forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Hachette Srbija - Marvelova kolekcija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

manhunter
Moderator



Switzerland
24673 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/03/2024 : 19:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Alo, sakupite se negde u mraku pa menjajte iskustva. Ugušili ste temu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20733 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/03/2024 : 19:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Red Marquis

Borg, pokaži nam na lutki gde su te ti zli gejevi povredili kad ih toliko pominješ...


Neverovatno, ne možeš Borgu i Antu objasniti da nema baš sve veze sa seksom 😆


citiraš Markiza u kome se on obraća Borgu - kakve sad to ima veze sa mnom i sa seksom??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4560 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 10/03/2024 : 20:02:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Red Marquis

Borg, pokaži nam na lutki gde su te ti zli gejevi povredili kad ih toliko pominješ...


Neverovatno, ne možeš Borgu i Antu objasniti da nema baš sve veze sa seksom 😆


citiraš Markiza u kome se on obraća Borgu - kakve sad to ima veze sa mnom i sa seksom??



Možda zato što vas dvojica stalno pokrećete tu temu?

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1772 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 10/03/2024 : 20:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Jebalo vas autovanje!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24673 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/03/2024 : 20:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da ja stvarno moram nekog da autujem ovde.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1772 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 10/03/2024 : 21:31:45  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Izgleda da ja stvarno moram nekog da autujem ovde.



Priznaj da su dosadili sa tim!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 17/03/2024 : 12:50:08  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

ne kaže se gejeve nego pedere;što se mene tiče,završavam sa oftopičarenjem.
ontopik:
kako vam se čini novi broj?



Dobar - OK. Ništa više od toga. Pročitao.


mi smo pre 15ak god jurili New Avengerse, da vidimo sto je novo, a tebi sada samo ok

Procitah ponovo, meni iskreno odlican, prica ima glavu i rep, smisla kroz ceo trejd, i enigmatican kraj. Zao mi je sto ce objaviti samo jos jedam trejd, jer ovo je stvarno dobar Bendis, u moru nj losih marvela. Ne secam se vise gde se drugi trejd zavrsava, a sta je u ostatku New Avengers omnija...

Ali Hachette je pokazao Ck, Pp, ranoj fazi Fibre, Golcondi kako se rade ameri, naravno da je Dw bolji, ali oni rade kao sto bi svaki fan radio.

Voleo bih u ovakvoj opremi Amazing Spiderman i Wolverine od prvog broja. Mislim da bi to proslo. A navijam za ovakva izdanja Tomb of Dracula, Werevolf by night, i Star Wars. Toga nam manjka.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1746 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 17/03/2024 : 13:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
I gde bi stavio sve te stripove, sve i da ih urade, izdaju i poklone ti? :)


Resistance is futile.

Edited by - borg on 17/03/2024 13:04:04
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6891 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 17/03/2024 : 13:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

ne kaže se gejeve nego pedere;što se mene tiče,završavam sa oftopičarenjem.
ontopik:
kako vam se čini novi broj?






Dobar - OK. Ništa više od toga. Pročitao.


mi smo pre 15ak god jurili New Avengerse, da vidimo sto je novo, a tebi sada samo ok

Procitah ponovo, meni iskreno odlican, prica ima glavu i rep, smisla kroz ceo trejd, i enigmatican kraj. Zao mi je sto ce objaviti samo jos jedam trejd, jer ovo je stvarno dobar Bendis, u moru nj losih marvela. Ne secam se vise gde se drugi trejd zavrsava, a sta je u ostatku New Avengers omnija...

Ali Hachette je pokazao Ck, Pp, ranoj fazi Fibre, Golcondi kako se rade ameri, naravno da je Dw bolji, ali oni rade kao sto bi svaki fan radio.

Voleo bih u ovakvoj opremi Amazing Spiderman i Wolverine od prvog broja. Mislim da bi to proslo. A navijam za ovakva izdanja Tomb of Dracula, Werevolf by night, i Star Wars. Toga nam manjka.



I ja bih voleo da čitam dalje. Naravno, nije neophodno, ali serijal ispunjava osnovni cilj, ako zainteresuje čitaoca da ga prati.

Ali nema ništa u njemu izuzetno što nije X puta viđeno kod Marvela. I crtež Finča je dobar ali generički.

Marvelov digitalni kolor, guši.

Dijalozi su dobri, ali Spajdermen treba da je cool, a ne iritantan.

E sad, ako je neko čitao u ranijem dobu, pa je nostalgično vezan, posebna je priča.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 17/03/2024 : 14:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Ma sve ok, meni je ovaj serijal dobar, za raliku od nekih Avengersa gde nisam smogao do druge sveske.

A ovaj Spajdi iritantan zato sto je ozenjen

Edited by - john connor on 17/03/2024 14:12:02
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3136 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 17/03/2024 : 14:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Ovakav neki prilaz stripu, tehnikalijama, ceni, tempu je mogao i Egmont da radi. Isto su velika firma.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 17/03/2024 : 14:29:57  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Potpis. I bilo bi dobro svima. Ako nastave sa knjigama od 3600, nema buducnosti.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 17/03/2024 : 14:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by alexts

quote:
Originally posted by anto

ne kaže se gejeve nego pedere;što se mene tiče,završavam sa oftopičarenjem.
ontopik:
kako vam se čini novi broj?






Dobar - OK. Ništa više od toga. Pročitao.


mi smo pre 15ak god jurili New Avengerse, da vidimo sto je novo, a tebi sada samo ok

Procitah ponovo, meni iskreno odlican, prica ima glavu i rep, smisla kroz ceo trejd, i enigmatican kraj. Zao mi je sto ce objaviti samo jos jedam trejd, jer ovo je stvarno dobar Bendis, u moru nj losih marvela. Ne secam se vise gde se drugi trejd zavrsava, a sta je u ostatku New Avengers omnija...

Ali Hachette je pokazao Ck, Pp, ranoj fazi Fibre, Golcondi kako se rade ameri, naravno da je Dw bolji, ali oni rade kao sto bi svaki fan radio.

Voleo bih u ovakvoj opremi Amazing Spiderman i Wolverine od prvog broja. Mislim da bi to proslo. A navijam za ovakva izdanja Tomb of Dracula, Werevolf by night, i Star Wars. Toga nam manjka.



I ja bih voleo da čitam dalje. Naravno, nije neophodno, ali serijal ispunjava osnovni cilj, ako zainteresuje čitaoca da ga prati.

Ali nema ništa u njemu izuzetno što nije X puta viđeno kod Marvela. I crtež Finča je dobar ali generički.

Marvelov digitalni kolor, guši.

Dijalozi su dobri, ali Spajdermen treba da je cool, a ne iritantan.

E sad, ako je neko čitao u ranijem dobu, pa je nostalgično vezan, posebna je priča.


Evo vec u Nex X Menima ces imati nesto sto nikada nisi video, pa opet ne verujem da ce ti se svideti. Za tebe je klasika, verujem da sve obo sto sam naveo da vih zeleo da vidim, i tebi odgovaralo.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1234 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 17/03/2024 : 15:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Potpis. I bilo bi dobro svima. Ako nastave sa knjigama od 3600, nema buducnosti.


Najvaznije je da su licencirane teritorije jasno definisane, za cene cemo lako.

Under construction.
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



137 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 17/03/2024 : 16:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote


ja bih ovo "autovali" preveo kao "prozvali".
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 17/03/2024 : 16:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Prozvalo je pogresno, pre ce biti razotkrili npr. Mada autovali sasvim ok, ne vidim problem. Celu knjigu nista mi nije zaparalo usi, Drasko vecinu stvari lepo radi, etabliran prevodilac.
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



137 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 17/03/2024 : 18:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Prozvalo je pogresno, pre ce biti razotkrili npr. Mada autovali sasvim ok, ne vidim problem. Celu knjigu nista mi nije zaparalo usi, Drasko vecinu stvari lepo radi, etabliran prevodilac.



Razotkrili bi mi bilo ok da je to potkrijepljeno dokazima i da oko toga nema debate... ovako Murdock to opovrgava što znači da je sve još u sferi nagađanja .. dakle ostajem pri svom "prozvali". Zapravo i jedno i drugo bi mi bilo bolje od autovali ... no nisam neki jezični puritanac, glavno da je strip ok.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1357 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 18/03/2024 : 00:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Prozvali nema šta tu da traži.

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 18/03/2024 : 13:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Evo niva knjiga je bas odlicni mainstream za alextsa :)
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6891 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 18/03/2024 : 14:01:03  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Evo niva knjiga je bas odlicni mainstream za alextsa :)



Imam to u sveskama, verovatno uzmem i sada. Nije valjda već izašlo?
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 18/03/2024 : 17:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Tomorrow.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13372 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 18/03/2024 : 18:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
Zvanično sutra ali izgleda može i sad da se nađe.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1746 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 18/03/2024 : 22:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Kod mene su dosledne prodavačice. Uvek kažu da su stripovi stigli al ne smeju da prodaju. Tek od sutra. :)


Resistance is futile.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2461 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 20/03/2024 : 00:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Kad zivis u uredjenom mestu, a ne kao Imro :)

Kupih i treci broj, prva dva mi bas prijala, treci ponavljam posle dugo vremena. Odlicno je ovo ipak. Sve vise mislim gledajuci i sta sve ide, kako je Dw promasivao sa izborom naslova, iako tehnicki besprekoran, dok Ck preko 10god nije uspela u nameri koju je ostvario Hachette.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1357 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 20/03/2024 : 14:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Kad zivis u uredjenom mestu, a ne kao Imro :)

Kupih i treci broj, prva dva mi bas prijala, treci ponavljam posle dugo vremena. Odlicno je ovo ipak. Sve vise mislim gledajuci i sta sve ide, kako je Dw promasivao sa izborom naslova, iako tehnicki besprekoran, dok Ck preko 10god nije uspela u nameri koju je ostvario Hachette.


Kakva je to bila namera čk?

"Hegel is arguing that the reality is merely an a priori adjunct of non-naturalistic ethics, Kant via the categorical imperative is holding that ontologically it exists only in the imagination, and Marx is claiming it was offside."

Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000