forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Dnevnik slusanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 62

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 28/09/2023 : 11:05:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Podsjetilo me na ovo Davno sam vidio, jedva našao ponovo


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 01/10/2023 : 09:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

3 je Stone Temple Pilots
12 su valjda The Rolling Stones


Ako je pod 14 the Police (a vjerojatno jest, budući da ne znam za neki bend koji se zove "Pilots") onda kako je pod 3 pilot? Mislim, nema što drugo biti ali ovaj koji je crtao je stvarno sadist.

Ovaj kamen i meni izgleda kao dijamant a još više kao "Origami gone wrong"

Anyways novi album Coffinshakersa je vani. I odličan je! Tko imalo voli Johnnyja Casha ovo nipošto ne smije propustiti.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/10/2023 : 10:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Coffinshakers!!!! Jeeeeeej!!!

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/10/2023 : 10:17:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Paka 6 sam ih nasao, ne kuzim ove note na zemlji.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/10/2023 : 11:38:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Soundgarden su note
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3596 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 01/10/2023 : 12:20:06  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Dva mi fale, ne mogu sad da se setim koji bendovi imaju rupu i 20 u nazivu.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6984 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 01/10/2023 : 12:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Fora su ove zagonetke.

Našao sve na Pakinoj slici. Iako za jedan od bendova nikad nisam čuo, samo sam pretpostavio da postoji neki s tim imenom.

Na onom što je Tonto stavio nisam znao samo Blind Melon za koji također nikad nisam čuo. Generalno me nikad nije zanimao grunge pa nije ni čudo.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/10/2023 : 12:37:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Dva mi fale, ne mogu sad da se setim koji bendovi imaju rupu i 20 u nazivu.



Hole od Courtney Love bend ... i Matchbox 20

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3596 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 01/10/2023 : 22:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Nikad slušao ni Hole ni Matchbox
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/10/2023 : 12:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Cromwelle si slušao ove, meni su odlicni...nako ko malo mračniji dead south.









The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 14/10/2023 : 09:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Sorry što tek sad odgovaram, bio sam dislociran na malo više dana.
Evo sad bacio uho i zvuči dosta dobro, pogotovo Lay Low. Eventualno mi fali malo malo prljavštine u vokalu ili barem da vokal nije toliko gurnut naprijed u miksu ali to često zamjeram bendovima tako da je to gotovo sigurno do mene. No, nije to toliki problem koliki mi je problem to što mi gotovo ništa više ne zvuči toliko zanimljivo još od prije nekoliko mjeseci kad sam prokužio (najbolji bend na svijetu ikad) RUSH.
Opsesija.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/10/2023 : 11:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

No, nije to toliki problem koliki mi je problem to što mi gotovo ništa više ne zvuči toliko zanimljivo još od prije nekoliko mjeseci kad sam prokužio (najbolji bend na svijetu ikad) RUSH.
Opsesija.

To je normalno, proći će... iako bi ti htio da nikad ne prođe.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 14/10/2023 : 16:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ali ja zapravo želim da me prođe! Evo sad će već biti valjda 8 mjeseci i ne popušta. Doslovno vodim borbu sa sobom da ne slušam Rush. Evo sad deset dana nisam slušao ništa, i pogodi koja je bila prva stvar koju sam učinio kad sam došao doma
Nije da mi je ovakav tip opsjednuća nepoznat, jasno, svatko od nas audiofila se barem nekoliko puta našao u sličnoj situaciji no ovako intenzivno i dugo mi bome nije bilo nikad, čak niti sa Metalikom u mladosti.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 14/10/2023 : 17:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ih... osam mjeseci, ja sam dvije godine bio iskljucivo na tom waitsu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15702 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/10/2023 : 00:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Ali ja zapravo želim da me prođe! Evo sad će već biti valjda 8 mjeseci i ne popušta. Doslovno vodim borbu sa sobom da ne slušam Rush. Evo sad deset dana nisam slušao ništa, i pogodi koja je bila prva stvar koju sam učinio kad sam došao doma
Nije da mi je ovakav tip opsjednuća nepoznat, jasno, svatko od nas audiofila se barem nekoliko puta našao u sličnoj situaciji no ovako intenzivno i dugo mi bome nije bilo nikad, čak niti sa Metalikom u mladosti.




Ne brini.
Evoluirat ces do Thin Lizzya!
Okej je to sve!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15702 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/10/2023 : 00:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ih... osam mjeseci, ja sam dvije godine bio iskljucivo na tom waitsu.



Eto.
Sve je jasno!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/10/2023 : 09:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
@tonto: eh, isključivo...
Meni bogami nikad nije bilo tako da se toliko dugo budim noću uz melodiju u glavi istog benda, perem zube u ritmu Xanadua, režem luk uz bass dionicu iz Natural science i zapravo sve drugo što si pustim ili čujem odslušam površno dok mi u glavi odzvanjaju Nobody's Hero, La Villa Strangiato, Lock and Key, Cyngus Afterimage i još sto drugih stvari od istog benda.
Srećom danas je počelo jesensko vrijeme pa si možda napokon uspijem popraviti balans sa nekakvim black metalom.

@Ivanl: Thin Lizzy davno provjeren i ovjeren. Dobri su mi ali ne u albumskom obliku.
Ništa od moje evolucije!

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/10/2023 : 10:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

@tonto: eh, isključivo...


Dobro de, lažem... presjekao bi ponekad s Caveom, ali to je to. Buđenje s melodijama, kuhanje, tuširanje... seks uz hoist thart rag i don't go into that barn, jutarnji duvan uz on the nickel, zadnji prije spavanja uz blue valentines...sve je bilo uz toma i sve te slike su urezane i povezane s melodijama 20 godina kasnije.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4889 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 15/10/2023 : 12:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Cromwell

@tonto: eh, isključivo...


Dobro de, lažem... presjekao bi ponekad s Caveom, ali to je to. Buđenje s melodijama, kuhanje, tuširanje... seks uz hoist thart rag i don't go into that barn, jutarnji duvan uz on the nickel, zadnji prije spavanja uz blue valentines...sve je bilo uz toma i sve te slike su urezane i povezane s melodijama 20 godina kasnije.



Preslušao, ne, scratch that, slušao sam pitaj boga koliko toga, išao u svim smjerovima, zatrpao kuću cd-ima i pločama... No ponekad se zapitam čemu sve to, dovoljan je samo Waits.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 15/10/2023 : 13:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by Cromwell

@tonto: eh, isključivo...


Dobro de, lažem... presjekao bi ponekad s Caveom, ali to je to. Buđenje s melodijama, kuhanje, tuširanje... seks uz hoist thart rag i don't go into that barn, jutarnji duvan uz on the nickel, zadnji prije spavanja uz blue valentines...sve je bilo uz toma i sve te slike su urezane i povezane s melodijama 20 godina kasnije.




Preslušao, ne, scratch that, slušao sam pitaj boga koliko toga, išao u svim smjerovima, zatrpao kuću cd-ima i pločama... No ponekad se zapitam čemu sve to, dovoljan je samo Waits.



Jel tako...?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/10/2023 : 15:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Isto to ja osjećam za Rush
A od Waitsa su mi dovoljni samo Rain Dogs i Blood Money.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3596 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 11/11/2023 : 10:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



Audioslave


- Audioslave (2002)
- Out of Exile (2005)
- Revelations (2006)


Ne mogu reći da sam preterano veliki fan superbendova, Them Crooked Vultures jedan od retkih izuzetaka. Audioslave nastao spajanjem ekipa iz Soundgardena i Rage Against the Machine. Tokom prvog albuma se još osete nuspojave iz njihovih prethodnih bendova, u preostala dva su već uspeli da pronađu neki svoj identitet. Prvi album mi se najviše svideo. Nije ovo loše, ko voli hard & alternativni rock sigurno će pronaći ovde nešto, bar za par slušanja, za nešto zahtevnije korisnike ipak postoje i bolje stvari od Audioslavea
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/11/2023 : 19:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
The Good Luck Thrift Store Outfit

Izgleda da se na forumu nitko osim mene i cromwella ne loži na ovakvu glazbu, pa onda samo za njega... decki su izvrsni.





The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4135 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 19/11/2023 : 10:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Jako jako dobro, zvuči blago jesenski a ipak prilično uplifting. Skidam.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7850 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/11/2023 : 13:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Cesto mi u kaficu ljudi dolaze i pitaju koja je ovo stvar, koja je ono stvar, tko svira ovo, tko svira ono, ali mislim da je ovo apsolutni rekorder... Ne mogu vise brojati koliko su me pitali za ovu stvar.



The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page
Page: of 62 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000