forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 158

Heisenberg
Junior Member



Serbia
316 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 04/04/2024 : 17:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Ja još čekam novog Oldboja, nikako da se pojavi u pripremi na sajtu. :(

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20733 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/04/2024 : 18:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@henri
ne razumeš me ili se praviše da me ne razumeš kad sam rekao "ne lupetaj" - to se odnosilo na "ne podržavam izdavače...nisu platili pravo".

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
814 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 04/04/2024 : 18:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote

HOKA-HEY
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18418 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 04/04/2024 : 19:32:05  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Odlično...
Nadam se da će KERI dalje...
A ako ne... krenite sa Dzudasom ili Pricama sa Divljeg Zapada...na formatu tog Kerija..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4278 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 05/04/2024 : 16:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
kada ce nova knjiga julije?
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
814 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 07/04/2024 : 19:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
LMS Vanredno izdanje: Traper Keri 5



🎩 Pred nama je i peti broj 𝗧𝗥𝗔𝗣𝗘𝗥𝗔 𝗞𝗘𝗥𝗜𝗝𝗔, Vanrednog izdanja Lunovog Magnus Stripa!

Kerija smo na kraju prethodne sveske ostavili u nezavidnom položaju, ranjenog i iznemoglog nakon napada pume. Videćemo kako će se iz te situacije izvući. Ali izgleda da Keri bez nevolja ne može jer, kako vidimo na još jednoj originalnoj naslovnici koju je za ovo izdanje nacrtao briljantni 𝗕𝗮𝗻𝗲 𝗞𝗲𝗿𝗮𝗰, naš junak je završio vezan na stubu za mučenje dok mu se preteći približava monstruozno nepoznato biće. Uh, koliko nas uzbuđenja čeka u ovoj epizodi – Ticijano Sklavi je na pravi način završio svoj rad na svom autorskom prvencu… a da li GOLCONDA ovim brojem završava vaše i naše druženje s ovim kultnim junakom? E, to je pravo pitanje!

Dok ne dobijete odgovor na njega, svratite do najbližeg kioska ili neke od dobro poznatih striparnica i knjižara koja u svom asortimanu imaju GOLCONDINA izdanja i uživajte u ovom sjajnom stripu!

Pozdravljamo vas!
#ŽiveliStripovi!

HOKA-HEY
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12584 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 08/04/2024 : 13:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SPQRoma

… a da li GOLCONDA ovim brojem završava vaše i naše druženje s ovim kultnim junakom? E, to je pravo pitanje!

Meni ovo ovako napisano zvuči i daje nadu da se ide dalje, još te tri sveske, ali naučio me život mnogo puta da se ne radujem unaprijed i da spustim očekivanja (na stvari na koje ne mogu utjecat) na minimum, pa ćemo vidjet, što bude-bude :)

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 08/04/2024 13:09:44
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18418 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 08/04/2024 : 15:40:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ići će dalje... sigurno.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39399 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/04/2024 : 15:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by SPQRoma

… a da li GOLCONDA ovim brojem završava vaše i naše druženje s ovim kultnim junakom? E, to je pravo pitanje!

Meni ovo ovako napisano zvuči i daje nadu da se ide dalje, još te tri sveske, ali naučio me život mnogo puta da se ne radujem unaprijed i da spustim očekivanja (na stvari na koje ne mogu utjecat) na minimum, pa ćemo vidjet, što bude-bude :)



Nesto sumnjam.. Ali ja bih bio najsrecniji da ide dalje.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12969 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 08/04/2024 : 16:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Valjda ponešto ovisi i o prodaji, treba vidjeti rezultate na tržištu.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16878 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 10/04/2024 : 08:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Bilo bi totalno glupo da ne dovrše serijal, to su još samo tri sveske?
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12584 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/04/2024 : 09:01:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, ali kako nesto objavit do kraja ako ti ne daju prava?
Sjecas se da je Sclavi bio taj koji je blokirao objavu tih epizoda koje nije on radio.
Mi se svi nadamo da se u medjuvremenu nesto promijenilo..

Glupo je sto i LU nije Marka zavrsio, ali nije do Ludensa.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 10/04/2024 : 15:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Po ovome sto je napisano, sigurno idu i preostale epizode.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12584 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/04/2024 : 22:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Da, ne vjerujem da bi nas tako ložili da kojim slučajem ne ide :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6954 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/04/2024 : 23:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Kratko o suradnji Golconde i Školske knjige.

Golcondina izdanja su dostupna u tri knjižare Školske knjige. Jedna je glavna u Zagrebu, Arkadija, a druge dvije ne znam koje su, jedino znam da među njima nije ona u Rijeci. Krenuli su tako da vide kakav će biti odaziv, ali očekuje se da bi sa sljedećom narudžbom trebala ići i šira distribucija. Što se izdanja tiče, ima Julije (iako, iz nekog razloga, nema Mladosti #4) i LMS-a, a nema Magičnog (možda zbog Libellusovog izdanja) i Zemlje bez zla, toliko sam doznao. Cijene su malo veće nego one pune na Golcondinim stranicama.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18418 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/04/2024 : 09:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Lms 1032... taj Rajder je koji redovni Nik? Nesto mi poznana naslovnica..
A Parker 1031 je vrhunska naslovnica.. daje onaj stari šmek naslovnica iz Dnevnika..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7627 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 14/04/2024 : 09:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

Lms 1032... taj Rajder je koji redovni Nik? Nesto mi poznana naslovnica..
A Parker 1031 je vrhunska naslovnica.. daje onaj stari šmek naslovnica iz Dnevnika..


Almanah 2. Naslovna je poznata jer se nalazi kod Libellusa na prvoj knjizi almanaha.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39399 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/04/2024 : 10:19:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sinoc procitao Kerija peticu. Meni je ovo cisto uzivanje. Sumnjam da ima bilo kakve sanse da se nastavi serijal u izdanju Golkonde ali meni tek sada idu vrh epizode od njega. Sklavi je zakuvao ali deo sa Vukodlakom je ono sto je meni najbolje od Kerija.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18418 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/04/2024 : 12:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by teller

Lms 1032... taj Rajder je koji redovni Nik? Nesto mi poznana naslovnica..
A Parker 1031 je vrhunska naslovnica.. daje onaj stari šmek naslovnica iz Dnevnika..


Almanah 2. Naslovna je poznata jer se nalazi kod Libellusa na prvoj knjizi almanaha.


aha, hvala...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4278 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 14/04/2024 : 13:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
a lms 1031 koji bese to broj kena ?
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16383 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 14/04/2024 : 13:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

a lms 1031 koji bese to broj kena ?


https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/ken-parker-kp-fb-63-bijela-tisina-divljaci/24893/0/
Go to Top of Page

jasar123
Starting Member

76 Posts

Member since 22/02/2008

Posted - 14/04/2024 : 14:15:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jasar123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Sumnjam da ima bilo kakve sanse da se nastavi serijal u izdanju Golkonde ali meni tek sada idu vrh epizode od njega.



Jel si pročitao uvodnik broja 5?

Deluje mi da nisi, pošto tu piše u smislu "... tako će biti i u epizodama u ovoj knjizi, a i u narednim epizodama koje ćemo objaviti".

Mislim da se jasno tu aludira da idu dalje do kraja sa Kerijem.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4278 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 14/04/2024 : 22:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
vec 8 meseci nije izasla knjiga julije sa redovnim epizodama
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39399 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 14/04/2024 : 22:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jasar123

quote:
Originally posted by sawitch

Sumnjam da ima bilo kakve sanse da se nastavi serijal u izdanju Golkonde ali meni tek sada idu vrh epizode od njega.



Jel si pročitao uvodnik broja 5?

Deluje mi da nisi, pošto tu piše u smislu "... tako će biti i u epizodama u ovoj knjizi, a i u narednim epizodama koje ćemo objaviti".

Mislim da se jasno tu aludira da idu dalje do kraja sa Kerijem.



Nisam. To nikad ne citam :) Ali ako je tako, onda mozda jos ima nade.
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
814 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 15/04/2024 : 17:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
TMNT: Poslednji ronin – Izgubljene godine



🎩 Dragi prijatelji.

🐢KORNJAČOMANIJA se nastavlja! GOLCONDA vam predstavlja nestrpljivo iščekivano izdanje 𝗣𝗢𝗦𝗟𝗘𝗗𝗡𝗝𝗜 𝗥𝗢𝗡𝗜𝗡: 𝗜𝗭𝗚𝗨𝗕𝗟𝗝𝗘𝗡𝗘 𝗚𝗢𝗗𝗜𝗡𝗘 i poziva na još jedno vratolomno, uzbudljivo ali i emotivno putovanje u 𝗥𝗢𝗡𝗜𝗡𝗩𝗘𝗥𝗭𝗨𝗠, svet u kome vladaju naši omiljeni 𝗛𝗘𝗥𝗢𝗝𝗜 𝗨 𝗢𝗞𝗟𝗢𝗣𝗜𝗠𝗔!

📜 Nakon događaja u Poslednjem roninu, činilo se da je zlo, makar i po visokoj ceni, zaustavljeno… ali mračni oblaci se ponovo nadvijaju nad Njujorkom dok nova sensei Kejsi Mari Džouns priprema novu grupu mladih učenika da postanu dostojni naslednici starih ratnika. Istovremeno, paralelno se upoznajemo sa serijom nemilih događaja koji su prethodili epskoj, odsudnoj bici iz Poslednjeg ronina. Videćemo kuda i kroz šta je sve prošao naš stari poznanik na putu ka konačnoj osveti za svoje najmilije. Kevin Istman i Tom Valc nam, uz grupu vrsnih umetnika, donose još jedan nezaboravni stripski spektakl!

🛒 Najnovije GOLCONDINO izdanje – POSLEDNJI RONIN: IZGUBLJENE GODINE možete nabaviti već od danas na svim dobro poznatim prodajnim mestima!

HOKA-HEY

Edited by - SPQRoma on 15/04/2024 17:41:10
Go to Top of Page
Page: of 158 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000