forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Hrvatski parlamentarni izbori 2024.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 18

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2024 : 13:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Zašto ljevičari uvijek kukaju kad im se rasipaju glasovi na druge lijeve stranke ai misle da bi pobijedili da nije tako?
Da se desni glasovi ne rasipaju tek onda ne bi ni bili blizu sastavljanja vlade.




Jel' se ovo odnosi na nešto konkretno na ovom topicu ili ti je samo palo na pamet?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25981 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/04/2024 : 15:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Uobičajena spika sa svih strana.
tribamo izać pa će hdz izgubiti...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 22/04/2024 : 15:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako vi, ali ja odavno prilično dobro mogu procijeniti suštinske karaktere, ljudi i stranaka. Tako recimo točno znam tko neće pogaziti svoju riječ, a tko će za 30 figurativnih novčića prodati i vlastitu mater, a di neće nekakvu stranku u koju je jučer ušao iz neke druge stranke.

Jebiga, možda sam u krivu, ali čini mi se (na temelju poznatih mi primjera iz sad već nemalog životnog iskustva) da su takvi pretežno na jednom kraju političkog spektra, i to baš na onom koji identitet i jedinstvo svojeg plemena ističu kao najsvetiji ideal. Baš ti koji bi zajedno trebali biti čvrsti kao snop pruća, na kraju (ma šta na kraju, na početku, prvom prilikom) razvale to jedinstvo zbog sitnih osobnih interesa, ili poreknu sva svoja junačka busanja i sakriju sva ratnička obilježlja kao Torrente šal Atletica u kanalizacijski odvod kad naleti na Realove navijače.

Od Kušćevićevog "nije to slika Pavelića, to mi je deda" do Ćipinog "nisam ja Plenkovića nazvao lopovom" (a eno snimka na kojoj se prije tek koji dan dere u saboru da je Plenković lopov, veleizdajnik i najveći neprijatelj hrvatskog naroda - a da, ne spominje ga imenom, sigurno je mislio na nekog drugog), stvari se ponavljaju po predvidljivom obrascu. Volio bih samo jednom vidjeti da jedan od tih junačina ostane pri svome. Da je Kuščević npr. rekao "jesam, okačio sam poglavnikovu sliku nasred dnevnog boravka i opet ću, ustaša sam od glave do pete", tako nešto bi cijenio znatno više od uobičajenog podvijanja repa, ali što se može.

Kad se sve zbroji, ja se slažem sa stinkyjem da postoje važnije stvari od tintonove brige za ekonomsku stabilnost i prosperitet. Da, radije bih bio siromašniji nego pristajao na kompromise koji znače gaženje tih važnijih stvari. Samo što su stinkyju krive stvari važnije, jer to nisu zapravo one koje ističe. Nisu njemu zapravo važni izgrađena ličnost, osobno dostojanstvo, čvrsta uvjerenja i neslomljiv karakter, jer da jesu ne bi nikako mogao simpatizirati takvu skupinu prevaranata kao što je DP. Da su mu navedene stvari stvarno bitne, čak i da mu to služi samo kako bi provocirao onu drugu stranu, ne bi mogao preko usta prevaliti takve likove poput onog besadržajnog oportunista Peternela koji je prestao brojati koliko je košulja i članskih iskaznica promijenio.

Kad smo već kod njega, možda će netko probati reći da je promjena njegovog političkog opredjeljenja i identiteta uslijedila nakon što je čovjek postao zreliji i mudriji. Ja bih prije rekao da se tu radi o onoj staroj Samuela Johnsona. Zna se kome je patriotizam zadnje utočište. Pritom Johnson nije kritizirao iskreni patriotizam već lažni, oportunistički, odnosno upravo onakav kakav prakticiraju profesionalni domoljubi koje viđamo u našem političkom i javnom životu. Možda među simpatizerima i članovima DP ima iskrenih karakternih domoljuba. No iskustvo me uči da su većina takvih ipak hulje. A s kim si takav si.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25981 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/04/2024 : 17:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
A brate i ti ovo previše ozbiljno shvaćaš😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25981 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/04/2024 : 17:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
[url=https://postimg.cc/XZVCsVGK][/url]

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16831 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/04/2024 : 20:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Neslužbeno.
HDZ planira uspostaviti vladu bez DP-a. Dakle HDZ, manjinci, ovi troje sa sjeverozapada HR, dvoje suverenista sa liste Mosta i dvoje sa liste DP-a, nezavisni i još jedan. IDS ne ulazi u vladu ali je tu. Tri krtice u SDP su rezerve.
No postoji i druga varijanta. Plenkijya ne zanima HR, njemu je bitna EU. On je nekakav kandidat koji bi zamijenio dosadašnju predstavnicu ali koja je teret između njemačkog i francuskog lobija. Ovisi o rezultatima izbor. Ako bi se Plenky kojim slučajem ugnijezdio u EU-u, a to mu je cilj Anušić preuzima vlast u HDZ-u i dogovori s DP-om su vrlo lak dogovor.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16831 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/04/2024 : 20:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Manhunter, što reći za kikiya. On jest zloban i zna biti takav kakva jest. I kad je u pravu i kad nije i kad možda jest nikad neće priznati kako nije upravu ili sve ovo drugo. Čudan lik ali to što je mene uzeo na zub je onako za očekivati. Ja mu ne zamjeram, znam tko je i što te mu dopuštam tu zlobu.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2757 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 22/04/2024 : 20:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
# Vukozec

Je, je "odlično" procjenjuješ....

Kao npr. ova legendarna izjava na dan izbora "Zna se kome ne odgovara velika izlasnost. A ovo gore (velika izlaznost) im je najgora mora." do toga da HDZ dobije čak i Zagreb.

Vidi se da baš ono "znaš" procijeniti.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2024 : 21:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

# Vukozec

Je, je "odlično" procjenjuješ....

Kao npr. ova legendarna izjava na dan izbora "Zna se kome ne odgovara velika izlasnost. A ovo gore (velika izlaznost) im je najgora mora." do toga da HDZ dobije čak i Zagreb.

Vidi se da baš ono "znaš" procijeniti.


Pa vjerojatno bi HDZ dobio i većom razlikom da je bila manja izlaznost, tako da je donekle vukozec točno zaključio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12747 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 22/04/2024 : 21:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Pa, ovo ti je već bolji post, vukozec.
Samo, po ovome što pišeš, ti bi se meni zapravo divio: jer sve to što si naveo, bez lažne skromnosti, ja sam taj. Međutim, ima jedna druga strana, koju ti teško možeš probaviti: izvan sam svih okvira koji su tebi, hajmo reći, normalni. I to normalni da ih ti ni ne dovodiš u pitanje, niti ih ne razmatraš, predrefleksivno ih živiš; ja sam pak osvijestio pretpostavke moga življenja, sve ih doveo u pitanje i uzdrmao čitavo svoje biće - samoga sebe sam nadišao. Zbog ovoga se ja i mogu onako zezati, ekstremno zezati, malo vas piknuti u živac. Pogotovo kena2, kena, kojega dugo znam, i koji je jedan dobrica. Ali---- biti dobrica nije dovoljno, i ovo što on, s vremena na vrijeme piše, to je ... bah, da ne govorim.

Pusti DP, nije to ono presudno. Osim toga, moraš se dići do shvaćanja: moraliziranje je smrt svega časnoga, dobroga, dostojanstvenoga, riječju - ljudskoga ranga. Nemaš što moralno suditi drugima; time samo pokazuješ da nemaš snage prihvatiti ih kakvi jesu. Tko nema ovu snagu izvornog čovjekovog ranga, taj sudi drugima i pod svaku cijenu ih želi prilagoditi sebi. Kako uglavnom nema snage da ih realno prilagodi, 'zadovoljava' se otrovnim moraliziranjem, odnosno: priča da drugi ne valjaju.

Ti ne znaš te ljude, i što oni jesu i nisu. Još uvijek (makar si se gore pohvalio da dobro procjenjuješ) nemaš takvo razumijevanje cjeline (a to je bitno!!) da bi mogao ući u tuđe biće, da bi mogao osjetiti harmoniju ili disharmoniju njegovog bića. Imati to na raspolaganju, takav jedan dar, to je karizma. Nisam siguran ni da se može učiti (premda neko napredovanje postoji).

Za kraj, ovih sada malo otvorenijih priča,
meni je glupo sada pričati ovdje o sebi. Ti ćeš to osjetiti ili nećeš osjetiti, to je na tebi. Za razliku od vas, koji imate samo lijepe želje i nekakva nadanja, koji dozivate ili čak možda imate neki iskorak u djelovanju prema rijekama pravde, ja sam i nedavno imao nekoliko situacija gdje se zbiljsko radilo o svemu tome. Ne pričalo. Gdje sam dolazio, po nastalim okolnostima, u dodir s mentalitetima kakvi ste vi, ti, ken, gdje smo mi bili grupa koja se bori zajedno. Protiv struktura, a te strukture su, opet slučajno, bile hdz strukture. Ja se nisam borio protiv hdz-a, nije to moj cilj, nego za stvar za koju sam mislio da se treba boriti. Borio sam se protiv onoga tko nastupa s pozicije moći, a to je slučajno hdz. I izložio sam se, na sebe sam preuzeo to, jer sam vidio da ovi ljudi nemaju te snage. I prihvaćam ih takve kakvi jesu; oni rade ono što znaju bolje, udar preuzimam ja. Ja sam htio radikalno, oni ne. Zbog svega toga, naša borba nije mogla uspjeti. Ali tek tu se treba izdržati vjernost, i manifestirati snagu: kada su velike energije, realno, straćene uludo, kada se mora izdržati u slomovima. I u tom smjeru sam pokušavao djelovati, objasniti koliko se to može. Ohrabriti ljude ili podići, iste te ljude za koje u procesu vidiš da nisu ono što bi trebalo da se izvede takvo jedno djelovanje, protiv struktura moći.

Tako da, dečki moji, to što se ovdje (ili kad ovi ljudi s tv-a pričaju o rijekama pravde), to još nije ništa realno. Sloboda je zbiljska samo u suprotstavljanju, moraš ulaziti u suprotstavljanja prema drugome, drugima, prema Supermašini, sve može biti na kocki. Malo njih ima takve, realne, zbiljske snage. I prvo treba pogledati sebe: mogu li ja to? Kad se tako suočiš sa sobom, to će vam onda prvo slomiti lažni ponos. Otuda se onda kreće dalje, u zrelost.
Dobro je već i ako stekneš iskustvo na samome sebi da ne možeš raditi ono što hoćeš, i o čemu pričaš. Pa se primiriš i ne praviš nešto što nisi, niti od drugih zahtijevaš moralnu čistoću. To je već veliki napredak, i relano, to je limit za većinu ljudi: da se pomire sa sobom i prihvate svoju perifernu poziciju u odnosu na centar kojemu teže. Kad se realizira ovaj pravedan odnos periferija-centar, sa svim filigranskim nijansama od periferije do centra, onda imamo ono što svi zapravo žele - harmoniju.

Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25981 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/04/2024 : 21:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

[quote]Originally posted by logo111

Pa vjerojatno bi HDZ dobio i većom razlikom da je bila manja izlaznost, tako da je donekle vukozec točno zaključio.



To je samo tvoj osjećaj.
Ja znam ljude koji su glasali nakon X godina i to za hdz.
Loš kampanja rusenja hdza je motivirala i takve biraće.
A sto se tiče izlazaka na izbore poznato je da smo mi Hrvati uvijek žešči glasat protiv nego za pa po tome glasači oporbenjaka su "motiviraniji"za izlazak na izbore da pokažu mrskom neprijatelju.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2024 : 21:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, to me i ne čudi. Pa sam sam napisao prije par postova da je HDZ dobio nove birače zbog bezidejnosti oporbe.
Ovo što sam ja napisao je pomalo besmisleno jer naravno da ovisi o tome koji birači ne bi izašli u toj hipotetskoj situaciji.

Kako bilo, u glavi sam imao prije svega činjenicu da je HDZ prije 4 godine dobio 5 mandata više, uz značajno manju izlaznost. Teško da je od tih izbora izgubio veći dio birača, tako da slabiji rezultat ipak pripisujem većoj izlaznosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46600 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/04/2024 : 22:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Pa dobro, to me i ne čudi. Pa sam sam napisao prije par postova da je HDZ dobio nove birače zbog bezidejnosti oporbe.
Ovo što sam ja napisao je pomalo besmisleno jer naravno da ovisi o tome koji birači ne bi izašli u toj hipotetskoj situaciji.

Kako bilo, u glavi sam imao prije svega činjenicu da je HDZ prije 4 godine dobio 5 mandata više, uz značajno manju izlaznost. Teško da je od tih izbora izgubio veći dio birača, tako da slabiji rezultat ipak pripisujem većoj izlaznosti.



Pa da,čak i Plenx kaže da bi dobili 66 mandata na manju izlaznost.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7899 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/04/2024 : 22:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
'da je izašlo manje birača, mi bi imali 66 i već bi imali vladu'
AP, 22.4.2024.

ipak, istina je, svi smo se iznenadili dobrom rezultatu hdz-a na visokoj izlaznosti

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 22/04/2024 : 22:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
A koliko si ti mislio da će imati mandata kada si vidio izlaznost, pa da te ovo iznenadilo?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7899 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/04/2024 : 23:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
mislio sam, ili se nadao, teško je to odrediti, da će imati ispod 60, ali ne manje od 54-55
toliko hdz dobije da pupovac nosi liste

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1407 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 23/04/2024 : 07:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
Kako bilo, u glavi sam imao prije svega činjenicu da je HDZ prije 4 godine dobio 5 mandata više, uz značajno manju izlaznost. Teško da je od tih izbora izgubio veći dio birača, tako da slabiji rezultat ipak pripisujem većoj izlaznosti.



Izbori prije 4 godine bili su prije covid terora (dapace, taman nakon sto je HDZ bio "pobijedio" koronu) i prije tsunamija migranata i stranih radnika. Mene, dakle, upravo suprotno, fascinira da nisu izgubili znatno veci dio biraca.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46600 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/04/2024 : 08:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/kako-su-glasale-zene-za-koga-nisu-glasali-muskarci-kome-su-povjerenje-dali-mladi---843911.html

Petina mladih za mozemo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/04/2024 : 08:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

https://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/kako-su-glasale-zene-za-koga-nisu-glasali-muskarci-kome-su-povjerenje-dali-mladi---843911.html

Petina mladih za mozemo.



Muškarci+žene čine 94.5% birača Možemo, više nego Mostovih 93.7%, HDZ-ovih 93.4%, a najprogresivniji je ipak DP sa 92.9% takvih birača :)

Edited by - vukozec on 23/04/2024 08:39:29
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7849 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/04/2024 : 08:57:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Sve vise mladica lakira nokte i sve vise mladih cura ima cure. Za koga bi trebali glasati? Za kromanjonce koji najveci problem vide u njima i srbima?... Neka, na mladima svijet ostaje.

The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 23/04/2024 08:57:51
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29550 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/04/2024 : 09:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sve je to samo statistika, rezultat ankete, čiji rezultat može biti i drugačiji.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/04/2024 : 09:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Inače, što se izlaznosti tiče, ona je bila bolja, ali daleko od rekordnih. 2000. je tako bila 72.85%, preko 10% veća nego sada.

No čak i ako nije bila rekordna, bila je puno veća nego prošli put, pa ajmo vidjeti kome je najviše, a kome najmanje koristila.

Oni koji su izašli na izbore ove godine, a nisu prošli put, ovako su glasali:
21.6% hdz (34,42%)
22.9% sdp (25,41%)
11.2% dp (9,56%)
10.5% most (8.02%)
13% mozemo (9.10%)

U odnosu na ukupne postotke glasova (to su vam ovi brojevi u zagradi), vidimo da je SDP tu negdje na istim granama (u laganom minusu) i među tim novim biračima, a DP, Most i Možemo su u plusu (potonji u najvećem), dok daleko najveću negativnu razliku ima HDZ, koji se očito sa pravom boji veće izlaznosti. Pusa.

Edited by - vukozec on 23/04/2024 09:06:52
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/04/2024 : 09:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by tinton
Kako bilo, u glavi sam imao prije svega činjenicu da je HDZ prije 4 godine dobio 5 mandata više, uz značajno manju izlaznost. Teško da je od tih izbora izgubio veći dio birača, tako da slabiji rezultat ipak pripisujem većoj izlaznosti.



Izbori prije 4 godine bili su prije covid terora (dapace, taman nakon sto je HDZ bio "pobijedio" koronu) i prije tsunamija migranata i stranih radnika. Mene, dakle, upravo suprotno, fascinira da nisu izgubili znatno veci dio biraca.


'Covid teror' je završio ima dvije godine. Većina ljudi je krenula dalje, osim onih najzagriženijih koji su vjerojatno već 2020 bili glasači alternativnijih opcija od HDZ-a.
Strani radnici su opet tema koja više motivira ondašnje glasače Mosta i DP-a. Ne vidim da bi HDZ tu izgubio previše svoje baze koji zahvaljujući tome imaju jeftiniji taxi i bržu dostavu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/04/2024 : 09:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Inače, što se izlaznosti tiče, ona je bila bolja, ali daleko od rekordnih. 2000. je tako bila 72.85%, preko 10% veća nego sada.

No čak i ako nije bila rekordna, bila je puno veća nego prošli put, pa ajmo vidjeti kome je najviše, a kome najmanje koristila.

Oni koji su izašli na izbore ove godine, a nisu prošli put, ovako su glasali:
21.6% hdz (34,42%)
22.9% sdp (25,41%)
11.2% dp (9,56%)
10.5% most (8.02%)
13% mozemo (9.10%)

U odnosu na ukupne postotke glasova (to su vam ovi brojevi u zagradi), vidimo da je SDP tu negdje na istim granama (u laganom minusu) i među tim novim biračima, a DP, Most i Možemo su u plusu (potonji u najvećem), dok daleko najveću negativnu razliku ima HDZ, koji se očito sa pravom boji veće izlaznosti. Pusa.


Da, nažalost slabo informirani ljudi koji inače ne izlaze na izbore i politika ih ne zanima su dobili slobodnu srijedu i gurnuli Hrvatsku ka ovoj nezgodnoj poziciji u kojoj smo sada.
Naravno, nije to bilo dovoljno da skinu HDZ s vlasti, ali izgleda da će najvjerojatnije biti dovoljno da se DP ugura u vladu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/04/2024 : 09:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Što se tiče HDZ-ove "pobjede u Zagrebu", Zagreb je podijeljen u 3 jedinice, pa je tako u jednoj "Zagreb" sve do Daruvara, a u drugoj je HDZ-ova utvrda Velika Gorica, 7. najveći grad u Hrvatskoj. Vidjet ćemo kako će ta pobjeda izgledati dogodine na lokalnim izborima.
Go to Top of Page
Page: of 18  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.47 seconds. Snitz Forums 2000