forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

emirem
Advanced Member



10758 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 31/01/2024 : 07:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Ja sam neki dan otkrio ovo https://comicsbugle.com/
Vidim da je free EU shipping no, nisam još uspoređivao cijene...


Lokacija im je u Slovackoj.
Npr. 99.90€ je za SW: Tales of the Jedi omnibus, a na amazonu pre-order 147,06€.
Daredevil omnibus (reprint Bendis/Maalev) 79.90€ na comicsbugle, amazon 82,99€, Blackwells 92,99€.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1049 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 31/01/2024 : 08:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by udarnik007

Ja sam neki dan otkrio ovo https://comicsbugle.com/
Vidim da je free EU shipping no, nisam još uspoređivao cijene...


Lokacija im je u Slovackoj.
Npr. 99.90€ je za SW: Tales of the Jedi omnibus, a na amazonu pre-order 147,06€.
Daredevil omnibus (reprint Bendis/Maalev) 79.90€ na comicsbugle, amazon 82,99€, Blackwells 92,99€.



Zanimljivo...jesi narucivao šta?
Bas me zanima brzina isporuke i
nacin pakiranja...
SciFier me baš nije oduševio...
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
344 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 31/01/2024 : 09:41:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Bugle je izvrstan, naručujem od njih otkad postoje. Pakiranje je savršeno, svaki omnibus u svom bubble wrapu i sve skupa u kutiji sa gomilom punjenja. Šalju u roku dan-dva ono što je na lageru. Stiže kroz nekoliko dana (3-4), Paket 24 preuzima pošiljke u Hrvatskoj. Poštarina je besplatna bez obzira na količinu.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301

Edited by - Spectre on 31/01/2024 09:42:39
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
977 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 31/01/2024 : 10:08:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Samo čini mi se imaju relativno slabu ponudu. Uglavnom ti nesretni DC/Marvel omnibusi, par mangi i to je to više-manje.

Edited by - Wolfman on 31/01/2024 10:14:32
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1049 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 31/01/2024 : 10:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spectre

Bugle je izvrstan, naručujem od njih otkad postoje. Pakiranje je savršeno, svaki omnibus u svom bubble wrapu i sve skupa u kutiji sa gomilom punjenja. Šalju u roku dan-dva ono što je na lageru. Stiže kroz nekoliko dana (3-4), Paket 24 preuzima pošiljke u Hrvatskoj. Poštarina je besplatna bez obzira na količinu.



Hvala ti. To je prihvatljivo.
Probat ću...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26015 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 31/01/2024 : 10:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sa vakvim cijenama k....c je poštarina besplatna.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
343 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 31/01/2024 : 11:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Vidim da je dostava za Srbiju oko 17 evra, mada zanima me ako ima pracenje posto kod njih gledam da uzmem ovaj Vinland deluxe

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1049 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 31/01/2024 : 13:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Sa vakvim cijenama k....c je poštarina besplatna.



To je, nažalost, surova istina.
Ili te oderu na cijenama ili na poštarini.
Bojim se da treće opcije, za nas najpovoljnije, nema.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10758 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/02/2024 : 18:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by udarnik007

Ja sam neki dan otkrio ovo https://comicsbugle.com/
Vidim da je free EU shipping no, nisam još uspoređivao cijene...


Npr. 99.90€ je za SW: Tales of the Jedi omnibus, a na amazonu pre-order 147,06€.
Daredevil omnibus (reprint Bendis/Maalev) 79.90€ na comicsbugle, amazon 82,99€, Blackwells 92,99€.



Zanimljivo...jesi narucivao šta?


Ej, danas sam na Bugleu napravio pre-order za DD omnibus 1, Bendis/Maleev, 79.90€, izlazi 08/24.
Gledat cu ovih dana da nesto narucim od njih ima omnibusa, ostecenih i snizenih do oko 20-tak €.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
977 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 05/02/2024 : 10:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Stigao mi danas paket (tj. dva paketa) od Scifiera (u subotu stiglo u Hrvatsku, danas ujutro poštar dostavio) pa da zaključim svoj mini osvrt na njih.

Stiglo sve u ove dvije kutije. U kutiji gore je Monografija od Chrisa Warea. Kao što se vidi po kutiji, knjiga je velikih dimenzija



Pakiranje odlično. Sve je omotano u bubblewrap, a čak su stavili ove zaštitne spužvice na rubove.




Ostatak stripova manjih dimenzija je u drugoj kutiji. Isto sve fino zapakirano, omotano u bubblewrap i nikakvih oštećenja nema.




Sve u svemu, odličan prvi dojam. Malo je dulje trajala dostava nego što sam očekivao. Belgijancima je trebalo točno tjedan dana da dostave do Hrvatske iz Belgije (+ 5 dana od UK to Belgije).
Nikakvih dodatnih troškova nije bilo. Deklaracija je točno napravljena, porez uplaćen u EU preko IOSS-a, baš nikakvih problema s te strane.

Malo su pretjerali s količinom bookmarka



Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6991 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 05/02/2024 : 16:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
A slike stripova?


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
977 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 05/02/2024 : 16:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

A slike stripova?





Evo i stripova.

Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 05/02/2024 : 18:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pa nije loš ulov

Super, hvala na iscrpnom izvještaju -
svakako uzimam u obzir kod nekih budućih narudžbi.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
977 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 05/02/2024 : 19:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Ispada da za susjede iz Srbije i BiH nije baš toliko dobar izbor, jer je poštarina puno skuplja. Za Hrvatsku je 8 eura fiksno, bez obzira na količinu (nisam testirao koji su stvarni limiti, pretpostavljam da ipak poraste poštarina ako kilaža pošiljke premaši neku granicu). Po meni dosta povoljno, pogotovo u slučaju bulk narudžbe.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1049 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 05/02/2024 : 20:06:35  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Stiglo je i meni. Dva tjedna i kusur od narudžbe.
Sve je OK prošlo, jedino je štekala komunikacija malo.
Nakon par mailova upita, jedva sam dobio broj za praćenje
pošiljke i taman kad sam dobio za tri je dana stigla.
Uglavnom se isplati jer, za ovo što ja uzimam, daleko
su najjeftiniji...
Ponovit će se...
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6088 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/02/2024 : 11:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ajde dobor, premda moram priznati da ovo i nije baš neko pakiranje, prije bih rekao da si imao sreće.
Opet, na kraju je def bolje od BD pakiranja, ali nije kao npr Fibra, ili pogotovo Zlatko Babilonac, a i Osmo.
Fibra namota 5 kila baloničića, a drugo dvoje spakiraju u hrpu striporoa što je po meni još bolje.
Sve u svemu, naručit ću si ovih par knjižica Jodoversa što mi fale od scifiera. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
977 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 07/02/2024 : 12:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajde dobor, premda moram priznati da ovo i nije baš neko pakiranje, prije bih rekao da si imao sreće.
Opet, na kraju je def bolje od BD pakiranja, ali nije kao npr Fibra, ili pogotovo Zlatko Babilonac, a i Osmo.
Fibra namota 5 kila baloničića, a drugo dvoje spakiraju u hrpu striporoa što je po meni još bolje.
Sve u svemu, naručit ću si ovih par knjižica Jodoversa što mi fale od scifiera. :)



Ma i ovdje je puno bubblewrapa, na slikama sam ja već djelomično dosta toga skinuo. Ove zaštitne spužvice na rubovima knjige recimo nisam do sada vidio da je itko koristio (doduše nisam nikada naručivao od Fibre, Zlatka ni Osme).
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6088 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/02/2024 : 12:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Ajde dobor, premda moram priznati da ovo i nije baš neko pakiranje, prije bih rekao da si imao sreće.
Opet, na kraju je def bolje od BD pakiranja, ali nije kao npr Fibra, ili pogotovo Zlatko Babilonac, a i Osmo.
Fibra namota 5 kila baloničića, a drugo dvoje spakiraju u hrpu striporoa što je po meni još bolje.
Sve u svemu, naručit ću si ovih par knjižica Jodoversa što mi fale od scifiera. :)



Ma i ovdje je puno bubblewrapa, na slikama sam ja već djelomično dosta toga skinuo. Ove zaštitne spužvice na rubovima knjige recimo nisam do sada vidio da je itko koristio (doduše nisam nikada naručivao od Fibre, Zlatka ni Osme).



Nemaju te spužvice, ali sam ih dobio npr kada sam uzeo Akira boxset od BD-a.
Inače sam prvi puta vidio tako nešto dok sam još kupovao preskupe gamerske knjige (o devloperima, konzolama i slično). Tamo su mi na svaki rub knjige stavili takvu plastičnu zaštitu i nećeš vjerovat, jedna knjiga mi je došla sa tim slomljenim i sa mrvu natučenim rubom (ova, raspordana je: https://readonlymemory.vg/shop/book/sega-mega-drive-genesis-collected-works/). Nema te zaštite koja će spriječit revnog poštara. :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
977 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 07/02/2024 : 12:38:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Trebao si vidjeti zadnji moj paket od Amazona. Ta je kutija toliko bila raspadnuta da se doslovno na okupu držala na još par niti
Na svu sreću je sadržaj bio toliko težak da je on valjda uništio okolne pakete u transportu, a ne oni njega
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26015 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/02/2024 : 12:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Naručija SciFier.
Sad čekamo da vidimo našto će to ispast

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Odoakar
Junior Member



416 Posts

Member since 04/02/2017

Posted - 07/02/2024 : 18:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Odoakar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Trebao si vidjeti zadnji moj paket od Amazona. Ta je kutija toliko bila raspadnuta da se doslovno na okupu držala na još par niti
Na svu sreću je sadržaj bio toliko težak da je on valjda uništio okolne pakete u transportu, a ne oni njega



Kad već spominješ Amazon, imaju Berserk Deluxe na 50% sniženju ali poštarina je 78 eura(!). Jel ima neki način za zaobići taj trošak...ispadne trošarina 3x cijena stripa.

Edited by - Odoakar on 07/02/2024 19:01:57
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
977 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 07/02/2024 : 19:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Amazon je iz nekog razloga baš brutalno povisio poštarinu za Hrvatsku.
Možeš možda pokušati mailboxde ili slične servise. Naručiš na njemačkom Amazonu, poštarina unutar Njemačke je besplatna, Amazon pošalje na adresu mailboxde i onda oni pošalju tebi. Pa ako to ispadne jeftinije možda ti se isplati.

Edited by - Wolfman on 07/02/2024 19:06:23
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2505 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 07/02/2024 : 19:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Njemački Amazon ima od nedavno i besplatnu poštarinu za Sloveniju za narudžbe veće od 59 eura.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1972 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 07/02/2024 : 19:22:54  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Odoakar

Kad već spominješ Amazon, imaju Berserk Deluxe na 50% sniženju ali poštarina je 78 eura(!). Jel ima neki način za zaobići taj trošak...ispadne trošarina 3x cijena stripa.




Nešto krivo gledaš, nemoguće da je toliko.
Stavi u košaricu pa će ti izlistati točnu cifru,
ono na samoj stranici proizvoda ništa ne znači.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
977 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 07/02/2024 : 19:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Možda gleda na američkom Amazonu.
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000