forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Arkham asylum
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 42

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 07/03/2024 : 12:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Za razliku od gomile foruma npr tog sranja od forum.hr,ovde se ljudi znaju i druze.
Tako da je to neusporedivo.




Poznato mi je da se forum.hr može pohvaliti sa preko nekoliko brakova koji su sklopljeni na način da su se budući supružnici upoznali upravo preko forum.hr. Može li se time pohvaliti ovaj forum? :)
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6952 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 07/03/2024 : 13:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
I ovde su sklopljeni, ali nećemo da ih autujemo.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/03/2024 : 14:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by lwood

Za razliku od gomile foruma npr tog sranja od forum.hr,ovde se ljudi znaju i druze.
Tako da je to neusporedivo.




Poznato mi je da se forum.hr može pohvaliti sa preko nekoliko brakova koji su sklopljeni na način da su se budući supružnici upoznali upravo preko forum.hr. Može li se time pohvaliti ovaj forum? :)



Meni su na svadbi bila dvojica forumasa sa njihovim damama. I ja sam kod jednog. Tako da ima dosta pozitivnih primera ovde.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1357 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 07/03/2024 : 15:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by Beva

Ne treba na forum.hr za Mlađinu knjigu, objavio je on to i ovdje:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=53016


A imaš i skraćenu verziju:

Henry je 6 godina samo pio, pušio i ševio i onda je doživio živčani slom...
kad se djelomično oporavio učlanio se u HDZ, dobio veelik stan, posao na državnoj sisi, oženio rodicu i rekao zbogom hejterima i šupcima.
I onda je planet implodirao od muke, a ono malo ljudi što je preživjelo preselilo se na Mars gdje je toplo, gdje moderatori rade svoj posao, gdje su kuće od čokolade a prozori od marmelade.

The end


Nije 6 nego 16

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2526 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 07/03/2024 : 17:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8412 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/03/2024 : 17:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Meni su na svadbi bila dvojica forumasa sa njihovim damama. I ja sam kod jednog. Tako da ima dosta pozitivnih primera ovde.



Ponki i globinjo?
Njih ne prihvaćamo, moraju biti neki lijevi likovi za koje niko nikad nije čuo.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/03/2024 : 18:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nije Globinjo, Dok Lester
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8412 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 07/03/2024 : 20:30:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Nije Globinjo, Dok Lester



A da, bilo mi je čudno zašto bi neko globu zvao bilo gdje, a kamoli na svadbu hehehe.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/03/2024 : 20:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Banovao me je tad stalno :)
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/03/2024 : 14:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Po stoti put: neće biti više novih moderatora. Nema smisla. Moja ideja je da moderatori poštede mene bakćanja s pacijentima koji se ponašaju kao mala djeca u vrtiću i dolaze vući tetu za rukav "teta, teta, on mi je rekao da sam redikul", ali pacijenti onda poslije vuku i mene za rukav pa nisam ništa postigao. Dakle, dokle postojeći izdrže, izdrže. Onda ostajem samo ja. Koji se neću baviti moderaturom. Ali koga ja onda izbacim, taj se više neće vratiti.


Iako stoji ovo da je krajnje djetinjasto povlačenje za rukav moderatora na uvredu, stoji i to da uopće ne bi trebalo doći do toga da se moderatori trebaju povlačiti za ruku, nego moraju sami reagirati, a ne da ga se upozorava na pravila, pa zašo je moderator?
Znači moderatori su tu ne da spriječe ljude koji druge nazovu redikul, već da izbace ljude koji se žale da ih se nazvalo redikulima? U isto to vrijeme stoji napisano da se uvrede kažnjavaju. Pa ovo je genijalno!

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/03/2024 : 14:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Hoćeš li prestati da cmizdriš više, ali stvarno? Ja imam baš dosta strpljenja, ali nemoj da ga iskušavaš. Ni ti, niti neko drugi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/03/2024 : 14:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Apsolutno ne znam o čemu pišeš? Kakvo cmizdrenje? Pa znam da se neće ništa izmjeniti.😀
Ne brini, znam da vlasnika apsolutno nije briga, samo izjava mi je smiješna pa sam se osvrnuo na to.
Kakvo iskušavanje tvojeg strpljenja? Ovdje sam da iskušavam bilo čije strpljenje, posebno tvoje? 😅
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2596 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 08/03/2024 : 20:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Apsolutno ne znam o čemu pišeš? Kakvo cmizdrenje? Pa znam da se neće ništa izmjeniti.😀
Ne brini, znam da vlasnika apsolutno nije briga, samo izjava mi je smiješna pa sam se osvrnuo na to.
Kakvo iskušavanje tvojeg strpljenja? Ovdje sam da iskušavam bilo čije strpljenje, posebno tvoje? 😅



Ja sam mislio da je Tonka bas ono muzevni frajer i gentleman, a on isao cmizdriti vlasniku foruma. Za "redikul". Jel moze covjek nize pasti. Ja bih prije otkinuo od smijeha kad bi mi netko rekao da sam redikul.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2024 : 21:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sta je redikul?
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/03/2024 : 21:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Sta je redikul?

Tonto.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/03/2024 : 21:47:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Sta je redikul?





Blesavi, klovn, Tonto

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24717 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/03/2024 : 21:49:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sa neta : Kod nas u Splitu riječ „redikul“ ima malo širi pojam i kontekst. Redikul, kako definicija kaže, u Splitu ne mora nužno biti osoba koja služi za ruganje, koja općim dojmom, ponašanjem ili, recimo, odijevanjem izaziva porugu. Nama ta riječ često služi i za osobu uživljenu u svoju ulogu, osobu koja ima svoj model ponašanja koji je često u suprotnosti sa stvarnošću. Riječ „redikul“ inače dolazi iz latinskog korijena „ridiculus“ što zapravo znači „smiješan“, no držim da smo je mi Splićani pokupili od Talijana kojima „ridicolo“...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 08/03/2024 21:49:42
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/03/2024 : 22:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by manhunter

Nama ta riječ često služi i za osobu uživljenu u svoju ulogu, osobu koja ima svoj model ponašanja koji je često u suprotnosti sa stvarnošću.



Saviću ovo ti je najpreciznije značenje.
Idealan primjerak te vrste ljudi ti je naš superstripoje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/03/2024 22:05:16
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2526 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 08/03/2024 : 22:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, redikuli su jedino šta na ovom forumu valja. Ne ih dirati. Ne kositi im livade ni gasiti topike. Dajte im titule... bilo koje, samo ne moderatorske.
U Splitu i na scom-u redikuli imaju zvjezdani status.
Možda da se uvede titula "redikul/suradnik" ili "suradnikul"?
U stvari loša je ideja, jer pola foruma bi je imalo, eventualno da im se dodaju zvjezdice... ko kod apartmana.


hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/03/2024 : 22:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Suradnikul ajde u kurac.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2024 : 22:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Suradnikul 😂😂😂😂😂
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11750 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 13/03/2024 : 20:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Suradnikul! Koja igra riječi!

Have mercy
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6366 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/03/2024 : 08:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

Rakosi i celenke su nesto najsmjesnije na ovom forumu i nekad oplacem od smijeha, tako da to nikako ne bih smatrao vrijednim bana. Covjek je toliko duhovit, ima onaj jedan post za antologiju kad je VALTERu rekao da ga je uvijek zamisljao kao lika na lampijunu s neke naslovnice Strip agentovog novog izdanja koje se predstavljalo u Bonelli topicu, pet dana sam se smijao.




Radi se o ovoj naslovnici:

https://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/dampyr-dp-sasp-2-londonski-uzasi/35736/0/

Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6952 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 26/03/2024 : 23:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Glup, prost, bezobrazan i pokvaren.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39463 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 27/03/2024 : 08:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ko?
Go to Top of Page
Page: of 42  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000