forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: ORKA 71 Dragi moj, draga moja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28975 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/04/2024 : 12:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


“Pozdrav svima još jednom. Žao mi je što su nas ovaj put spojile nesretne okolnosti, no to je život. Stoga najprije dozvolite da izrazim moju duboku sućut zbog vašeg gubitka. Rokova ljubav prema moru svima je znana. Nažalost, more daje i uzima. Roko je, koliko sam ga poznavao, bio uzoran muž, brat, otac i prijatelj. Ja sam vas po službenoj dužnosti ovlašten upoznati s oporukom. Formalnosti radi, pregledat ću na brzinu vaše podatke pa možemo krenuti…”

Orka 71 • Dragi moj, draga moja • 56 stranica • C/B • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Tomislav Košta • Crtež Tomislav Košta • • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 19.4.2024. • Cijena 10 Euro

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/orka-71-dragi-moj-draga-moja/959/



Trouble will find me

ivanl
Advanced Member



Croatia
15693 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/04/2024 : 14:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ovo jedva cekam uzesti u ruke...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37361 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/04/2024 : 15:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Zna se!


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2658 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 21/04/2024 : 00:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Kupio sam strip jučer na CRŠ-u i pročitao ga čim sam došao doma.
Jako, jako dobar strip. Dobra priča i izvrstan crtež na kakav smo se kod ovog autora već navikli.
Baš volim Koštine stripove.
Jedan od ranih favorita za listu za Oskara.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000