forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Forumaš godine 2023: ivanl!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/02/2024 : 20:51:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dajte coviku drugi krug!

Dajte evo, Zeli, i moju lentu, krunu, 20 dkg kave, bocu brlje i kutiju Domacice ako hoce, ionako mi ih jos niste poslali.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/02/2024 : 21:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Dajte coviku drugi krug!

Dajte evo, Zeli, i moju lentu, krunu, 20 dkg kave, bocu brlje i kutiju Domacice ako hoce, ionako mi ih jos niste poslali.


jedino ako je kava franckova i ako je obična domaćica, ne ona integralna...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/02/2024 : 21:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by ivanl

Dajte coviku drugi krug!

Dajte evo, Zeli, i moju lentu, krunu, 20 dkg kave, bocu brlje i kutiju Domacice ako hoce, ionako mi ih jos niste poslali.


jedino ako je kava franckova i ako je obična domaćica, ne ona integralna...



Platit cu mu ja i Libellus i teletinu, samo da ne strapa vise.
Umisto da udre balun on ga fula i opali glavon u stativu...jbg.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20746 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/02/2024 : 22:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by anto

...izdominirao u finalu!!



Ne bi bilo tako da komisija nije tebe diskvalificirala zbog kontroverzne završnice ko Šibenku '83. :)


baš tako

quote:
Originally posted by ivanl

-anto, istini za volju, htio sam te malo, sitno, onako prijateljski podjebucnuti za ovu pobjedu, ali necu niposto. Em jebeno volis stripove, (skoro kao ja ;), em se boris za Jeromea, sto je vec silno...


:)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/02/2024 : 22:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Popularity vote ne znaci pobjeda

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/02/2024 : 19:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Evo nakon sto su resetirane sve osjetilne senzacije i sto se prasina slegla, zelio bi uputiti par prigodnih rijeci zahvalnosti ljudima koji su glasovali za mene za forumasa godine.

Dakle, velikoj vecini sam se ovdje osobno zahvalio, a sad se zahvaljujem i onima koje nisam imenovao; hvala vam lijepo svima!

Dok je trajao ovaj proces primio sam pregrst poruka podrske i pohvale. Neke su bile izrazito dirljive, neke nevjerovatno duhovite. Ostavit cu ih ipak za samog sebe. Hvala vam ljudi!

Neki su izrazili samo zahvalnost i suport na racun onoga sto pisem, ali nisu se dosad eksponirali na siteu i nisu ni sad htjeli da im ostane ikakav pisani trag. Samo zele citati, biti informirani i kupovati/prodavati 'romane'. Sasvim vas razumijem, hvala vam!

Bilo je cak i onih koji su mi se javili ali nisu znali gdje i kako da 'opale' glas. Nisam ih pogurao ni sokolio u toj nakani, dosta mi je i iskazana njihova zelja, puno vam hvala na citanju i suportu.

Dok je ova 'trka' trajala moja zena i djeca su gustali prateci rezultate. U stvari vise supruga od ikoga. Na racun toga gustao sam i ja.

Nisam lazno skroman da kazem da mi ovo ne znaci, tako bi i obezvrijedio glasove onih koji su ih dali za mene... znaci mi i drago mi je. To znaci da ovo sto pisem ima smisla i da to ekipa voli, naravno da mi je to drago.

Ovo cu isprintati i staviti medu sve one glupe moje certifikate, brevete i diplome koje mi ne znace nista. Ovo mi znaci, kao i Doturu Luigiju iz Malega mista njegova diploma o 'balot. A kopiju ovoga cu pohraniti i u svoj CV.

Jako mi je drago sto je svaki treci, (a i vise), glas isao za mene. Drago mi je zbog tih ljudi, stvarno su im poruke podrske bile prekrasne.

Isto tako mi je drago i zbog onih kojima nije drago.

I na kraju ja ne obecavam nista, i sigurno cu to ispuniti! Ono sto znam da cu i dalje s gustom otvarati ovaj site, i biti potpuno isti.

Ekipa, momci, ljudi... fala in lipa!


Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10078 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/02/2024 : 20:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
A skoro si napustio forum.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1247 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 07/02/2024 : 20:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Dokaz da vremena cuda ipak nisu prosla!

Cestitke ivanu i od mene

prva secanja na njega su konstantni
medju prvim komentarima na temama o fibrinim izdanjima pa price o putovanjima i poslu verovatno na moru

ah da i obavezno "kad izadje hrvatsko izdanje poklanjam/prodajem srpsko izdanje"

u zadnje vreme kao da manje radis a vise vremena imas za pisanje o procitanome..
i eto dobitne kombinacije za fg titulu

pomalo su i simpaticne price kako angazujes ostale u kuci u vezi stripova

jednog dana kada postavis slike svoje kolekcije sa sve tri kompleta vjesnikovog forda i svim ostalim lepotama mozda osvojis i granitnu forumas decenije titulu

Ovde valjda nemate prokletstvo fg titule kao sto smo imali na dw, cim bi neko uzeo titulu sledece godine bi skoro pa ispario...
ovo je vazilo za sve sem anta :)

Under construction.

Edited by - matori paraliticar on 07/02/2024 20:22:43
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17667 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 07/02/2024 : 21:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
brojanje je trebalo biti stopirano kad je neki drugi forumaš vodio
ovo liči na bugarski voz

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 08/02/2024 : 21:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

brojanje je trebalo biti stopirano kad je neki drugi forumaš vodio
ovo liči na bugarski voz


Jedini voz koji Ivan koristi je leskovački
Amen

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/02/2024 : 09:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Jope je Zele vodija balun sve do sesnajest metri... i jope prid brankon fula balun i inercijom tresnija celenkon u stativu. (I to sam na terenu, za vrime treninga)
A nije mu dosta par punata u temple, od prije...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5141 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 14/02/2024 : 12:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ivane čestitke i od mene…ako nije kasno, pribilježi i mene za jednu pijaču kada se ukaže prilika jer u prvom postu ovog topica piše da pobjednik plaća svima, a to treba ispoštovat😁
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/02/2024 : 15:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ivane čestitke i od mene…ako nije kasno, pribilježi i mene za jednu pijaču kada se ukaže prilika jer u prvom postu ovog topica piše da pobjednik plaća svima, a to treba ispoštovat😁



Nikad nista nije kasno, (ako nije prekasno;)
Naravno da treba ispostovati, (mada nisam ja to napisao;)
Ne znamo se, (kao sto poznajem mnostvo ovdje), ali ako te put nanese u Split, javi se. Sve 5.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 16/02/2024 : 23:14:17  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Ivane,

čestitke na pobjedi.

Zaslužio si.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2024 : 02:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

Ivane,

čestitke na pobjedi.

Zaslužio si.



Stari, fala in !

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/02/2024 : 13:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Čestitke, Ivanl
Vrlo uvjerljiva pobjeda
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2024 : 15:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Čestitke, Ivanl
Vrlo uvjerljiva pobjeda



Zahvaljum supermarko! S tobom ne mogu popit pet-sest povica, jbg. A ne dizem i utege toliko dobro kao ti, ali nacicemo neki isti đir! ;)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2024 : 15:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E da, da zahvalim i BeaGeadosadi, na iskrenim cestitkama. Cijenim!

Pa pobogu, covjek je poceo pisati ponovo ovdje na ovom nasem dragom malom forumu, samo zato sto sam ja premocno pobjedio. Znaci mi to. Inspirativan sam.

Kako bi Koja, Disciplina rekao; Sviđa mi se da ti ne bude prijatno!!!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14645 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/02/2024 : 16:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Moje čestitke.🙂🙃
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/02/2024 : 17:17:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

Moje čestitke.🙂🙃



Zahvaljujem stari!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25980 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 17/02/2024 : 20:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ima li koji Srbin da je glasa za Ivana?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
318 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 17/02/2024 : 21:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dovlajoe

ivanl.
S obzirom da je uzorak već dovoljno veliki, čestitke za Ivana. Još samo da vidimo gde ćemo na to piće.

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/02/2024 : 00:37:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ima li koji Srbin da je glasa za Ivana?




Ni cvece nisi doneo...
A sta doneo je...
Dobro, nek se izbrise iz magnetoskopa...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25980 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/02/2024 : 00:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ima li koji je glasa za mene?:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15701 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/02/2024 : 00:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Muci, donija san ti titulu u Split!
To van je i jedina u zadnjih dvajst godin...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000