forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Tražim naslov filma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 18/01/2010 : 11:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Ako hoćeš mogu ja pitati neke svoje poznanike koji skupljaju i prodaju serije da li imaju (i to eng ili naški) i koliko bi to koštalo.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 18/01/2010 : 11:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Ako hoćeš mogu ja pitati neke svoje poznanike koji skupljaju i prodaju serije da li imaju (i to eng ili naški) i koliko bi to koštalo.



Ajde, hvala, ako ti nije problem..
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7431 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/01/2010 : 18:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

quote:
Originally posted by dr strangelove

Ako hoćeš mogu ja pitati neke svoje poznanike koji skupljaju i prodaju serije da li imaju (i to eng ili naški) i koliko bi to koštalo.



Ajde, hvala, ako ti nije problem..


ja ti imam obje engleske i moš ih dobit
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 18/01/2010 : 18:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Sta ce ti sinkronizirano kad je pripovjedac JOHN HURT?
Ima fenomenalan glas za takve bajke! A sjecam se kako je bilo prije 10,15 godina i kod nas to, al nije bilo sinkronizacije. Bas mi onaj njegov glas najvise ostao u sjecanju.

Edited by - ordell on 18/01/2010 18:43:51
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 18/01/2010 : 18:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
Pored Johna Hurta, najbolji narrator mi je James Earl Jones, a i Vincent Price je imao bas jeziv glas.
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7431 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/01/2010 : 19:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

Pored Johna Hurta, najbolji narrator mi je James Earl Jones, a i Vincent Price je imao bas jeziv glas.


nitko nema glas kao vincent - on je the voice - kakav sinatra
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 18/01/2010 : 20:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by ordell

Pored Johna Hurta, najbolji narrator mi je James Earl Jones, a i Vincent Price je imao bas jeziv glas.


nitko nema glas kao vincent - on je the voice - kakav sinatra



Vincent je strava, jedan i jedini. U kojem filmu ti je najbolje odglumio?
Witchfinder general bio je smisljen za njega, u Theatre of blood sjajno recitira Shakespeara, House of Usher - odlican kao bolestan i osjetljiv Roderick Usher, Pa Dragonwyck, The Masque of the Red Death... Cak i u Dr.Phibesu nije los, a citav film ne progovori ni jedne rijeci:) Ma ima dobrih gluma, a nisam jos puno njegovih filmova gledao. Imam one u ediciji MGM midnite movies, a ne da mi se trenutno, jos me cekaju:
Tales of terror, Twice told tales, the last man on earth i war gods of the deep.
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 18/01/2010 : 20:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote

ovdje su nacrtani svi na okupu:
http://www.sketchythings.com/Charcoal%20Gallery.htm

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 18/01/2010 20:55:34
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7431 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 18/01/2010 : 23:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by ordell

Pored Johna Hurta, najbolji narrator mi je James Earl Jones, a i Vincent Price je imao bas jeziv glas.


nitko nema glas kao vincent - on je the voice - kakav sinatra



Vincent je strava, jedan i jedini. U kojem filmu ti je najbolje odglumio?
Witchfinder general bio je smisljen za njega, u Theatre of blood sjajno recitira Shakespeara, House of Usher - odlican kao bolestan i osjetljiv Roderick Usher, Pa Dragonwyck, The Masque of the Red Death... Cak i u Dr.Phibesu nije los, a citav film ne progovori ni jedne rijeci:) Ma ima dobrih gluma, a nisam jos puno njegovih filmova gledao. Imam one u ediciji MGM midnite movies, a ne da mi se trenutno, jos me cekaju:
Tales of terror, Twice told tales, the last man on earth i war gods of the deep.


vincent je nezamjenjiv čak i u crtiću tima burtona :)
teško je reći di on nije -prije će biti da je svaki film bolji radi njega
ali pomenimo još i noir his kind of woman - dje se nisu mogli odluciti rade li komediju ili ne ali je ispalo super - cormanove filmove si nabrojao pa necu ponavljati - ali recimo bio je genijalni ratigan u basilu - u thrilleru michaela jacksona - u last man on earth - vincent je legenda (gotovo da je preoteo naslov knjizi) - i to samo takva
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 19/01/2010 : 00:39:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell

Sta ce ti sinkronizirano kad je pripovjedac JOHN HURT?
Ima fenomenalan glas za takve bajke! A sjecam se kako je bilo prije 10,15 godina i kod nas to, al nije bilo sinkronizacije. Bas mi onaj njegov glas najvise ostao u sjecanju.




Moguće da sam ja ipak onda "zabrijo".. Baš si skidam sa torrenta neke epizode a ima i na youtube poneka
http://www.youtube.com/watch?v=XK_ejtuD8eo
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1887 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 19/01/2010 : 02:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

ali pomenimo još i noir his kind of woman - dje se nisu mogli odluciti rade li komediju ili ne ali je ispalo super - cormanove filmove si nabrojao pa necu ponavljati - ali recimo bio je genijalni ratigan u basilu - u thrilleru michaela jacksona - u last man on earth - vincent je legenda (gotovo da je preoteo naslov knjizi) - i to samo takva



Kad vec pricamo o noir, onda si vjerovatno gledao i Lauru sa Gene Tierney? Dobar!
A ne znam zasto je kasnije vise-manje dobivao uloge samo u b-horrorima, nikad nije odigrao u nekom velikom filmu (izuzev 10 zapovjedi, mada je tu sporedni lik). Meni je on briljantan u svim ovim adaptacijama Edgar A.Poa, al svejedno se pitam sto mu nisu pruzili neke velike uloge. Mozda se i nije smatrao kao neki dobar glumac, ili su vec tad svi uocili da je rodjen "master of horror and suspense":)
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 10/02/2013 : 13:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Evo, mene već dugo muči jedna (američka?) komedija (za tinejdžere?), mislim da je snimljena negdje u kasnim sedamdesetima (ili ranim osamdesetima?). Ima jedna scena koja mi se posebno usjekla u pamćenje. Dva prijatelja - mršavi i debeli - ulaze u trgovinu dati boce za pare. Dok prodavač nosi boce iza trgovine, debeli trpa slatkiše pod majicu. Prodavač shvati da mu nedostaju boce, odnosno da mu ovi kradu boce i onda mu te iste boce donose za kauciju. Vraća se u trgovinu, uzima remen i mlati debelog. Slatkiši (bomboni?) padaju...

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 10/02/2013 : 14:00:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Samo da pohvalim manhuntera..ovo je bila munjevita reakcija..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/02/2013 : 16:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Odlicna ideja da se ovo pretvori u sticky, predlazem isto za jedan R.I.P. topic ako je moguce

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 11/02/2013 : 11:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Sjetio sam se neki dan jednog fantasy filma kojeg sam gledao na televiziji u drugoj polovici 80-tih. Ne sjećam se zapleta, ali znam da je u toj družbi bio neki vilenjak (ili tako neštko) koji je nekom ludom brzinom frkao strijele na protivnike. Taj sam dio zapamtio jer smo drugi dan u školi samo o tome pričali :).

Jest da je informacija minimum, ali tih fantasy filmova naš i nema ko salate. Ovaj je vjerovatno bio neki derivat nakon Willowa.

Jel zvoni kome o kojem se filmu radi?

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/02/2013 : 11:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen

Sjetio sam se neki dan jednog fantasy filma kojeg sam gledao na televiziji u drugoj polovici 80-tih. Ne sjećam se zapleta, ali znam da je u toj družbi bio neki vilenjak (ili tako neštko) koji je nekom ludom brzinom frkao strijele na protivnike. Taj sam dio zapamtio jer smo drugi dan u školi samo o tome pričali :).

Jest da je informacija minimum, ali tih fantasy filmova naš i nema ko salate. Ovaj je vjerovatno bio neki derivat nakon Willowa.

Jel zvoni kome o kojem se filmu radi?



Hawk the Slayer
http://www.imdb.com/title/tt0080846/ ?
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/02/2013 : 11:50:50  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ordell
Vincent je strava, jedan i jedini. U kojem filmu ti je najbolje odglumio?
Witchfinder general bio je smisljen za njega, u Theatre of blood sjajno recitira Shakespeara, House of Usher - odlican kao bolestan i osjetljiv Roderick Usher, Pa Dragonwyck, The Masque of the Red Death... Cak i u Dr.Phibesu nije los, a citav film ne progovori ni jedne rijeci:) Ma ima dobrih gluma, a nisam jos puno njegovih filmova gledao. Imam one u ediciji MGM midnite movies, a ne da mi se trenutno, jos me cekaju:
Tales of terror, Twice told tales, the last man on earth i war gods of the deep.





Pad kuće Usher sam pogledao kao klinac i toliko mi se urezao u memoriju da ga neću do kraja života zaboraviti.

Vidim da niste spomenuli "Njihalo strave" (http://www.imdb.com/title/tt0055304/), meni jedan od dražih.

Eh tek sad vidim da odgovaram na post iz 2010. ali nema veze, tema je i dalje aktivna.

Edited by - stripofil on 11/02/2013 11:59:50
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 11/02/2013 : 12:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by alen

Sjetio sam se neki dan jednog fantasy filma kojeg sam gledao na televiziji u drugoj polovici 80-tih. Ne sjećam se zapleta, ali znam da je u toj družbi bio neki vilenjak (ili tako neštko) koji je nekom ludom brzinom frkao strijele na protivnike. Taj sam dio zapamtio jer smo drugi dan u školi samo o tome pričali :).

Jest da je informacija minimum, ali tih fantasy filmova naš i nema ko salate. Ovaj je vjerovatno bio neki derivat nakon Willowa.

Jel zvoni kome o kojem se filmu radi?



Hawk the Slayer
http://www.imdb.com/title/tt0080846/ ?


Haha, to je to.

Gledam klipove na jutubu, mila majko koji trash... hehe, bit će užitak to ponovno pogledati :).

Hvala!

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 11/02/2013 : 12:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alen
Haha, to je to.

Gledam klipove na jutubu, mila majko koji trash... hehe, bit će užitak to ponovno pogledati :).

Hvala!



Drago mi je da sam bio od pomoći. :)

Evo mali podsjetnik na 80's Fantasy žanr:
http://thatguywiththeglasses.com/blogs/latest/entry/mondo-bizarros-top-12-fantasy-films-from-the-1980s
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 11/02/2013 : 18:39:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Mene još uvijek () muči jedna (američka?) komedija (za tinejdžere?), mislim da je snimljena negdje u kasnim sedamdesetima (ili ranim osamdesetima?). Ima jedna scena koja mi se posebno usjekla u pamćenje. Dva prijatelja - mršavi i debeli - ulaze u trgovinu dati boce za pare. Dok prodavač nosi boce iza trgovine, debeli trpa slatkiše pod majicu. Prodavač shvati da mu nedostaju boce, odnosno da mu ovi kradu boce i onda mu te iste boce donose za kauciju. Vraća se u trgovinu, uzima remen i mlati debelog. Slatkiši (bomboni?) padaju...

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/02/2013 : 20:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Mene još uvijek () muči jedna (američka?) komedija (za tinejdžere?), mislim da je snimljena negdje u kasnim sedamdesetima (ili ranim osamdesetima?). Ima jedna scena koja mi se posebno usjekla u pamćenje. Dva prijatelja - mršavi i debeli - ulaze u trgovinu dati boce za pare. Dok prodavač nosi boce iza trgovine, debeli trpa slatkiše pod majicu. Prodavač shvati da mu nedostaju boce, odnosno da mu ovi kradu boce i onda mu te iste boce donose za kauciju. Vraća se u trgovinu, uzima remen i mlati debelog. Slatkiši (bomboni?) padaju...

Jesi siguran da je americka produkcija?

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2330 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 11/02/2013 : 22:06:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Mene još uvijek () muči jedna (američka?) komedija (za tinejdžere?), mislim da je snimljena negdje u kasnim sedamdesetima (ili ranim osamdesetima?). Ima jedna scena koja mi se posebno usjekla u pamćenje. Dva prijatelja - mršavi i debeli - ulaze u trgovinu dati boce za pare. Dok prodavač nosi boce iza trgovine, debeli trpa slatkiše pod majicu. Prodavač shvati da mu nedostaju boce, odnosno da mu ovi kradu boce i onda mu te iste boce donose za kauciju. Vraća se u trgovinu, uzima remen i mlati debelog. Slatkiši (bomboni?) padaju...

Jesi siguran da je americka produkcija?



to ti je iz serijala vruća žvaka - izraelska produkcija ako se ne varam (sinkro na engleski) Lemon Popsicle 1-6
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 11/02/2013 : 22:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Mene još uvijek () muči jedna (američka?) komedija (za tinejdžere?), mislim da je snimljena negdje u kasnim sedamdesetima (ili ranim osamdesetima?). Ima jedna scena koja mi se posebno usjekla u pamćenje. Dva prijatelja - mršavi i debeli - ulaze u trgovinu dati boce za pare. Dok prodavač nosi boce iza trgovine, debeli trpa slatkiše pod majicu. Prodavač shvati da mu nedostaju boce, odnosno da mu ovi kradu boce i onda mu te iste boce donose za kauciju. Vraća se u trgovinu, uzima remen i mlati debelog. Slatkiši (bomboni?) padaju...

Jesi siguran da je americka produkcija?



to ti je iz serijala vruća žvaka - izraelska produkcija ako se ne varam (sinkro na engleski) Lemon Popsicle 1-6

Yeep ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 12/02/2013 : 16:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Mene još uvijek () muči jedna (američka?) komedija (za tinejdžere?), mislim da je snimljena negdje u kasnim sedamdesetima (ili ranim osamdesetima?). Ima jedna scena koja mi se posebno usjekla u pamćenje. Dva prijatelja - mršavi i debeli - ulaze u trgovinu dati boce za pare. Dok prodavač nosi boce iza trgovine, debeli trpa slatkiše pod majicu. Prodavač shvati da mu nedostaju boce, odnosno da mu ovi kradu boce i onda mu te iste boce donose za kauciju. Vraća se u trgovinu, uzima remen i mlati debelog. Slatkiši (bomboni?) padaju...

Jesi siguran da je americka produkcija?



to ti je iz serijala vruća žvaka - izraelska produkcija ako se ne varam (sinkro na engleski) Lemon Popsicle 1-6

Yeep ..



Aha, to je to, ljudovi! Fala Ivek!!!

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 12/02/2013 : 20:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Serijal Lemon Popsicle se kod nas prikazivao pod naslovom Sladoled od limuna.

A možda je ovo što tražiš iz petodijelnog serijala Osveta šmokljana (Revenge of the Nerds) snimanog od 1984. do 2006.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000