forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 Kolorka/Orka
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/11/2023 : 23:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Uh koji udarac u rebra, gori nego onomad kad smo se nesto zakacili :)

uradih search u guglu pa videh sliku ohf :)
pa se zaleteh..
orka specijal uh u toj biblioteci tek ima mesta za "prepirku" sta valja, sta ne valja

oko orke mislim da smo slozniji ...


Ni Eternaut nije Orka

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/11/2023 : 23:33:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Je, drugi dio.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/11/2023 : 23:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Da,lijepo izgleda hrpa kolorki sa pastelnim bojama.
Popunjeno do 312...
Nadam se da ima nešto i starijeg klasičnog BDa.
Mislim da bi Bady Longway legao lijepo.
Očigledno ga BG neće više objavljivat.
A ne triba ni čekat nekoga predugo.




Pa vidija si ih i u mene uzivo. ;)
Bogami, Buddy Longwaj bi sija, ka budali triska!
Pa ne bi bilo ni prvi put da je uzeja nesto sto je zastekalo kod drugih, u nas.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/11/2023 : 23:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Je, drugi dio.


Je, al ne virujen da je na drugi dio mislija kad je napisa da mu je Eternaut dobar.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 28/11/2023 23:48:17
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/11/2023 : 23:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Jedina orka koju nisam uspio procitat do kraja je petra cherie.


Da. Šta je najgore strip i nije toliko loš, samo šta nakon stotinjak stranica dosadi. Imaš osjećaj da stalno čitaš jedno te isto.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2023 : 00:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sto se mene tice, volio bi da se u Orci objavi i treci dio Eternauta kojeg sam vidio u Argentini. No sjecam se da je 'gazda' kazao da ga taj dio ne zanima. Doduse bio je rekao da ga ni 'duja' ne zanima pa je ipak objavljena...

Uglavnom puno sam boravio u Buenes Airesu i gomila je Eternauta iscrtana po zidovima. Kad god bi pitao lokalce sto je to, (a dobro sam znao, nego me je zanimalo njihovo direktno misljenje i videnje tog simbola rijecima naroda, svakodnevnog puka), najcesce su odgovarali, brzopotezno; Mafia, Mafia...

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 29/11/2023 00:06:59
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4134 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 29/11/2023 : 10:48:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Jesam stari. Bar dvaput. (Za treci pokusaj nisam bas siguran, a taj napor sam si zadavao bas zbog toga sto je strip razvikan) Ocito do mene taj 'saund' nije dosao. A i znao sam da ce biti rasprave o ovome... taj From hell je valjda bas poseban. Kao tripice, recimo. Ili ih ljudi obozavaju ili im se gade. Ja nisam uspio pronaci taj 'booom' u stripu.


A da, šteta što ti je toliko odbojan ali ajde barem si se potrudio probiti. A sad ako ne ide- ne ide. I to je skroz u redu, jer nema mi ništa gore kad netko odbija pročitati neki glasoviti strip samo zato što mu je crtež neprivlačan a vjerujem da se crtež u From Hellu malobrojnima može svidjeti odmah na prvu. Meni je također bio odvratan ali svakom novom stranicom me je sve više i više fasciniralo kakav ugođaj stvara i ne bih ga nikada mijenjao za nekakav čist i precizan crtež jer baš mu to daje određenu draž. Ali ko zna kako takve stvari funkcioniraju u mozgu pojedinca... ...možda treba imati i određene temelje da se neke stvari čovjeku svide, ne znam. Ja sam fanatik za starim grafičarima (Durer, Evans, srednjevjekovnim autorima itd) a ovakav Campbellov prljavi oštri stil mi je baš kao nešto između toga i ilustracija iz knjiga koje sam čitao kao klinac. Evo na prvu mi padaju crteži iz Toma Sawyera i 5 Prijatelja a bogme imao sam i Doreove ilustrirane La Fontainove basne pa možda i tu leže temelji. Koćegaznat...

Govoreći općenito - uvijek kažem kako je lako voljeti stvari koje su privlačne odmah na prvu, nekad se treba malo isforsirati i pronaći ljepotu/kvalitetu u prividnoj neuglednosti, isto kao što je i krumpir gadan dok je takav grbav u blatu tako je s druge strane onako, fino pečen ispod peke mala škrinjica blaga! Iliti lako je uživati u tome da ti Enya pjevuši na uho, ali treba nekog treninga i nekog nedefiniranog "klika" u glavi da čovjek skuži ljepotu i kvalitetu u tome kad mu Halford kriči pejnkilera na uho :D

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 29/11/2023 : 13:41:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Crommie, zapiš i From Hell.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2023 : 15:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by ivanl
Jesam stari. Bar dvaput. (Za treci pokusaj nisam bas siguran, a taj napor sam si zadavao bas zbog toga sto je strip razvikan) Ocito do mene taj 'saund' nije dosao. A i znao sam da ce biti rasprave o ovome... taj From hell je valjda bas poseban. Kao tripice, recimo. Ili ih ljudi obozavaju ili im se gade. Ja nisam uspio pronaci taj 'booom' u stripu.


A da, šteta što ti je toliko odbojan ali ajde barem si se potrudio probiti. A sad ako ne ide- ne ide. I to je skroz u redu, jer nema mi ništa gore kad netko odbija pročitati neki glasoviti strip samo zato što mu je crtež neprivlačan a vjerujem da se crtež u From Hellu malobrojnima može svidjeti odmah na prvu. Meni je također bio odvratan ali svakom novom stranicom me je sve više i više fasciniralo kakav ugođaj stvara i ne bih ga nikada mijenjao za nekakav čist i precizan crtež jer baš mu to daje određenu draž. Ali ko zna kako takve stvari funkcioniraju u mozgu pojedinca... ...možda treba imati i određene temelje da se neke stvari čovjeku svide, ne znam. Ja sam fanatik za starim grafičarima (Durer, Evans, srednjevjekovnim autorima itd) a ovakav Campbellov prljavi oštri stil mi je baš kao nešto između toga i ilustracija iz knjiga koje sam čitao kao klinac. Evo na prvu mi padaju crteži iz Toma Sawyera i 5 Prijatelja a bogme imao sam i Doreove ilustrirane La Fontainove basne pa možda i tu leže temelji. Koćegaznat...

Govoreći općenito - uvijek kažem kako je lako voljeti stvari koje su privlačne odmah na prvu, nekad se treba malo isforsirati i pronaći ljepotu/kvalitetu u prividnoj neuglednosti, isto kao što je i krumpir gadan dok je takav grbav u blatu tako je s druge strane onako, fino pečen ispod peke mala škrinjica blaga! Iliti lako je uživati u tome da ti Enya pjevuši na uho, ali treba nekog treninga i nekog nedefiniranog "klika" u glavi da čovjek skuži ljepotu i kvalitetu u tome kad mu Halford kriči pejnkilera na uho :D



Davno sam kazao, da pricas ko 'prosek'!
Narocito je kraj posta poetski a jako istinit.

Probat cu jos jednom From hell, pa nek idem k vragu...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/11/2023 : 19:28:32  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

quote:
Originally posted by matori paraliticar

Uh koji udarac u rebra, gori nego onomad kad smo se nesto zakacili :)

uradih search u guglu pa videh sliku ohf :)
pa se zaleteh..
orka specijal uh u toj biblioteci tek ima mesta za "prepirku" sta valja, sta ne valja

oko orke mislim da smo slozniji ...


Kakva prepirka? Pa jasno je da je Orka Specijal još bolja od Orke.




Možda nije bolja, ali je u najmanju ruku jednako dobra.
Od 52 san do sada pročita nekih 40-45

Top 10 Orka specijal bez redoslijeda:
Maus
Eternaut
OHF
Ponos vragova
Neznalice
Spomenar mog oca
Brodeckov izvještaj
Sigurna zona Goražde
Dok je u meni daha
Sam samcat

Samo tri mi baš nisu legle:
Crna rupa
Magnus omnibus
Okrug Essex




Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4134 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 29/11/2023 : 19:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ne znam što je prosek

Ali ozbiljno, From Hellu stvarno vrijedi dati još jednu šansu; rezervirati si neka dva dana kad najave kišu/tmurno vrijeme pa kako bude-bude, barem će ugođaj biti odgovarajući. Budući da voliš čitati i knjige možda da ovom naslovu pristupiš na taj način; sporo i studioznije od uobičajenog jer From Hell je sve samo ne lagan, to bi možda pomoglo.
E i obavezno uz svako poglavlje paralelno pročitati i bilješke na kraju. Ja sam dva puta pročitao bez i bilo mi je super ali tek treći put kad sam čitao tako studiozno uz bilješke me baš pogodilo u mozak i toliko se podiglo na ljestvici da sada stoluje među top 3 naslova.

Netko će reći jebeš strip za koji trebaš ovakve upute za čitanje međutim nije ovo literatura koja se može čitati na plaži ili zahodu, to je valjda očito.

Ali znaš i sam- ništa na silu, to najbolje kad dođe barem malo volje jer od forsiranja se nažalost baš često zna dogoditi kontraefekt. :(

Bok, kako si.
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1067 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 29/11/2023 : 19:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Između Orki i Orki specijal, moj odabir je Orka.
Orke su blizu perfekcije, a najviše zahvaljujću izvrsim ilustracijama na hrbatu.
Pa kad se to posluži na polici izgleda impresivno pogotovo onima koji to moraju imati svaki broj.
Osim toga jedan veliki plus toj ediciji za razliku od specijala je ujedničajeni format i dimenzije edicije.
Ok, mislim da su Orke i Kolorke specijali izdvojeni u zasebne edicije jer svaki strip u toj ediciji može imati zaseban neuniformirani format.
I to je u redu, samo za ediciju meni je bolja uniformiranost i ujednačenost.
Osim toga sav Toppi je u Orki, a opet i Brodeck u specijalu.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/11/2023 : 20:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Između Orki i Orki specijal, moj odabir je Orka.
Orke su blizu perfekcije, a najviše zahvaljujću izvrsim ilustracijama na hrbatu.
Pa kad se to posluži na polici izgleda impresivno pogotovo onima koji to moraju imati svaki broj.
Osim toga jedan veliki plus toj ediciji za razliku od specijala je ujedničajeni format i dimenzije edicije.
Ok, mislim da su Orke i Kolorke specijali izdvojeni u zasebne edicije jer svaki strip u toj ediciji može imati zaseban neuniformirani format.
I to je u redu, samo za ediciju meni je bolja uniformiranost i ujednačenost.
Osim toga sav Toppi je u Orki, a opet i Brodeck u specijalu.


A vidiš, ja iman osjećaj da su se izdavači urotili protiv mene, pa mi najdraže edicije najlošije pakiraju.
Marko Orku, a Libellus Mister Noa.
Za razliku od Kolorki koje mi kako san već napisa same za sebe djeluju "dosadno" a kad ih bar desetak staviš jednu kraj druge izgledaju super, Orke mi svaka za sebe djeluju super, a kad ih opet bar desetak staviš jednu kraj druge imaš kupus boja, fontova i crteža.
MrNo od LL ista svar.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/11/2023 20:05:34
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2023 : 20:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Ne znam što je prosek

Ali ozbiljno, From Hellu stvarno vrijedi dati još jednu šansu; rezervirati si neka dva dana kad najave kišu/tmurno vrijeme pa kako bude-bude, barem će ugođaj biti odgovarajući. Budući da voliš čitati i knjige možda da ovom naslovu pristupiš na taj način; sporo i studioznije od uobičajenog jer From Hell je sve samo ne lagan, to bi možda pomoglo.
E i obavezno uz svako poglavlje paralelno pročitati i bilješke na kraju. Ja sam dva puta pročitao bez i bilo mi je super ali tek treći put kad sam čitao tako studiozno uz bilješke me baš pogodilo u mozak i toliko se podiglo na ljestvici da sada stoluje među top 3 naslova.

Netko će reći jebeš strip za koji trebaš ovakve upute za čitanje međutim nije ovo literatura koja se može čitati na plaži ili zahodu, to je valjda očito.

Ali znaš i sam- ništa na silu, to najbolje kad dođe barem malo volje jer od forsiranja se nažalost baš često zna dogoditi kontraefekt. :(



Evo kratkog objasnjenja, da ja ne pilam, jer mi je gastronomija i dobra kapljica ravna dobrim stripovima/knjigama i glazbi...

https://hr.m.wikipedia.org/wiki/Pro%C5%A1ek

Vec ga gledam, (From hell), na polici...
Brzo ce izgleda sici, da vidim ja to jos jednom.
Malo sam ponovo zastranio sa Zagorom, 'satrao' sam u 5 dana epizode od 201 do 240, i kosta to sivih stanica...

Ali vratit cu se ja sebi. Uvijek dodem nazad uspjesno. :)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/11/2023 : 20:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jere, Magnus Omnibus... kako on nije lega...
Meni je to vrh.... ma ne znan sta bi ti napisa koliko mi je to bolesno izvrsno. Mozda bas to. Bolesno izvrsno! Ali moze vrlo lako i biti da sam privrzen prikovise pokojnom Maestru. Meni je jedan od majboljih ikad. Rijetko tko mu je blizu, po mom shvacanju. A i cekao sam tu knjigu na hrvatskom, 'stoljecima', ovako sa svim njegovim objedinjenim radovima. (Bar ovima van duzih serijala) Dosadili su mi vise oni taljanski pecibokuni...

A kad vec spominjem Maestra, onda da ponovim opet, kad li ce vise netko izdati pravog Maxmagnusa, pobogu? Kao album. Ima za pedesetak lijepih stranica.

Sjeo bi u Orku kao budali triska!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/11/2023 : 20:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Jere, Magnus Omnibus... kako on nije lega...
Meni je to vrh.... ma ne znan sta bi ti napisa koliko mi je to bolesno izvrsno. Mozda bas to. Bolesno izvrsno!


Crtež je klasika, ali priče i scenariji su mi dijelon nebulozni, dijelon grezi, a dijelon jednostavno dosadni.
Znači zbog scenarija jedva čitljivo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37416 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/11/2023 : 14:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Hi hi hi, sjecam se ove diskusije u vezi Magnusovog Omnibusa (meni su i price dobre do odlicne, samo prva je... eh), isto tako biljeski/pojasnjenja na kraju From Hell, i ja sam ih citao istrovremeno sa samim stripom (i ja bi preporucio taj pristup... sjecam se da me je tada strip totalno osamario i izgledao mi kao nekakva grandiozna studija koja prevaziđuje sam pojam stripa).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2682 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 30/11/2023 : 17:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Najdražih 10 Orki bez redoslijeda:
Cat Claw
Evropa
Tom`s bar
Crveni alarm
Mort Cinder
Hombre
Frank Cappa
From hell
Welcome to Springville
Kolekcionar

Honorable mentions:
Dva domaća. Kartoline i Siva kronika.





Izvrsna lista Nesvrstani, gotovo ista kao i moja.
Na mojoj bi listi bio Air Mail umjesto From Hell. Iako je meni scenarij važniji od crteža, teško se probijam kroz stranice Pakla.
Morat ću probati ponovo. Problem je što imam toliko nepročitanih stripova doma da to neće biti tako brzo.

Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/11/2023 : 20:20:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ernie Pike

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Najdražih 10 Orki bez redoslijeda:
Cat Claw
Evropa
Tom`s bar
Crveni alarm
Mort Cinder
Hombre
Frank Cappa
From hell
Welcome to Springville
Kolekcionar

Honorable mentions:
Dva domaća. Kartoline i Siva kronika.





Izvrsna lista Nesvrstani, gotovo ista kao i moja.
Na mojoj bi listi bio Air Mail umjesto From Hell. Iako je meni scenarij važniji od crteža, teško se probijam kroz stranice Pakla.
Morat ću probati ponovo. Problem je što imam toliko nepročitanih stripova doma da to neće biti tako brzo.




Air Mail san prikjučer kupija. Čeka red za čitanje.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/12/2023 : 09:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Najdražih 10 Orki bez redoslijeda:
Cat Claw
Evropa
Tom`s bar
Crveni alarm
Mort Cinder
Hombre
Frank Cappa
From hell
Welcome to Springville
Kolekcionar




Evo, sa redoslijedom, from the top:

Pakao
Bosanske basne
Berlin
Bezimena
Bomba
Rdeči alarm
Sestra
Che
Ribari Nove zemlje
Bilješke za ratnu priču
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/12/2023 : 09:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI



Top 10 Orka specijal bez redoslijeda:
Maus
Eternaut
OHF
Ponos vragova
Neznalice
Spomenar mog oca
Brodeckov izvještaj
Sigurna zona Goražde
Dok je u meni daha
Sam samcat




Evo i ovo:

Sigurna zona Goražde
Eternaut
Maus
Crna rupa
Ofucani holivudski film
Chaboute Omnibus
Okrug Essex
Pyongyang
Plave pilule
Šetač
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7847 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/12/2023 : 10:43:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Orka:

Presveto srce
Autocesta sunca
Evropa
Sharaz de
Hodocasnik zvijezda
Frank cappa
Berlin
Blast
Cat claw
Kartoline

Orka specijal:

OHF
Sam samcat
Ponos vragova
Chaboute omnibus
Daleko susjedstvo
Neznalice
Spomenar moga oca
Alvar mayor
Apolonova pjesma
Texas kid

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25980 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/12/2023 : 12:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Strip+izdanje Orka/Orka sp.
Bez reda...

Berlin
Bomba
Zabranjena luka
Eternaut
Iz pakla
Cat Claw
Brodeckov izvještaj
Mort Cinder
Blast
Hombre

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1247 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 01/12/2023 : 21:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Koliko kolorka kompleta postoji?
Ono sto znamo je da ih je maksimalno 349 posto je broj 58 Saigon-Hanoi radjen u samo 350 primeraka a jedan od tih je moj a ja nemam komplet :)

Kad bi se javili svi koji imaju taj strip a nemaju komplet mogli bi da skresemo taj broj jos malo a jos vise naravno kad bi znali koliko Saigon-Hanoija su biblioteke otkupile :)

Verovatno ima dosta ljudi kojima fali recimo desetak kolorka, iz raznih razloga nisu nabavili sve (ima primera da ljudi u Srbiji nisu "duplirali" stripove koji su izlazili u Srbiji , recimo odgodu, potkazivac i slicno)

Malo dodatno kapa dole svim vlasnicima kolorka kompleta a da ne zive u Hrvatskoj, Sloveniji i Srbiji... treba to sve nabaviti i transportovati :)

zlatni komplet verovatno ne postoji sem ako ga eventualno Markos ima - svi brojevi kolorke plus reprinti ;)

Under construction.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25980 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/12/2023 : 21:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Palac gori za ideju👍

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000