forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 DC filmovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

Deers
Advanced Member



Croatia
9214 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/03/2021 : 13:52:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Meni je Smith bio svijetla tocka prvog filma. Ovo mi izgleda dobro ali mi je Gunn bio (malo) zamoran i u drugom GotG-u pa se nadam da nece biti slucaj i s ovim.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/03/2021 : 21:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ja sam digao ruke od superherojskih filmova odavno, mislim od pre par godina. Ali Gunn mi je interesantan i oba filma o Cuvarima Galaksije su mi bila odlicna, tako da cu mu dati sansu i na DCevim junacima, a i iskreno se nadam da je ovo dobar film, to je preko potrebno DCu. Nisam gledao Ayerov Suicide Squad, on mi je odlican reditelj bio na prethodnim radovima, ali SS su svi ispljuvali, pogledacu i tu verziju kad-tad pa cu reci sta mislim.
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1404 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 02/04/2021 : 06:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
Najbolji Gunnov film koji sam gledao je i dalje Super. Koji ima veze sa superherojima, ali na drugačiji način.

Prvi Čuvari su mi bili vrlo zabavni, ali tokom gledanja drugih mi se desilo nešto što ne bi smelo da se desi. Naime, preskočio sam 10 minuta pri kraju i ispostavilo se da ništa nisam propustio. Ishod borbe je bio bolno očekivan; reakcije likova su bile bolno očekivane. Rocket se verovatno podsmehnuo drugima nekoliko puta, ali sve smo to već videli u prvom filmu i 9/10 ovog drugog. S obzirom da mi je Kurt Russell jedna od omiljenih faca na platnu/ekranu i da mi je Ego jedan od omiljenih koncepata iz stripova, to je bio vrlo loš znak (da je Gunn dostigao status quo i počeo da se ponavlja do nepodnošljivosti).

Inače, Warner Bros stopirao produkciju New Gods:

https://deadline.com/2021/04/new-gods-the-trench-dc-films-not-moving-forward-james-wan-ava-duvernay-1234726401/

Ovaj put je moja reakcija bila ono što bi se u psihologiji moglo nazvati "olakšavajuće razočarenje".

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 03/04/2021 : 16:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Ja sam digao ruke od superherojskih filmova odavno, mislim od pre par godina. Ali Gunn mi je interesantan i oba filma o Cuvarima Galaksije su mi bila odlicna, tako da cu mu dati sansu i na DCevim junacima, a i iskreno se nadam da je ovo dobar film, to je preko potrebno DCu. Nisam gledao Ayerov Suicide Squad, on mi je odlican reditelj bio na prethodnim radovima, ali SS su svi ispljuvali, pogledacu i tu verziju kad-tad pa cu reci sta mislim.


Ayerov SS je negde u nivou Birds of Prey-a, što znači jako, jako loš. Isprazan je možda najbolja reč.

Od DC-a najbolji film mi je Shazam. Gledao sa devojkom u bioskopu, ismejali se na sve fore, zabavili se, lepo postavljem teren za Black Adam-a, ima taj dečački "feel", čista zabava i opuštanje!

Gledao sam i Snajderov JL pre nedelju dana. Kad stignem pišem širi osvrt ali nije to ništa epohalno kao što se najavljivalo. Štaviše Snajder to želi da bude i zato na moemente fejluje, dok u nekim drugim scenama lepo zasija. Ne mogu da se otmem utisku da je ovo trebalo da se pusti kao serija a ne kao četvoročasovni film podeljen na partove (koji odgovaraju trajanju epizoda serije).
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2021 : 20:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Pogledao wonder woman (2017.) Slab dečji fklm.

Snajderov Justice League, očekivao sam jako loš film koji se 4h razvlači, medjutim bas sam se iznenadio. Jako, jako dobar film i sigurno najbolji iz DCEU koji sam do sad gledao (a ne verujem da ce WW 1984 ili Shazam da me toliko oduševe)

Nisam u mogućnosti ovih dana da pisem duze osvrte, ali Zack Snyder's Justice League stvarno vredi gledanja i jako je dobar folm i voleo bih da vidim sta je to isplanirao (mada sam to saznao u jednom yt videu) i kako bi to izveo Snyder u naredna dva Justice League filma.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 03/04/2021 : 21:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Pogledao wonder woman (2017.) Slab dečji fklm.

Snajderov Justice League, očekivao sam jako loš film koji se 4h razvlači, medjutim bas sam se iznenadio. Jako, jako dobar film i sigurno najbolji iz DCEU koji sam do sad gledao (a ne verujem da ce WW 1984 ili Shazam da me toliko oduševe)

Nisam u mogućnosti ovih dana da pisem duze osvrte, ali Zack Snyder's Justice League stvarno vredi gledanja i jako je dobar folm i voleo bih da vidim sta je to isplanirao (mada sam to saznao u jednom yt videu) i kako bi to izveo Snyder u naredna dva Justice League filma.


Pošto si toliko nahvalio JL, iznenadilo me, ali vidim da ima u poruci par tipfelera, tako da si vjerovatno pijan, sve ok
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2021 : 22:04:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by going going

Pogledao wonder woman (2017.) Slab dečji fklm.

Snajderov Justice League, očekivao sam jako loš film koji se 4h razvlači, medjutim bas sam se iznenadio. Jako, jako dobar film i sigurno najbolji iz DCEU koji sam do sad gledao (a ne verujem da ce WW 1984 ili Shazam da me toliko oduševe)

Nisam u mogućnosti ovih dana da pisem duze osvrte, ali Zack Snyder's Justice League stvarno vredi gledanja i jako je dobar folm i voleo bih da vidim sta je to isplanirao (mada sam to saznao u jednom yt videu) i kako bi to izveo Snyder u naredna dva Justice League filma.


Pošto si toliko nahvalio JL, iznenadilo me, ali vidim da ima u poruci par tipfelera, tako da si vjerovatno pijan, sve ok




Kamo sreće da sam pijan negde s društvom, nego sam ušinuo (ukočio) leđa, pa ne mogu da sedim za računarom nego kuckam preko telefona sve ovo i ne pazim onda kako i sta pisem
Ali veruj mi swamp bas je dobar Zack Snyder's Justice League! I to kazem ja koji sam bio strasno razočaran BVS-om i WW i Aquamanom kog sam pogledao pre ovoga, sve loši, uzasni ili u najbolju ruku naivni filmovi.
Whedonov justice league nisam ni hteo da gledam, prestao sam of 2017.da pratim superherojske filmove u bioskopima i uopšte. Al sad u poslednje vreme uzeo da gledam sta sam sve propustio (i nisam skoro nista propustio) ali SnyderCut je stvarno iznenadjujuce dobar, zabavan film, atmosfera pogodjena, likovi imaju jasnu motivaciju i zaokružene story arcove itd.itd.
Stvarno vredi pružiti mu šansu i pogledati
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/04/2021 : 13:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by going going

Pogledao wonder woman (2017.) Slab dečji fklm.

Snajderov Justice League, očekivao sam jako loš film koji se 4h razvlači, medjutim bas sam se iznenadio. Jako, jako dobar film i sigurno najbolji iz DCEU koji sam do sad gledao (a ne verujem da ce WW 1984 ili Shazam da me toliko oduševe)

Nisam u mogućnosti ovih dana da pisem duze osvrte, ali Zack Snyder's Justice League stvarno vredi gledanja i jako je dobar folm i voleo bih da vidim sta je to isplanirao (mada sam to saznao u jednom yt videu) i kako bi to izveo Snyder u naredna dva Justice League filma.


Pošto si toliko nahvalio JL, iznenadilo me, ali vidim da ima u poruci par tipfelera, tako da si vjerovatno pijan, sve ok




Kamo sreće da sam pijan negde s društvom, nego sam ušinuo (ukočio) leđa, pa ne mogu da sedim za računarom nego kuckam preko telefona sve ovo i ne pazim onda kako i sta pisem
Ali veruj mi swamp bas je dobar Zack Snyder's Justice League! I to kazem ja koji sam bio strasno razočaran BVS-om i WW i Aquamanom kog sam pogledao pre ovoga, sve loši, uzasni ili u najbolju ruku naivni filmovi.
Whedonov justice league nisam ni hteo da gledam, prestao sam of 2017.da pratim superherojske filmove u bioskopima i uopšte. Al sad u poslednje vreme uzeo da gledam sta sam sve propustio (i nisam skoro nista propustio) ali SnyderCut je stvarno iznenadjujuce dobar, zabavan film, atmosfera pogodjena, likovi imaju jasnu motivaciju i zaokružene story arcove itd.itd.
Stvarno vredi pružiti mu šansu i pogledati


Ne pišem napamet, nekidan sam ga pogledao ma daleko od toga da je ZSJL loš film, i definitivno je bolji od Džosove fekalije (to nije baš težak poduhvat), ali me iznenađuje koliko (po meni neopravdanih) hvalospjeva dobija, što se mene tiče film je superhero mediokritet. Nekako mi se čini da su ljudi generalno spustili maksimalno kriterijume, izgleda su godine marketinga i bombardovanja raznoraznim holivudskim smećem učinile svoje, pa se ljudi obraduju i prejzaju i kad neko ne usere.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3136 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 04/04/2021 : 14:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Nisu ljudi spustili kriterijume, već oni kojima su blokbasteri merna jedinica za film. To jedva da su ljudi

Superherojski filmovi idu od loših do gledljivih. A onda ti "bolji" koji dobace do toga da su koherentni i da ne vređaju inteligenciju gledaoca dobiju hvalospeve kao da si gledao prvog Godfathera, barem. Pogotovo kad pričamo o nečemu što je nova verzija nečega što je ispalo ozbiljno smeće. Sve je bolje od one verzije.
Snyders cut je korektan film. Ništa dalje.
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1404 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 04/04/2021 : 15:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
Za divno čudo, meni je loša strana (čast izuzecima!) novog talasa superherojskih filmova upravo ono što bi se očekivalo da bude dobro: akcija i izgled.

Na primer, Osvetnici imaju scene borbi nalik na video-igre: horda inferiornih protivnika koje samo treba umlatiti u dovoljnoj meri pre nego što se pojavi zamor. U stripovima su barem morali da budu dovitljivi po tom pitanju, a i kroz akciju smo dobijali bljeskove karakterizacije ili čak građenje zapleta. U filmovima su borbe najčešće jedno dugačko mučenje čiji je ishod unapred poznat - uz koje "ah, kako je sladak Rocket dok pravi piruetu zajedno sa brodom, istovremeno šaljući zrake uništenja!" i "ah, kako je kul Tony Stark kada se onako obraća Thanosu dok sudbina sveta visi o koncu!" - svejedno da li je u pitanju završna borba Čuvara galaksije sa Egom ili Čudesne žene sa Aresom.

Takođe, većina tih filmova ne izgleda toliko dobro koliko bi se moglo očekivati na osnovu budžeta. Tonovi su sivi ili bezbojni; preveliko oslanjanje na CGI čak i kad ovaj ne donosi dobre rezultate (Efekat Steppenwolf ).

Verovatno mi je najbolji film iz ove grupe (Marvel/DC) bio Logan. Po čisto zabavnom karakteru, verovatno Thor: Ragnarok.

A postoje superherojski filmovi izvan okrilja Marvela i DC-a, pa čak i bilo kog postojećeg predloška. Na primer, Unbreakable. Na primer, Darkman, koji je nastao kao zamena za Swamp Thing.


In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 04/04/2021 : 16:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Da, to sam prokomentarisao u komentaru za Godzilla vs Kong, da mi je akcija u današnjim blokbasterima smarajuća, neinspirativna skroz, gledam je kamena lica (tu me je GvsK pozitivno iznenadio). I slažem se za Ragnarok, Unbreakable i Darkmana :)
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3769 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 25/04/2021 : 11:16:27  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Zack Snyder's Justice League

Eto konačno sam i to pogledao, trebalo je biti spreman izdvojiti 4 sata u komadu za gledanje ovog.
Sve u svemu, drastično poboljšanje u odnosu na raniju varijantu filma i par upitnika u smjeru DC-a zbog njihovog kemijanja s redateljima i planovima za širi cinematic universe.
Doduše, ovo je film koji je pun pogodak za glednje u kućnom ambijentu i u pandemijska vremena kad je sadržaja vani i u kinima znatno manje. Nemaju baš svi luksuz kao Snyder sada da u 4 sata razlože sve svoje ideje za likove i rastegnu radnju na razinu mini serije, a i u kinima ne znam koliko bi šira i ne-toliko-lojalna publika bila zaluđena tako nečim.
Ovaj film je klasik Snyder, obiluje njegovim redateljskim fetišima, ali i Watchmen mi se svidio pa je i ovo dobro leglo kao jedan bombastičan i tmuran superherojski film. Akcijske scene su jako dobro napravljene, emocije su dodane u odnosu na kompletno "drveni" raniji film i sve počinje dobivati neku svoju svrhu. Sviđa mi se što su i Cyborg i Flash dobili svoju poštenu minutažu za razliku od prije kad su bili doslovce nabacani u gužvu bez ikakvog konteksta.
Primjedba bi išla u smjeru toga da ipak su neki dijelovi razvučeni i da bespotrebno poigravanje sa slow motionom nije svaki put tako zabavno. Dok se dogodi prava eskalacija i konačna borba prođe vrlo veliki komad filma i ovo je više kao neki prvi sastanak JL i uvertira za daljnje filmove, a po navodima iz DC-a ispada da je ovo kraj Snyderversea. Šteta.
Ono što je plus je drugačija vizija Supermanove pojave nakon događaja iz BvS i ovdje je ovo nebo i zemlja u odnosu na raniji film. Deblji kraj su ovdje izvukli Batman i Wonder Woman, budući da se fokus filma masovno preselio na novopridošle junake ovog sastava, ali ne mogu baš svi biti jednako zastupljeni.
Zapravo pravo poboljšanje je negativac. Od besprizornog CGI bezveznog negativca, Stepppenwolf je ovdje postao lik sa svrhom i puno opasniji i realniji (koliko je to moguće). Naravno, otrkiva se i pozadina svega toga i stvarao se antagonizam na velikoj skali, otprilike ravnoj one u Marvelu, ali zbog loših poteza DC-a nećemo sve uspjeti vidjeti.
Sve u svemu, Justice League je konačno dobila film kakvog veličina ovih heroja zaslužuje. Nije perfektan, ali je rađen s toliko strasti i toliko nepravdi ispravlja da ne mogu pobjeći od subjektivnosti i ne pasti pod šarm Snyderove mračne i epske priče. Možda timing unutar universea nije tako dobro isplaniran kao u Marvelu, ali ovaj film je pokazao da DC itekako dobro može parirati, a da pritom ima svoj poseban štih. Mračnije i ozbiljnije u odnosu na Marvelov buddy stil s pregršt humora.
Ovime i završava Snyder trilogija u DC-u. Šteta. Ovaj film je napravio dobar teren za nastavak, ali iz raznih razloga ga nećemo vidjeti, barem ne od Snydera i s ovom istom glumačkom postavom. Man of Steel je bio solidan film, BvS je imao tako dobru uvertiru koja je upropaštena neminovnim i izrazito lošim plot twistom, ali ovo je kruna i iskupljenje za sve loše. Jednostavno umjesto ocjene ostavljam pljesak za ovaj trud, za ovo novo editiranje i dizanje zaboravljenih i isječenih materijala.

I sell the fact that I can't be bought

Edited by - don_draper on 25/04/2021 11:18:00
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/04/2021 : 23:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Zack Snyder's Justice League

Eto konačno sam i to pogledao, trebalo je biti spreman izdvojiti 4 sata u komadu za gledanje ovog.
Sve u svemu, drastično poboljšanje u odnosu na raniju varijantu filma i par upitnika u smjeru DC-a zbog njihovog kemijanja s redateljima i planovima za širi cinematic universe.
Doduše, ovo je film koji je pun pogodak za glednje u kućnom ambijentu i u pandemijska vremena kad je sadržaja vani i u kinima znatno manje. Nemaju baš svi luksuz kao Snyder sada da u 4 sata razlože sve svoje ideje za likove i rastegnu radnju na razinu mini serije, a i u kinima ne znam koliko bi šira i ne-toliko-lojalna publika bila zaluđena tako nečim.
Ovaj film je klasik Snyder, obiluje njegovim redateljskim fetišima, ali i Watchmen mi se svidio pa je i ovo dobro leglo kao jedan bombastičan i tmuran superherojski film. Akcijske scene su jako dobro napravljene, emocije su dodane u odnosu na kompletno "drveni" raniji film i sve počinje dobivati neku svoju svrhu. Sviđa mi se što su i Cyborg i Flash dobili svoju poštenu minutažu za razliku od prije kad su bili doslovce nabacani u gužvu bez ikakvog konteksta.
Primjedba bi išla u smjeru toga da ipak su neki dijelovi razvučeni i da bespotrebno poigravanje sa slow motionom nije svaki put tako zabavno. Dok se dogodi prava eskalacija i konačna borba prođe vrlo veliki komad filma i ovo je više kao neki prvi sastanak JL i uvertira za daljnje filmove, a po navodima iz DC-a ispada da je ovo kraj Snyderversea. Šteta.
Ono što je plus je drugačija vizija Supermanove pojave nakon događaja iz BvS i ovdje je ovo nebo i zemlja u odnosu na raniji film. Deblji kraj su ovdje izvukli Batman i Wonder Woman, budući da se fokus filma masovno preselio na novopridošle junake ovog sastava, ali ne mogu baš svi biti jednako zastupljeni.
Zapravo pravo poboljšanje je negativac. Od besprizornog CGI bezveznog negativca, Stepppenwolf je ovdje postao lik sa svrhom i puno opasniji i realniji (koliko je to moguće). Naravno, otrkiva se i pozadina svega toga i stvarao se antagonizam na velikoj skali, otprilike ravnoj one u Marvelu, ali zbog loših poteza DC-a nećemo sve uspjeti vidjeti.
Sve u svemu, Justice League je konačno dobila film kakvog veličina ovih heroja zaslužuje. Nije perfektan, ali je rađen s toliko strasti i toliko nepravdi ispravlja da ne mogu pobjeći od subjektivnosti i ne pasti pod šarm Snyderove mračne i epske priče. Možda timing unutar universea nije tako dobro isplaniran kao u Marvelu, ali ovaj film je pokazao da DC itekako dobro može parirati, a da pritom ima svoj poseban štih. Mračnije i ozbiljnije u odnosu na Marvelov buddy stil s pregršt humora.
Ovime i završava Snyder trilogija u DC-u. Šteta. Ovaj film je napravio dobar teren za nastavak, ali iz raznih razloga ga nećemo vidjeti, barem ne od Snydera i s ovom istom glumačkom postavom. Man of Steel je bio solidan film, BvS je imao tako dobru uvertiru koja je upropaštena neminovnim i izrazito lošim plot twistom, ali ovo je kruna i iskupljenje za sve loše. Jednostavno umjesto ocjene ostavljam pljesak za ovaj trud, za ovo novo editiranje i dizanje zaboravljenih i isječenih materijala.



Potpisujem!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12792 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/10/2021 : 22:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
967 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 17/10/2021 : 08:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Odlično izgleda.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24673 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/10/2021 : 09:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Katastrofa izgleda.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/10/2021 : 11:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Izgleda jeftino.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3769 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 17/10/2021 : 13:14:53  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Zasad sto se tice trailera jako puno forsiranja tih nekih psihopatskih kadrova i mracnih tonova. Vidjet cemo kakav bude finalni produkt, ali nije neki hype zasada.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24673 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/10/2021 : 13:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Izgleda jeftino.



Baš tako. Po stilu, kao neki Bond film, ali bez budžeta. Vizuelno dosadan, a da ne govorim o glavnom glumcu. Definitivno teenie verzija Batmana, nešto poput onog sa Klunijem, samo bolje našminkana.

Videćemo, ali posle genijanih Afleka i Bejla, sve ovo je mlako.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 17/10/2021 : 15:25:53  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Meni izgleda baš onako kako san i priželjkiva - noir, brutalno, jezivo.

Samo da ne bude too edgy.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

DRAŽEN
New Member

175 Posts

Member since 06/12/2015

Posted - 17/10/2021 : 19:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DRAŽEN a Private Message  Reply with Quote
Izgleda super!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/10/2021 : 19:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Ne sviđa mi se Pattisonov glas
Nije dovoljno dubok za Batmanov

Sumnjam da će Pattison biti dobar Batman, ali to sam mislio i za Bena, pa je ovaj rasturio
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7800 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 17/10/2021 : 20:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Svi batmani su sranje osim scumacherovih...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24673 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/10/2021 : 21:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Svi batmani su sranje osim scumacherovih...



Trajni ban.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/10/2021 : 18:26:02  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Film ce ocigledno imati mnogo slicnosti sa stripom Batman Earth One, Zemlja jedan. Imate ga u izdanju Fibre a uskoro i izdanju Carobne knjige, pa procitajte. Malo drugaciji origin, mladji Alfred, tu je i Pingvin kao gradonacelnik, Zagonetac/Riddler i mnoge druge slicnosti koje me sad mrzi da nabrajam sve.
Ja ne znam sta da mislim, i necu da mislim, dok ne izadje film i ne pogledam ga. Ali mi je jako zao sto Affleck ne nastavlja kao Betmen.

Nego, je l ste videli ovaj trejler, ovde se pojavljuje Majkl Kitonov Betmen:

Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000