina prva u tom velikom formatu.
Go to Top of Page

Largo
New Member

218 Posts

Member since 23/06/2021

Posted - 22/03/2024 : 15:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Largo a Private Message  Reply with Quote
Kad ce nastavci 5 zemalja?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20721 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/03/2024 : 19:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
reče Markos da drugi integral ide u maju ili junu

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 362 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000