forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Tražim naslov filma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 13/02/2013 : 06:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Evo, ima cijela verzija na You Tubeu. Scena s bocama je na 11. minuti.


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 13/02/2013 : 13:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
Pomagajte.. Davno sam gledao film, i ne znam puno detalja.. Znam da dvojica ljudi dođu na neku farmu i dočeka ih jedan čovjek. Odigraju partiju pokera i oni izgube i ne mogu mu platiti i on ih zadrži na farmi i ne da im da je napuste, čini mi se da ih prisili da rade za njega, pokušavaju pobjeći pola filma. To je sve što se sjećam

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2334 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 13/02/2013 : 13:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kucak

Pomagajte.. Davno sam gledao film, i ne znam puno detalja.. Znam da dvojica ljudi dođu na neku farmu i dočeka ih jedan čovjek. Odigraju partiju pokera i oni izgube i ne mogu mu platiti i on ih zadrži na farmi i ne da im da je napuste, čini mi se da ih prisili da rade za njega, pokušavaju pobjeći pola filma. To je sve što se sjećam




http://www.imdb.com/title/tt0107623/

podsjeća me na ovaj, ako su samo 4 lika u filmu
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 13/02/2013 : 13:37:38  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

quote:
Originally posted by kucak

Pomagajte.. Davno sam gledao film, i ne znam puno detalja.. Znam da dvojica ljudi dođu na neku farmu i dočeka ih jedan čovjek. Odigraju partiju pokera i oni izgube i ne mogu mu platiti i on ih zadrži na farmi i ne da im da je napuste, čini mi se da ih prisili da rade za njega, pokušavaju pobjeći pola filma. To je sve što se sjećam




http://www.imdb.com/title/tt0107623/



podsjeća me na ovaj, ako su samo 4 lika u filmu



svaka čast, taj je u pitanju.
Puno se zahvaljujem.
Svako dobro

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 25/02/2013 : 14:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Možda neko prepozna.
Kratak film, crno-beli, američki, kamera se kreće ulicama velikog grada, mislim da je NY, preko toga ide poetična naracija u voiceoveru, sećam se da se pojavljuje neki lik koji prodaje hot-dogove na uličnom štandu. Pokušavam već dugo da se setim imena autora, ali bez uspeha. Mislim da mu je većina filmova u sličnom stilu.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2334 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 25/02/2013 : 15:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Guy Maddin, podsjeća na njega
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 26/02/2013 : 00:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message  Reply with Quote
Nije mi Maddin pao na pamet, gledao sam neke njegove dugometražne, ali mi se čini da ipak nije on. Ostalo mi je u sećanju da je ovaj reditelj snimao isključivo kratke filmove.

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 05/03/2013 : 08:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Ovako midlim da je bio film pred nekih cca desetak godina. Znam da je krimić i da žena šeće šumum, a progoni je neki tim na biciklu s kukuljicom. I mislim da je glavi detektiv bio Sherlock Homes il tako nešto. Moguće je da je to bila serija, ali ne s epizodama već je koncept bio da svaka priča bude film.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7431 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 05/03/2013 : 14:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

Ovako midlim da je bio film pred nekih cca desetak godina. Znam da je krimić i da žena šeće šumum, a progoni je neki tim na biciklu s kukuljicom. I mislim da je glavi detektiv bio Sherlock Homes il tako nešto. Moguće je da je to bila serija, ali ne s epizodama već je koncept bio da svaka priča bude film.


je to ti je sherlock holmes i to je bila verzija sa Jeremy Brettom a zvala se kao i priča The adventure of Solitary Cyclist
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 05/03/2013 : 18:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Hvala na pomoći, ali imam još jedno pitanje.

Znači isto žena šeće i isto je tip progoni na biciklu s kukuljicom, ali se na kraju ispostavi da taj tip ima mislim rane i uništeno lice iz nekog rata i da živi pod zemljom u nekakvom skrovištu punom tunela u šumi. Isto tako mislim da joj je bio momak il tako nešto. I u igri je više policajaca.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11535 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/04/2013 : 23:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Sad je film na hepiju, neki stari vestern, poznat mi je ali se ne secam naziva.
Mislim da je ovaj glavni glumac Glen Ford. On trazi zenu i sina koji su oteli Apaci.
Mislim da se film zove ,,Oguljeni pistolj" ili tako nesto nisam siguran... Ako neko zna...

Unapred hvala!



Edited by - going going on 01/04/2013 23:28:25
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12825 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 02/04/2013 : 23:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Sad je film na hepiju, neki stari vestern, poznat mi je ali se ne secam naziva.
Mislim da je ovaj glavni glumac Glen Ford. On trazi zenu i sina koji su oteli Apaci.
Mislim da se film zove ,,Oguljeni pistolj" ili tako nesto nisam siguran... Ako neko zna...

Unapred hvala!





http://en.wikipedia.org/wiki/Day_of_the_Evil_Gun

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11535 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2013 : 21:01:25  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

http://en.wikipedia.org/wiki/Day_of_the_Evil_Gun




Hvala care !
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 10/04/2013 : 18:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Film je vjerojatno iz sedamdesetih, možda je noviji, možda stariji. Mislim da je bio na engleskom. O obitelji koja se raspadne, klinci (dva brata?) završne u nekom domu gdje su uvjeti grozni (obriju im i glave?). Ako se dobro sjećam, klinci kasnije izlaze iz doma (imaju samo oca), ali to više nisu isti ljudi.


nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7431 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 17/04/2013 : 10:44:48  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Film je vjerojatno iz sedamdesetih, možda je noviji, možda stariji. Mislim da je bio na engleskom. O obitelji koja se raspadne, klinci (dva brata?) završne u nekom domu gdje su uvjeti grozni (obriju im i glave?). Ako se dobro sjećam, klinci kasnije izlaze iz doma (imaju samo oca), ali to više nisu isti ljudi.




vjerojatno nije ali ovo tvoje me podsjetilo na
AFTER THE PROMISE
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 17/04/2013 : 19:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel

quote:
Originally posted by Luca_Torelli

Film je vjerojatno iz sedamdesetih, možda je noviji, možda stariji. Mislim da je bio na engleskom. O obitelji koja se raspadne, klinci (dva brata?) završne u nekom domu gdje su uvjeti grozni (obriju im i glave?). Ako se dobro sjećam, klinci kasnije izlaze iz doma (imaju samo oca), ali to više nisu isti ljudi.




vjerojatno nije ali ovo tvoje me podsjetilo na
AFTER THE PROMISE



Najprije sam pomislio da ćeš napisati "Lepa Zelda" ;)

Stari, to je to, hvala-hvala!

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7431 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 17/04/2013 : 20:12:06  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
to je jedini film koji mi je natjerao suze na oči ali ono baš slap...
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 19/04/2013 : 19:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
Ovo sam gledao od polovice nakon ponoći u studentskom domu na bosanskoj televiziji, u društvu nekoliko studentica. Mislim da je riječ o talijanskom filmu. Snimljen crno-bijelom tehnikom (?). Kasne sedamdesete (?). Seoski ambijent. Sve puno degeneričnih likova.

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 20/04/2013 : 12:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
Brutti, sporchi e cattivi Ettore Scole?

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 20/04/2013 : 14:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by boddhisatva

Brutti, sporchi e cattivi Ettore Scole?



Ne, nije taj. Ovaj na koji ja mislim je mračniji, avangardniji i uvrnutiji...

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2334 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 20/04/2013 : 16:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
jel to onaj film di neki lib jebe magarca
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 20/04/2013 : 22:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

jel to onaj film di neki lib jebe magarca



Mislim da dječaci drmaju kokoši, za magarca nisam siguran ;)

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 20/04/2013 : 22:32:38  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
zanimljive si ti filmove gledao poslije ponoći u društvu bosanskih studentica... ;o))))))

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2334 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 20/04/2013 : 23:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
ne sićam se naziva ali mislim da su braća Taviani (nisam 100 % siguran)
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/04/2013 : 07:56:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

ne sićam se naziva ali mislim da su braća Taviani (nisam 100 % siguran)



Dobro misliš, Ivane!
"Padre padrone" iz 1977.
Hvala!

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000