forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 LOTR Rings of power
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 04/09/2022 : 22:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Pogledao drugu epizodu, patuljci i Durin još i mogu da prođu, ali sve ostalo je.. loše :/



patuljci izgledaju tako da ako zatvoris oci na pola dok idu kroz Kazad Dum, mozes komotno da se zajebes i pomislis da gledas Carlija i fabriku cokolade

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
976 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 04/09/2022 : 22:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Ako serija nije, barem je ovaj thread u Tolkienovom duhu. Forumski Entovi mrzovoljno promatraju kako se svijet kakav su poznavali mijenja pred njihovim očima. Neki se čak odlučuju na borbu unatoč malim izgledima za pobjedu, jer neprijatelj je po svemu sudeći jednostavno prevelik i prejak. Skoro sam suzu pustio
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25997 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/09/2022 : 23:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ma ne smeta mi promjena nego loša izvedba.
A ove dvije epizode su loše.Po već nabrojanim glupostima koje pas s maslom ne bi izija a i po glumi i zapletu.
Najlošiji dio je Galadriel i vilenjaci.A to je najvažniji dio serije.
Gledam jer je mukte ali da trebam platit za gledanje ne bi niti lipe.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3603 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 05/09/2022 : 07:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by naker

Pogledao drugu epizodu, patuljci i Durin još i mogu da prođu, ali sve ostalo je.. loše :/



patuljci izgledaju tako da ako zatvoris oci na pola dok idu kroz Kazad Dum, mozes komotno da se zajebes i pomislis da gledas Carlija i fabriku cokolade



Patuljci su bukvalno jedino što OK izgleda. Sigurno bolje od Galadrijele koja random iskače u okean, random pliva da bi random naletela na brod, da bi random naletela na splav. Kao da pliva u Srebrnom jezeru
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 05/09/2022 : 07:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
pa nisam ja reka da dobro izgleda kad galadrijela preplivava baru i sve za to vezano

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
226 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 05/09/2022 : 20:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Ako serija nije, barem je ovaj thread u Tolkienovom duhu. Forumski Entovi mrzovoljno promatraju kako se svijet kakav su poznavali mijenja pred njihovim očima. Neki se čak odlučuju na borbu unatoč malim izgledima za pobjedu, jer neprijatelj je po svemu sudeći jednostavno prevelik i prejak. Skoro sam suzu pustio



Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2982 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 06/09/2022 : 14:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
ne mogu prijeći preko patuljaka crnaca. ne mogu. zanima me gandalf ali još jednu epizodu gledam i onda odlučujem što i kako dalje...

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/09/2022 : 14:57:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
nego, taman kad rece gandalf
nije valjda on to pao s neba? :///

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3603 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 06/09/2022 : 15:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Ne znam da li je to Gandalf, ali doleteo je na kometi kao da ga je Jor-El poslao sa Kryptona.
Go to Top of Page

Caldera
New Member



Croatia
250 Posts

Member since 12/09/2007

Posted - 06/09/2022 : 15:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caldera's Homepage  Send Caldera an AOL message  Send Caldera an ICQ Message  Send Caldera a Yahoo! Message  Send Caldera a Private Message  Reply with Quote
Ja zadovoljan - sva sreća nemam nikakve kriterije :), nastavljam, ne smeta mi što se ne prati Tolkien (knjige čitao prije 20 godina zadnji put, više ni ne znam što je bilo u detalje napisano a što nije).

Za sada mi barem nije gori od Hobbita (koji mi je prije ne znam koliko godina kada sam ga gledao bio prerazvučen)...


----Mjesto za oglas----
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2982 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 06/09/2022 : 15:34:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
pretpostavljam da je, ali možda sam u krivu. ne znam tko bi drugi mogao bit. a i liči na njega.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/09/2022 : 15:41:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by xilrion

pretpostavljam da je, ali možda sam u krivu. ne znam tko bi drugi mogao bit. a i liči na njega.



Kakav jeftini fan service.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3144 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 06/09/2022 : 17:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Nadam se da je neko drugi od Ištara, a ne Gandalf, inače je odviše jeftino. Mada, kako ide zasad, biće Gandalf.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24726 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/09/2022 : 17:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caldera

Ja zadovoljan - sva sreća nemam nikakve kriterije :), nastavljam, ne smeta mi što se ne prati Tolkien (knjige čitao prije 20 godina zadnji put, više ni ne znam što je bilo u detalje napisano a što nije).

Za sada mi barem nije gori od Hobbita (koji mi je prije ne znam koliko godina kada sam ga gledao bio prerazvučen)...





Ja nisam imao nikakve kriterijume takođe. Tolkien me takođe ne zanima toliko. Hobbit je bio katastrofa. Ali ovo je uspelo da nadmaši sve.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7855 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/09/2022 : 08:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Eto pogledao prvu epizodu iz znatizelje. Jest bezveze, ali uopce nije zasluzilo toliki hejt. Ustvari taj domino hejt mi jedan od odvratnijih trendova isto kao i refleksno propinjanje na zadnje noge i režanje zbog bilo kakve woke naznake, triput ogavnije od same woke kulture, a kladim se da ih bar trecina nije ni pogledala ono po cemu sere... frustrirani bezveznjaci koji ne znaju gdje bi svoje frustracije istresali.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2527 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 08/09/2022 : 19:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Đizs, Tonto, ko ti je hakirao account? Mlađo? :))

hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24726 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/09/2022 : 19:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Eto pogledao prvu epizodu iz znatizelje. Jest bezveze, ali uopce nije zasluzilo toliki hejt. Ustvari taj domino hejt mi jedan od odvratnijih trendova isto kao i refleksno propinjanje na zadnje noge i režanje zbog bilo kakve woke naznake, triput ogavnije od same woke kulture, a kladim se da ih bar trecina nije ni pogledala ono po cemu sere... frustrirani bezveznjaci koji ne znaju gdje bi svoje frustracije istresali.



Mislim da velika većina kritikuje seriju zato što nije dobro urađena, a ne zbog tog woke momenta.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3603 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 08/09/2022 : 20:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Cenim da je kritikuju i zbog jedne i zbog druge stvari. Rings of Power zaslužuje najgori mogući hejt... na osnovu uzorka od dve epizode
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
226 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 08/09/2022 : 21:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Jest bezveze ali ne zasluzuje toliki hejt. Hmm, mozda i ne ako nemas pojma o Tolkinu i ako neko jednostavno nije zainteresovan za taj lore. U tom slucaju hejt moze biti umjeren, pa cak ako se nekome i svidi, no problem.

Ako ipak neko gotivi Tolkina onda serija zasluzuje veliki hejt. Da se uvalja u katran i perje.

Trabunjaju oni glumci svasta ali kako vrijeme prolazi apsolutno me ne dotice sta govore. Glumci su, rade svoj posao,od toga placaju racune i logicno je da ce reci sve kako bi uzdigli seriju i onoga ko ih placa.

Ali kreatori mi nabijaju kompresiju. Sistim kao jebeni pretis lonac kad procitam neku njihovu izjavu. Kao mi cemo ispricati pricu koju Tolkin nikada nije napisamo. Kakva prepotentnost i nepostovanje

Edited by - Iluvatar on 08/09/2022 21:58:21
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/09/2022 : 22:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni je zasad skroz ok. A sklon san hejtanju.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2982 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 09/09/2022 : 05:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
Bit će loše sve dok sama priča nije u prvom planu oslobođena vanjskih političko/društvenih utjecaja koji ubijaju kreativnost i originalnost. Umjesto da se pozabave produbljivanjem likova i stvaranjem bolje, kvalitetnije priče, doslovno se ubacuju likovi bez ikakvog smisla samo da bi se popunila norma i zadovoljio dio publike. Što je na neki način malo i ponižavajuće za te glumce.
A neslaganje s takvim odnosom prema originalnom tolkienovom predlošku se odmah smatra hejtanjem.


https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22166 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/09/2022 : 12:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Evo i nakon trece epizode jos sam neodlucan. Panorama je zaista jedinstvena, efekti takodje na najvisem nivou. Za sada 7/10, pa da vidimo dalje. Ima tu dosta potencijala.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24726 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/09/2022 : 13:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Evo ova treća epizoda je osetno bolja, zaslužuje ocenu 3/10.

Gluma je užas, glumci kao da su prisiljeni da rade nešto što ne žele. Orci tragikomični. Efekti jeftini. Sve ovo je manje više na nivou Witchera, samo što tamo na momente ima dobre atmosfere.
Neće ovo biti bolje.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 09/09/2022 13:33:53
Go to Top of Page

Iluvatar
New Member



Bosnia and Herzegovina
226 Posts

Member since 01/06/2021

Posted - 09/09/2022 : 17:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Iluvatar a Private Message  Reply with Quote
Uzasno je cak i za genericnu fantasy seriju. Lose pisanje mi je u par navrata zamaglilo vid i blokiralo um. Iako sam zacrtao sebi da cu odgledati prvu sezonu, to je nakon trece epizode doslo u pitanje. Mislim da necu moci. Izgubio sam dojam da gledam Tolkinov univerzum, a bez toga ostaje genericno fantasy g...o od serije na koje mi se ne da bacati vrijeme. Gora epizoda od prosle dvije. Ocjena 1 od 10. Velikodusnih 1 od 10.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24726 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/09/2022 : 17:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Upravo to, generična fantasy serija. Kao da ju je računar pisao, a i glumci su poput CGI.
One scene borbe su dno svega, mene je bilo sramota u ime svih koji su u tome učestvovali.
I zašto su Nori i svi oko nje predstavljeni kao da niko nema IQ veći od 40?

U filmovima LOTR je bilo tog duha Tolkienovih svetova, a ovo su mogli da nazovu bilo kako, sa Tolkienom veze nema.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000