forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Rezervacije recenzija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 20/08/2017 : 22:09:01  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Hvala, upravo to i radim... sve će biti gotovo do kraja mjeseca, nadam se... Hvala Bogu pa imamo copy-paste, inaće ne znam šta bi...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/08/2017 : 12:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Vuče, koliko vidim od topika si napravio jedan veliki džumbus.
Imaš rupe u izdanjima Fibre, a kamoli drugdje.

Kao drugo, ne sjećam se da sam ovdje tražio nekoga da vodi ovaj topik, a ti?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/08/2017 : 14:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja ovo radim jer volim, i ovako makar ima malo reda...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/08/2017 : 14:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja ovo radim jer volim, i ovako makar ima malo reda...



I dalje nisi odgovorio na pitanje..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/08/2017 : 14:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ja sam se javio, kako se sjecam, dobrovoljno...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/08/2017 : 14:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ja sam se javio, kako se sjecam, dobrovoljno...



Dal sam ja tražio nekakvog dobrovoljca?

Kolko se ja sjećam, nisam.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/08/2017 : 14:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Htio sam samo bit koristan na forumu...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 22/08/2017 : 14:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Htio sam samo bit koristan na forumu...



Ajde zaboravi onda Marvel i napiši popis izdanja od izdavača sa područja bivše Juge.
Popis Marvela je preogroman, a i samo ga jedan ili dva recenzenta obrađuju.
Kreni otpočetka, od Fibre i provjeri koje si naslove fulao.

Kad si već nešto krenuo da radiš, onda napravi kako spada.
Zatim možeš i ubacit Libellus koji zakođer ima nebonelli naslove. Zatim makondo, Čarobna knjiga itd.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 22/08/2017 : 14:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Ok
Trenutno nisam pri kompu pa cu posle to da ispravim...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 22/08/2017 : 21:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Je li ovo pravilo o "držanju" rezervacije 12 mjeseci ozbiljno vrijedi? Uz dužno poštovanje, ali iz vlastitog iskustva znam kako je najbolje rezervirati strip koji misliš i recenzirati unutar najduže tjedan-dva, inače ode to u zaborav. U konačnici, ako je nekome doista toliko bitno specifičan naslov obraditi, da je u stanju stopirati ga za sve ostale 12, pa i 16 mjeseci, oprostite, ali to je besmisleno.

Moj prijedlog je - jedan strip po rezervaciji i rok od 15 dana.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/08/2017 : 14:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Je li ovo pravilo o "držanju" rezervacije 12 mjeseci ozbiljno vrijedi? Uz dužno poštovanje, ali iz vlastitog iskustva znam kako je najbolje rezervirati strip koji misliš i recenzirati unutar najduže tjedan-dva, inače ode to u zaborav. U konačnici, ako je nekome doista toliko bitno specifičan naslov obraditi, da je u stanju stopirati ga za sve ostale 12, pa i 16 mjeseci, oprostite, ali to je besmisleno.

Moj prijedlog je - jedan strip po rezervaciji i rok od 15 dana.



Pravilo od godinu dana važi u slučaju da se dogode kakve tehnološke nezgode, neočekivane stvari koje mogu da utiču na rad na recenziji. Ima npr. recenzenata koji pišu recenziju mjesecima u smislu da je prvo napišu, pa zatim obrađuju, em dodavaju neke sitnice, pa opet nešta izmijene i tako u nedogled... A rok od 15 dana zvuči pomalo strogo, a i nikad se ne zna šta se može dogodit - danas imaš vremena i sutra a zatim se dogodi nešta neočekivano. A ovako ako staviš limit od 15 dana za recenziju, onda može nastat pritisak kod pisanja...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7269 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/08/2017 : 17:45:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

quote:
Originally posted by vice

Je li ovo pravilo o "držanju" rezervacije 12 mjeseci ozbiljno vrijedi? Uz dužno poštovanje, ali iz vlastitog iskustva znam kako je najbolje rezervirati strip koji misliš i recenzirati unutar najduže tjedan-dva, inače ode to u zaborav. U konačnici, ako je nekome doista toliko bitno specifičan naslov obraditi, da je u stanju stopirati ga za sve ostale 12, pa i 16 mjeseci, oprostite, ali to je besmisleno.

Moj prijedlog je - jedan strip po rezervaciji i rok od 15 dana.



Pravilo od godinu dana važi u slučaju da se dogode kakve tehnološke nezgode, neočekivane stvari koje mogu da utiču na rad na recenziji. Ima npr. recenzenata koji pišu recenziju mjesecima u smislu da je prvo napišu, pa zatim obrađuju, em dodavaju neke sitnice, pa opet nešta izmijene i tako u nedogled... A rok od 15 dana zvuči pomalo strogo, a i nikad se ne zna šta se može dogodit - danas imaš vremena i sutra a zatim se dogodi nešta neočekivano. A ovako ako staviš limit od 15 dana za recenziju, onda može nastat pritisak kod pisanja...



Recenziju se uvijek može editirati nakon objave. No, ok, ima nas svakakvih, iako ja nikad neću razumjeti ljude kojima trebaju mjeseci za jedan tekst.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6655 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 23/08/2017 : 19:21:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Po meni, ali samo po meni i ne vjerujem da će se išta slično provesti, se treba raspitati kod svih recenzenata za status obećanih. Za koje kažu da pišu ili su spremni početi ostaviti ih pod njihovim imenom ali dati rok mjesec dana po recenziji - dakle, uzeo si 4 imaš 4 mjeseca za objaviti ih ali svaki mjesec minimalno po jednu a ne kao sve 4 isporučiti u tjednima zadnjeg mjeseca. One epizode za koje priznaju da nisu počeli ili nisu spremni "oduzeti" im a isto uraditi i s epizodama koje su se obvezali recenzirati oni koji ne odgovore na ovo ispitivanje statusa (konkretno primjer Willer koji je uzeo bar 2 MM epizode a čini se da je "propao u zemlju", nema ga godinu i pol) ili odslužuju kaznu od godinu dana (konkretno kiky koji ima Zg specijal "Christopher mora umrijeti" ako se ne varam).
Kad se stanje malo raščisti pravilo mora biti da na jednom imenu ne smiju biti više od 2 epizode. Objaviš jednu, oslobodio si mjesto da naručiš novu s tim da je rok od rezervacije do završetka mjesec dana. Istekne rok, oduzima se epizoda i opet stavlja na hrpu a dotični ima polugodišnju zabranu zagovora nove recenzije.
Eventualno zarađeni ban od mjesec dana (i manje) ne znači nikakvu odgodu, "zamrzavanje" vremena, samo ne bi bilo priličito ako nekom istječe rok za predaju recenzije za vrijeme trajanja kazne oduzet mu epizodu pa stoga nadležni mora uspostaviti kontakt s njim u prvom tjednu nakon isteka odsluženja kazne da bi saznao kako stvari stoje. Ovo je svojevrsna rupa u zakonu, odmah da ukažem recenzentima na to. Kako je rupa? Npr. rezervirao si epizodu 5.6. Danas je 30.6., ne radi ti se, oplelo te sunce. Ipak, epizoda ti je draga i htio bi to obavit. Opsuješ mi majku na nekoj temi, dobiješ 30 dana bana i tako si kupiš potrebno vrijeme da napišeš.
Naravno, mora se biti fleksibilan ali čvrsta ruka bi zapravo stvorila dosta reda ovdje.

P.S I da, kontrarecenzija se ne bi trebala pisati ako konačna razlika u ocjeni nije bar 30% gore-dolje u odnosu na recenziju. Ima komentar pa piši do mile volje.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 23/08/2017 19:30:06
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4545 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/08/2017 : 21:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
wolfinjo, deder mi zapiši PSDZ 21a Plaćeni ubojice

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 23/08/2017 21:14:36
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/08/2017 : 21:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

wolfinjo, deder mi zapiši PSDZ 21a Plaćeni ubojice



U redu, samo pazi braćala na limit rezervacija.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4545 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/08/2017 : 21:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
koji je limit?

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/08/2017 : 21:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

koji je limit?




Imaš gore u pravilima na početku rezervacijske liste. Limit je 5 recenzija. Dok je za pisanje teksta o junaku 1.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/08/2017 : 21:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Stoji mnogo toga što si napisao Dwayne, međutim sve to zavisi od admina i njihovih pravila foruma. Možda malo ovo tvoje zvuči postrogo, ali sa druge strane i donekle pošteno. Ova pravila na topicu sam ja napisao, i maksimum na pravo rezervacije je 5 rečki jer po meni to izgleda sasvim dovoljno - ni malo ni previše. Eh sad, možda sam trebao malo da smanjim dopušteno vrijeme za zadržavanje rezervacije, mada bi mogao malo da smanjim, jer je možda ipak 12 mjeseci puno...
To za kontra rećke ni meni nije jasno, ali haj...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4545 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 23/08/2017 : 21:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
e onda mi još pritefteri

alan ford odluka u pravi čas/beppa joseph se vraća

tri brata rock/krokodilska glava

derbi


i makni kriminal, njega nisam ja rezervirao već doom

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 23/08/2017 : 21:38:13  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

e onda mi još pritefteri

alan ford odluka u pravi čas/beppa joseph se vraća

tri brata rock/krokodilska glava

derbi


i makni kriminal, njega nisam ja rezervirao već doom



Ok, izvini za kriminal, izgleda da sam u brzini pisanja zajebo to... Nego, što se tiče Fordova, da li su date epizode sve u nastavku ili su zasebne?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/08/2017 : 22:21:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
po meni bi rezervacija tebala trajati maximalno mjesec dana.
To je dovoljno da se napiše (dobar) tekst.
Ako se tekst ne može završiti unutar mjesec dana onda nema smisla rezervirati.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 25/08/2017 : 22:37:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Wolfe pa zar ovaj topic ne vodi paro, kako sad ti primaš rezervacije?
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/08/2017 : 22:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Wolfe pa zar ovaj topic ne vodi paro, kako sad ti primaš rezervacije?



Javio se kao dobrovoljac
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/08/2017 : 22:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Wolfe pa zar ovaj topic ne vodi paro, kako sad ti primaš rezervacije?



Ima Wolf vremena do 01.09. da vidim kako će korigirat popis koji je napravio. Pa da vidimo...
Ako ne korigira, onda leti van...za početak, dečko se nije ni izjasnio koliko godina ima i koliko uopće razumije ozbiljnost popisa kojih se primio..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/08/2017 : 23:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Znači, ako ne dopunim do 01.09. spisak sa svim domaćim izdavačima letim van? Iako sam već trenutno doprinjeo topicu na dobrovoljnoj bazi, a za taj rok niti si spomenuo prije, nego tek sada... I da te pitam sada iskreno; šta treba još da dodam na spisak?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000