forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kupujem figurice PEZ - članak u novinama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/02/2024 : 19:58:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
pronašao sam čovjeka iz Amerike koji kaže da ima najviše još starih zapakovanih PEZ-ova (posle Pez Muzeja, koji ih naravno ima još više...)

Ovo je njegovo blago!



A ja sam pronašao nekog Nijemca koji kaže da ih isto tako ima puno i da ima i VUČKA zapakovanog (neču moči spavati!!!!) i da če mi za par dana poslati fotografije i cjenik. Valjda če mi prodati nešto!!!!

Edited by - 1Euro on 04/02/2024 19:59:12
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1909 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 04/02/2024 : 20:28:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message  Reply with Quote
Srecno.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 04/02/2024 : 22:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/8FJkCBVz][/url]

Mini Radio na bateriju (oko 15 cm)
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 04/02/2024 : 22:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Malo ga je samo dodelao prah - ima ko kakvu ideju za skoidanje tog praha?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/02/2024 : 11:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

Euro zar se i to kupuje i prodaje?
Koliko dodje recimo jedan sa slike.




pa ima puno PEZ fanova, najviše ih je u Americi, gdje neki stvarno imaju kolekcije da ti uzimaju daha. Jaki kolekcionari su i u Austriji, Njemačkoj a i u Sloveniji j etaj Ivan Jurjevič, koji ima največu kolekciju Vučka i nekih drugih PEZ-ova a znaju ga i ostali iz Amerike jer organizira PEZ konvencije. Danas mislim da postoje samo još dvije tvornice (jedna u Americi a druga u Madžarskoj) a prije su bile i u Austriji i Sloveniji. Postoji i neki dokumentarac ili serija "Pez Outlaw" ja je još nisam gledao ali mislim da je zanimljiva, priča o nekom amerikancu koji se obogatio švercajuči Pezove iz Amerike (među ostalom iz Slovenije) u Ameriku, jer ima neka fora da su PEZ Amerika i PEZ EUROPA odvojeni pa nemaju jednake PEZ figurice, iako su vlasnici PEZA iz Austrije, obitelj HAAS,...tako da ne znam zašto je to tako ali to je nekako odvojeno, pa su amerikanci tražili ove Europske variante PEZ figurica. Recimo na prvi pogled su jednake sa američkim ali je for au detaljima, možda neki drukčiji odtenak boje, ili neki dodatak,...tako onda postoje različite variante, npr jako popularni su PEZ konjiči iz Šestdesetih godina, pa ima puno različitih boja, različite boje kose(griva), pa neke grive su gumene, neke plastične, jugoslovenski konjiči imaju drukčije (šire) njuške od onih iz Austrije itd,....pa su onda neki rjeđi i skuplji itd,...postoje PEZ katalozi pa se tamo onda može provjeriti, naravno ima i puno namještaljki, kada npr netko skine glavu sa recimo žutog stalka (ono stablo, držač, šaržer,..u kojeg se napuni bonbonima) i zamjeni ga npr zelenim pa onda na početku su kolekcionari mislili da se radi o nekoj novoj varianti ali su kasnije shhvatili da su samo glave zamijenjene itd,...mislim treba biti upoznat u te stvari, jer te lako može netko prevariti (imam i ja jednu priču oko toga, ispričat ču je kasnije).

Što se tiče cijena, ovakve stvari se jako rijedko prodavaju, oni koji ih imaju ne prodavaju ih ali ponekada se nešto i nađe. Recimo taj Pinokio kojeg sam ja stavio, taj se prodavao za 299 eura, a meni se javio jedan amerikanac koji mi za njega nudi 700 usd, ali je problem u tome, jer se taj čovjek, Nijemac koji ima (ili je imao oglas, jer mu je u međuvremenu istekao) ne javlja. Tako da iz svega ovoga vjerovatno neče biti ništa, a neki drugi koji su isto tako vidjeli moj oglas na facebooku su rekli kako se ovaj oglas sa tom figuricom pojavljiva na toj stranici več godinama i nitko j enije želio kupiti. Znači godinama nitko nije bio spreman plačati 299 eura (možda je na početku bila veča cijena) a ja sam u tren oka pronašao amerikanca koji bi je platio 700 usd ali se taj prodavač (Nijemac ne javlja). Tako da ponekada misliš da vrijedi 300 eura pa se ne proda a ponekada bi netko platio i 700 usd,..zato je teško pričati oko cijena. najviše puta ionako se ljudi samo kurče sa svojom kolekcijom i ne žele prodati ništa, a ima ona ljudska poslovica koja kaže kako neka stvar vrijedi onoliko koliko ju je netko spreman platiti. Ali kao svugdje što je nešto rjeđe (i originalno zapakovani PEZ je nešto najrjeđe među PEZ-ovima) to je i najskuplje i samo nebo je granica. Možeš tražiti koliko želiš samo je pitanje da li če netko prihvatiti tu tvoju cijenu, često ljudi traže previše pa se ne proda jer nije to neobhodno kupiti, može se živjeti i bez toga, na kraju krajeva treba poštivati novac a ne bacati ga za bez veze. Zato ja trebam iči sada rješavati jednu malu nesuglasicu, o kojoj ču reči nešto više kasnije

Edited by - 1Euro on 05/02/2024 11:16:44
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 05/02/2024 : 11:24:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

Malo ga je samo dodelao prah - ima ko kakvu ideju za skoidanje tog praha?



prah možeš skinuti npr sa kompresorom ako ga imaš ili ga ima neki mehaničar jedino ne smiješ prejaki šus da spustiš jer možeš i boju povrijediti. Najbolje je spihati sa kompresorom, ne prejaki šus,....ali ovdje mi ne izgleda problem prašina, nego mi izgleda kao da je stajao predugo negdje na suncu, izgleda mi nekako izbljedelo i kao da ima neku hrđu ili nešto rjavo na robovima,...najbolje da ga odneseš kod nekog električara, servisera ili urara pa da ti ga oni specijalno očiste, možda treba neki mali servis da se napravi
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/02/2024 : 18:20:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
evo kakve su cijene za neke PEZ-ove...cijene su naljepljene na pezovima i u eurima su, pa ako imate nekog sa slike možete jako lijepo zaraditi jer su jako traženi, Vučko ispada čak najjeftiniji.....










Edited by - 1Euro on 06/02/2024 18:25:53
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4826 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/02/2024 : 15:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Vidi se ko ima visoki lični dohodaka i ko muda maže maslom
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 07/02/2024 : 15:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ima dokumentarac na Netflixu o "švercu" figurica u Ameriku i koju je to paniku izazvalo kod kolekcionara. ;-))

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/02/2024 : 15:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ima dokumentarac na Netflixu o "švercu" figurica u Ameriku i koju je to paniku izazvalo kod kolekcionara. ;-))



da pisao sam več o tome, taj dokumentarac se zove PEZ Outlaw, no nisam ga još gledao, osim trailer


Edited by - 1Euro on 07/02/2024 15:42:54
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46555 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/02/2024 : 16:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Fascinantno kolike su cijene. Ko bi reka da se to uopće traži.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1233 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 07/02/2024 : 16:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
nostalgija je cudo

Under construction.
Go to Top of Page

cerichus
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1587 Posts

Member since 01/02/2007

Posted - 07/02/2024 : 16:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send cerichus a Private Message  Reply with Quote
Evo Euro jedan prigodan članak:https://www.klix.ba/magazin/zanimljivosti/zanimljivosti-o-maskoti-zoi-84-jeste-li-znali-kako-se-vucko-prvobitno-trebao-zvati/240207091

Elvis has just left the building!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 07/02/2024 : 19:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cerichus

Evo Euro jedan prigodan članak:https://www.klix.ba/magazin/zanimljivosti/zanimljivosti-o-maskoti-zoi-84-jeste-li-znali-kako-se-vucko-prvobitno-trebao-zvati/240207091



ako čemo iskreno taj Trobec je vjerovatno kopirao vučka od Miki Musterovog lakotnika



Ali je Miki Muster podupro Trobeca i rekao kako se njemu to ne čini tako i da Vuka ne možeš drukčije da nacrtaš. Ali Miki Muster je onda sam promjenio svog Vuka Lakotnika i dao mu drukčiji izgled kakvoga poznajemo danas:


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46555 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/02/2024 : 05:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimages.org/][/url]

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/02/2024 : 12:34:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
eto prilike za nekoga tko ima npr striparnicu ili nekakav suvenir shop:

https://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufen/d/pez-und-coca-cola-sammlung-zu-verkaufen-770846022

Čovjek ima BRDO svega, zapakovano još, kaže da su mu ocijenili na više od 30.000 eura a prodava za 17.500 eura. Iz Avstrije, treba otiči kamionom i pokupiti sve. Onda lijepo prodavate u vašoj striparnici ili suvenirnici.

Neke Pezove bi čak ja uzeo, one starije bez nogu....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46555 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/02/2024 : 08:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Naša san pezove al nisu baš u nekom stanju.
I nema Vučka, a ima san bar 2 komada.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/02/2024 : 11:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Naša san pezove al nisu baš u nekom stanju.
I nema Vučka, a ima san bar 2 komada.



znači neka minimalna cijena za Vučka ti je 300 eura pa na gore (ovisi o kojem Vučku se radi, jer ima više različitih) tako da ako si imao 2 to ti je isto ko da si imao 600+ eura....moižda još imaš negdje nekog, isplati se istražiti.
Nego ajde okači fotke od ovih koje imaš, možda imaš nešto zanimljivo pa ni ne znaš. Nije samo Vučko vrijedan ima puno drugih koji su još vrijedniji a ima puno onih koji nisu vrijedni skoro ništa,...to sve market određuje cijene (ponuda i potražnja). Juče sam npr saznao da neki PEZ lav vrijedi (okačit ču slike) između 2000-6000 usd a onaj na kojem piše LIONS CLUB može vrijediti čak do 20.000 usd...tako mi je rekao taj jedan amerikanac koji se razumije u te stvari puno više nego ja.

eto i fotke koje mi je poslao:




i njegov text u vezi cijena:

Generic regular $2000. Purple stem $3500. Red head $6000 and the red inscribed stem (only 3 in the world) 20,000?

Edited by - 1Euro on 11/02/2024 11:38:22
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/02/2024 : 18:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
netko prodaje originalnu platu za tiskarski stroj kojim su se tiskale reklame u novinama ili flyeri oko 1950 godine!












Edited by - 1Euro on 11/02/2024 19:06:56
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 12/02/2024 : 10:30:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
upravo sam platio pozamašnu svotu novca za ova dva PEZ-a. Jedan od ove dvojice je među najrjeđim PEZ-ovima svih vremena i jako teško ga se može dobiti pogotovo u MINT (glancer) kvaliteti.
Šta kažete koji od ova dva je skuplji?











Edited by - 1Euro on 12/02/2024 13:56:49
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11085 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 12/02/2024 : 15:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pogleda san sinoć dokumentarac. Zabavno... koji je luđak lik bija :-) Nešto slično kao sa stripovima hi hi hi.
Zanimljivo, prva scena je Kolinska, Slovenija.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4213 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 12/02/2024 : 15:25:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
nije pez al je Vucko
u prostorijama Zastava filma
[url=https://ibb.co/vhLhXJf][/url]
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/02/2024 : 14:13:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
moj vučko zapeo na carini.....inače imao sam puno posla sa nekim čovjekom iz Srbije (Limundo), čovjek me je hteo prevariti. Odnosno išlo je nekako ovako:

-taj iz Novog Sada prodava tog Vučka za 35.000 dinara, onda sam ja njemu ponudio 200 eura i on je prihvatio odnosno tražio je još 25 eura za proviziju i poštarinu koju če morati plačati pa sam mu ja dao 30 (dodatnih 5 jer mi se činio pošten) a na banci su mi uzeli još 9,5 eura provizije. Znači sve ukupno me koštalo 239,50 eura.
Več prije toga, ja sam mislio osobno iči po njega u Novi Sad ali mi se nije dalo voziti vamo tamo za jednog Vučka. Pa kaže čovjek da ima on dva jednaka i da če mi i tog drugog prodati za 200, znači 400 ukupno. Pošto je bio spreman da se nađemo u Novom Sadu, onda sam si mislio da se radi o poštenom čovjeku koji izgleda stvarno ima 2 Vučkota (a da nije skinuo neke slike sa interneta npr..) ali mi je bilo sumljivo jer mi nije dao adresu, nekako je izbjegavao to, pa kada sam mu predložio da se nađemo barem u Rumi, da ne moram baš do Novog Sada, isto tako nije hteo, pa onda mu nije odgovarala nedelja, nego subota (a meni više odgovara nedelja,..), pa sam si izračunao da če me benzin koštati nekih 80 eura i još cestarine znači sve skupa više od 100 eura, i da ču cijeli dan biti u kolima, sam mu predložio da obavimo poštom i da ču za sada kupiti samo jednog Vučka, da vidim kako če sve to proči i sa carinom itd..a kasnije ču možda kupiti i drugog a i neke druge PEZ figurice za koje je rekao da ih ima. On se s tim složio i dao mi neku adresu (ja je tada nisam provjerio, jer mi lik izgledao pošten do tada) i j asam njemu uplatio novac.

Onda su počeli problemi, najprije lik me par puta kontaktirao da li sam mu nakazao novac i da on nije još dobio, onda sam ja kontaktirao banku gdje su mi rekli da to ovisi o banci i da to može trajati i tjedan dana da on dobije novac (obično traje par sati unutar EU) a ja sam njemu nakazao u ponedeljak, onda sam ga kontaktirao u petak i kaže da je dobio novac i da če mi poslati u ponedeljak. Ja sam njega kontaktirao u subotu da ga pitam za one druge PEZ za koje je rekao da ih ima i da mi pošalje fotografije tih pezova i nije se više javio. Onda sam ga kontaktirao sms porukom u ponedeljak i pitao da li je poslao Vučka, opet se nije javljao. Ovo mi je bilo malo neobično jer prije se uredno javljao i na poruke putem Limunda ili na sms poruke. Onda sam imao taj neku čudni feeling i išao sam provjeriti njegovu adresu putem google maps i vidio sam da je na toj adresi nekakva mjenjačnica, i da tu sigurno nitko ne živi, jer nije kuča, nije naselje,...nego onako neka na pola oronula mjenjačinca negdje uz put.
Pa sam ga onda kontaktirao u utorak i objasnio sam mu da sam provjerio adresu i da vidim da se radi o mjenjačnici i da neka ne misli kako je uspio sa prevarom, jer ču ga prijaviti Policiji i da ču iči na banku gdje ču ispuniti taj neki SEPA nalog i tako zatražiti povrat novca a njemu če blokirati račun. Uslov za taj SEPA nalog je, da najprije odem na Policiju i da dam krivičnu prijavu, da oni onda meni daju taj dokument sa kojim onda mogu iči na banku da ispunim taj SEPA nalog,... takav je protokol. I da ima vremena da mi danas pošalje, ne sutra, ne prekosutra nego danas do zatvaranja pošte, jer sutra odmah ujutro idem na Policiju. On napiše, da kao danaa ne može, da mu je djete bolesno da ima 40 temperature, da mu je žena bolesna, da bi on meni več kao u ponedeljak poslao ali nije mogao zbog bolesne žene i djeteta. Da če pokušati nazvati sestru da mu pomogne,...ja napišem da mu vrijeme ističe jer ima vremena samo do zatvaranja pošte i da me ne zanima kako če on to rješiti,...onda on napiše da ako mi je tako važno da to ide baš danas da če iči sa bolesnim djetetom na poštu,...ja njemu uopšte nisam povjerovao tu priču o bolesnemo djetetu pa mu nisam ništa odgovorio a on je onda išao na Poštu i poslao mi. ALI da se nije usrao njemu bi ta prevara čak uspjela. Pojasnit ču zašto:

-meni nije u interesu da idem na Policiju zbog moje kartoteke koju več imam, zbog uvjetne na koji trenutno jesam i zbog toga što nikada ne odem na Policiju i svoje probleme rješavam sam (a on to naravno nije mogao znati)
-i da sam išao na Policiju i dobio taj dokumenat sa kojim bi išao na banku i ispunio taj SEPA nalog ne bi to ničemu značilo, jer taj SEPA je bez veze, postupak od strane banke bi bio da moja banka kontaktira njegovu banku i zatraži povrat novca, sa kojim bi se na kraju morao složiti i taj Srbin (i ako se on ne bi složio, što se vjerovatno ne bi) onda ništa. Ne može mu nitko ništa, n emože banka tek tako njemu uzeti novac i vratiti ga meni, a on to vjerovatno nije znao pa se uplašio. Znači totalno sam išao na blefiranje u vezi Policije i tog SEPA naloga koji nije ništa posebno i njemu oni ne bi mogli ništa, tako su mi iskreno rekli i na moji banci kada sam ih zvao šta da napravim. Znači, da se nije čovjek usrao njemu bi ta prevara dobro uspjela, jer ja i da sam išao u Srbiju ja ga ne bi pronašao na toj adresi jer je tamo nekakva mjenjačnica, gdje je on samo novac podigao, zato i je dao tu adresu, jer je on rekao da ima neki devizni račun a to vjerovatno ide preko te mjenjačnice.
-zato jer sam ja znao da njemu banka ništa ne može, sam išao da blefiram sa Policijom i tom SEPA nalogom i znao sam, da mu ne smijem dati vremena da razmišlja, zato sam ustrajao da ima vremena samo do zatvaranja pošte. Jer čovjek pod pritiskom razmišlja drukčije nego kada ima vremena. Zato se i snagatori služe nasiljem a ljudi se tada pod pritiskom ili ucjenom slome. Da je čovjek imao vremena razmisliti i da je zvao svoju banku oni bi njemu objasnili kako nema čega da se plaši i da mu nitko ništa ne može. Ali nije imao vremena se sabrati i uspio sam ga uplašiti barem za to kratko vreme, da je poslao.
-ona zaštita kupca na Limundo, koja kaže da oni vračaju 20.000 dinara ako je netko prevaren je isto tako bezveze. Ja sam njima objasnio i nikakve pomoči od njih nisam dobio osim tog nekakkvog dopisivanja i pozivanja da se obratim prodavaču, da još pokušam, da če ga i oni kontaktirati,...kada sam im otvoreno rekao da čekam da mi isplate tih 20.000 dinara odštete jer sam bio prevaren na njihovom sajtu, nisam dobio neki jasan odgovor, da bi oni bili spremni meni plačati ikakvu odštetu.

Tako da na kraju, budite pažljivi kada kupujete putem LIMUNDO, provjerite adresu prije nego šaljete novac u Srbiju i ako su vas uspjeli prevariti vi tu stvarno ne možete ništa puno učiniti. Osim naravno da odete u Srbiju i pokušate sami pronači tog čovjeka što vam se baš i ne isplati ako se radi o manjem iznosu.

A sada imam drugih problema a to je carina. Trebam čekati da mi se carina javi, da plačam carinu i sav taj postupak, koji isto tako traje između 7-15 dana a na kraju možda mi je čovjek poslao neki upaljač umjesto Vučka.... nadam se da nije.

Sve u svemu puno lakše i brže je poslovati unutar EU!
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 14/02/2024 : 16:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
ako još niste videli film o čoveku koji je iz ex-yu švercovao pez u SAD.


Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo

Edited by - BiDi on 14/02/2024 16:09:42
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/02/2024 : 11:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Stigao Vučko iz Srbije







Edited by - 1Euro on 15/02/2024 11:32:21
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000