forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Gazda98
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

janko1974
Starting Member

7 Posts

Member since 30/12/2023

Posted - 20/04/2024 : 16:30:01  Show Profile Show Extended Profile  Send janko1974 a Private Message  Reply with Quote
molim Admine da obrišu lažno izlaganje i optužbe od člana Gazda98,koji mi je prodao strip Život sa Zagorom ne napomenuvši da je sa zadnje strane oštećen!Na moj upit zašto nije naveo u oglasu,rekao je da se on rješava ovako i onako svega te da je prodao strip za 3 eura a poštarina ga je koštala 2 i nešto tako da je zaradio ispod 3 eura.Imam video gdje je strip stigao sa kutijom i oštećenjem.Koji lažov.Još mu dam neutralnu ocijenu mislim si nek bude za te novce.

Edited by - janko1974 on 20/04/2024 16:30:52

janko1974
Starting Member

7 Posts

Member since 30/12/2023

Posted - 20/04/2024 : 16:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send janko1974 a Private Message  Reply with Quote
i naravno lagao je u vezi ocjene stripa,Posebno monografsko i kolekcionarsko izdanje u čast Galliena Ferrija koje svaki pravi fan Duha sa sjekirom mora imati! Očuvanost 5+.,nažalost neznam kako staviti video i slike gdje se vidi ta 5 plus ocjena!
Go to Top of Page

Gazda98
Starting Member

25 Posts

Member since 08/07/2021

Posted - 20/04/2024 : 21:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Gazda98 a Private Message  Reply with Quote
Ajde ne pizdi brate, kako te samo nije sramota!
Budući da sam prozvan, objasniti ću i ovdje svoju negativnu ocjenu:
1. Nisi se javljao 7 dana nakon bidanja stripa (čak su te ovdje sazivali jer se nisi javljao i drugim ljudima)
2. Rekao si da si provjerio poštarinu i da iznosi 2,40e, što je bila laž jer ja sam je platio 3,60 - dakle strip koji je u prodaji bio 7e ti si platio efektivno euro i 80 centi
3. Nakon što si se napokon javio, sazivao si me na osobni whatsapp 3-4 puta i to u 7 ujutro sa nekog njemačkog broja
4. To famozno "oštećenje" je zapravo malo udubljenje od nekih 5mm u sredini hrbata i ne utječe na samo čitanje stripa ni najmanje
5. Priznajem da sam možda previdio to udubljenje (a možda je i došlo do oštećenja kod transporta nebitno), no ti si automatski mi napisao poruku da sam sramota i da sam ti podvalio oštećen strip - na osobni whatsapp, po ustaljenom običaju. Da nisi divljak, mogli smo dogovoriti refundaciju (ne bi ni tražio povrat stripa, jer da, rješavam ih se), ovako me i ne zanima dalje ova saga oko stripa od 1,80 centi.
6. Ja uopće i nisam reklamirao tebi što si me zahebucnuo za poštarinu, to je djelom i moj propust, a rekoh sebi neka strip ide čovjeku koji će više uživati u njemu, nebitno.
7. Da, rješavam se stripa, u suprotnom ga ne bi prodavao na aukcijama.
8. Baš zato što si takav ućkur i ovdje radiš drame oko par eura, još jače stojim iza negativne ocjene!

I da, nitko ovdje neće izbrisati moju ocjenu, jer je ona moj objektivni doživljaj suradnje s tobom i ja imam pravo da je ostavim. Zdravo i izbjegavaj mene na ovom forumu i aukcijama u širokom luku!
quote:
Originally posted by janko1974

molim Admine da obrišu lažno izlaganje i optužbe od člana Gazda98,koji mi je prodao strip Život sa Zagorom ne napomenuvši da je sa zadnje strane oštećen!Na moj upit zašto nije naveo u oglasu,rekao je da se on rješava ovako i onako svega te da je prodao strip za 3 eura a poštarina ga je koštala 2 i nešto tako da je zaradio ispod 3 eura.Imam video gdje je strip stigao sa kutijom i oštećenjem.Koji lažov.Još mu dam neutralnu ocijenu mislim si nek bude za te novce.

Go to Top of Page

janko1974
Starting Member

7 Posts

Member since 30/12/2023

Posted - 21/04/2024 : 14:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send janko1974 a Private Message  Reply with Quote
Ajd upecao sam se opet,kad si vidio da je poštarina skuplja trebao si javiti i nema problema a ne sad plakati,nemože biti "famoozno oštečenje" a da ti to nisi znao ranije a ne prodavao strip pod 5 plus ocjenu,i da ne uzimaju se stripovi samo za čitanje.I da završim s ovom temom student,još si ti zelen da bi se smenom prepucavao tko može dalje dobaciti....Uživaj i ugodan dan!

ako se nevaram,rok je 7 dana za javljanje nakon kupnje
ono je moj "neki njemački broj" hahaaaaa,a svašta

Edited by - janko1974 on 21/04/2024 14:06:45
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000