forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Nova tipovanja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29365 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/04/2024 : 07:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,

Dobio sam upit od jednog natjecatelja, pa da Vas pitam što mislite?

"Što misliš o tome da od sljedeće sezone stavimo natjecanje lige petica na način da svaku ligu odvojimo i svaku ligu tipujemo sve parove?"

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 05/04/2024 07:19:00

Dwayne_Looney
Advanced Member



6615 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 05/04/2024 : 07:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Nemam stava.

S jedne strane, volim tipovati i, da postoji neki automat, već sad bih volio vidjeti kakav bi bio poredak u kojoj ligi ove sezone, što je nekom adut ili slaba točka, ali, s druge strane, to mi je u UEFA-inom stilu razvodnjavanja. Ovo je ipak glavno, iskonsko i ikonsko tipovanje i ima neku težinu biti najbolji.

Mislim da bi se svi mi koji igramo ili bi igrali trebali ovako riječima izraziti, da ne stavljaš neki poll u kojem bi mogao glasati i netko tko inače u ligama ne sudjeluje.

Neka odluče drugi...

loading...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12966 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/04/2024 : 08:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ja sam da probamo tako jednu sezonu pa da vidimo...

Jedino će se tex2 satrati od dodatnog posla ili da svatko od natjecatelja uzme po 2,3 kola da svi zbrajamo i radimo tablice, može i tako
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8201 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 05/04/2024 : 13:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Ovaj tip tipovanja je ikonski i tradicija.
Sve ostalo je dodatno posla za onoga koji zbraja svako kolo.

Ako se bude išlo tome, možda jednu sezonu uzet samo jednu ligu.
Možda i neku manju. Koja nema 9-10 parova.

HNL?

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
914 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 05/04/2024 : 14:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message  Reply with Quote
Ne, u ovom svijetu sve se nešta mijenja,
neke tradicije su temelj,molim neka ostane kako jest.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12966 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 05/04/2024 : 15:01:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Ovaj tip tipovanja je ikonski i tradicija.
Sve ostalo je dodatno posla za onoga koji zbraja svako kolo.

Ako se bude išlo tome, možda jednu sezonu uzet samo jednu ligu.
Možda i neku manju. Koja nema 9-10 parova.

HNL?



U slučaju izbora jedne kompletne lige, ja bih više volio - Englesku.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14636 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/04/2024 : 16:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Novosti su uvijek dobrodosle, ako ne bude valjalo uvijek mozemo vratiti na staro. Ja se javljam kao pomoc texu oko zbrajanja paraova, ne samo ovi vec i druge lige. Gledam sve sazetke svih tekmi lige petice i UEFA natjecanja, pa ce mi biti zadovoljstvo.
Naravno ako se clanovi i tex koji sve to vodi godinama slazete.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2054 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 05/04/2024 : 16:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Ovo s tipovanjem svih parova sam ja vec radio tamo one sezone 2019/2020, pogadao sam sve parove engleske i njemacke lige buduci da su mi te dvije najzanimljivije. Pisao sam sve u jednu biljeznicu i tako pogadao, cak sam i neke s faksa uspio natjerati na sudjelovanje u tome.

Ja sam za sto god odlucite na kraju. Ovo tipovanje liga petice mi je najinteresantnije od svih na kojima sudjelujem, ali vise iz razloga sto te utakmice i pratim, ovo drugo je vise-manje pogadanje na srecu, koji put ne znam ni iz koje drzave su klubovi za koje tipujem (tamo u konferencijskoj npr koju jos nikad nisam gledao) Ovaj stari format mi je drag, vec uhodan, no nemam nista protiv ni da se prijede na novi, malo drugaciji.

Ovo sa tipovanjem svih parova liga petica se ovako na prvu cini kao veliki izazov, pogotovo za tex2a koji bi onda morao i zbrajati sve te silne bodove, pa ako dode do toga, nudim se kao pomoc pri zbrajanju bodova.

Ako bi se pak islo na tipovanje samo jedne lige, mislim da bi najvise smisla bilo da to bude bas engleska jer mi se cini da nju najvise nas i prati pa u slucaju izbora jedne lige i ja kao Hercule dajem glas engleskoj.

A pala mi je na pamet i ideja koja bi spojila obje navedene opcije. Npr da se ostavi tipovanje liga petice iz kojeg bi se izbacila jedna liga - primjera radi neka to bude engleska. Znaci u ligama petice bi onda igrali 10 utakmica po kolu (umjesto 12), a englesku (ili koju vec ligu zelite) bi tipovali zasebno sve utakmice. (Znam da zvuci malo cudno, ali to je nacin na koji bi nastavili i s tradicijom i imali istodobno pokus neceg novog)

Uglavnom, ja sam za sve opcije, a gore sam iznio neka svoja razmisljanja i prijedloge. Bilo bi stvarno dobro da sto vise njih kaze svoje misljenje i kako bi odredene promjene utjecale na njihovo sudjelovanje, da ne dodemo u situaciju da se drasticno smanji broj igraca samo zbog promjena.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24673 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 05/04/2024 : 16:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ne.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

kiradh
Average Member



519 Posts

Member since 21/08/2013

Posted - 05/04/2024 : 17:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send kiradh a Private Message  Reply with Quote
Pustiti trenutnu vrstu tipovanja + odvojene lige petice (ali da mora biti minimalno XX broj prijavljenih, jer nema smisla ako će tipovati 3-4 natjecatelja)?
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29365 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/04/2024 : 17:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nikako neće biti ukinuta i korigirana dosadašnja liga petice, rasprava je samo da li trebaju nova tipovanja pojedinačnih liga iz liga petice.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29365 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/04/2024 : 17:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Zasad je više natjecatelja za ne

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14636 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 05/04/2024 : 17:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiradh

Pustiti trenutnu vrstu tipovanja + odvojene lige petice (ali da mora biti minimalno XX broj prijavljenih, jer nema smisla ako će tipovati 3-4 natjecatelja)?


Ovo je odlicna ideja, evo ima vec tri osobe koje bi vodile. Koliko bi trebalo biti minimalo natjecatelja? Mozemo probati, pa krenuti s ligama koje ispune uvjete.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5129 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/04/2024 : 11:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ne!
Nije da ne bih bio za to, ali previše je tu utakmica koje se igraju kroz cijeli tjedan, previše je odgođenih utakmica…uglavnom vidim samo muke i probleme, ne samo sa zbrajanjem bodova i ljestvicama, već i sa samim tipovanjima jer bi bilo previše propuštenih kola kod većine forumaša.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5129 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/04/2024 : 11:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ne.


Evo…čovjek kaže ne, a vjerovatno je svaki dan prisutan na forumu za razliku od nas ostalih, pa samim time mislim da su ova nova tipovanja neizvediva.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3769 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 06/04/2024 : 12:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29365 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/04/2024 : 12:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se Don, 2 najzanimljivija para iz svake lige, nije problem i koji više staviti i to je najbolja ponuda za tipovanje. A što se tiče zbrajanja, puno je tu posla.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24673 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/04/2024 : 14:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by manhunter

Ne.


Evo…čovjek kaže ne, a vjerovatno je svaki dan prisutan na forumu za razliku od nas ostalih, pa samim time mislim da su ova nova tipovanja neizvediva.



???

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5129 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/04/2024 : 15:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Hunteru, kažem da si tu od svih nas najprisutniji na forumu i da ti se ne sviđa ideja o dodatnim tipovanjima, a što bi onda mi koji nismo tu svaki dan…propustilo bi se previše tipovanja, pa takva natjecanja i nebi imala smisla.
Ne sekiraj se previše….ne grizem🤨
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5129 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/04/2024 : 15:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.


Danas igra PSG koji je prvi na tablici protiv Cleremonta koji je zadnji na tablici….ja svoje novce ne bih ulagao na pobjedu PSG-a
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14636 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/04/2024 : 16:35:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Hunteru, kažem da si tu od svih nas najprisutniji na forumu i da ti se ne sviđa ideja o dodatnim tipovanjima, a što bi onda mi koji nismo tu svaki dan…propustilo bi se previše tipovanja, pa takva natjecanja i nebi imala smisla.
Ne sekiraj se previše….ne grizem🤨


Tako sam i ja protumačio, ali Manhunter je iztraumatiziran silnim napadima pa trza i na " provjerene " forumaše. 😁

Generalno ja sam za te nove lige, ali neka većina odluči.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24673 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/04/2024 : 18:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Hunteru, kažem da si tu od svih nas najprisutniji na forumu i da ti se ne sviđa ideja o dodatnim tipovanjima, a što bi onda mi koji nismo tu svaki dan…propustilo bi se previše tipovanja, pa takva natjecanja i nebi imala smisla.
Ne sekiraj se previše….ne grizem🤨



Ma nisam se sekirao uopšte, samo nisam shvatio šta si hteo da kažeš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14636 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 06/04/2024 : 23:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by don_draper

Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.



PSG - Clermont 1:1
PSG zabio u 85 minutu.😬
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7041 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 06/04/2024 : 23:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Pozdrav,

Dobio sam upit od jednog natjecatelja, pa da Vas pitam što mislite?

"Što misliš o tome da od sljedeće sezone stavimo natjecanje lige petica na način da svaku ligu odvojimo i svaku ligu tipujemo sve parove?"


A moj Texe, kako uopće i pomišljaš na ovo. Ne bi ti dostajalo vremena ni da dan traje 48 sati. Jedva stignem tipovati LP, a na ove lige petice ni ne pomišljam.

Nego jedan dobar prijedlog. S obzirom koliku ljubav imaš prema sportu i tipovanjima, aktiviraj na jesen onu Savićevu ex Yu jadransku ligu. Ono mi je bilo top tipovanje. Ako nisi siguran kako se ona liga pravi kontaktiraj Savića.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5129 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 07/04/2024 : 09:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by don_draper

Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.



PSG - Clermont 1:1
PSG zabio u 85 minutu.😬


Rekao sam jučer da to PSG neće dobiti i uložio 1€, ali nije prošlo zbog Bilbaa...
[url=https://postimages.org/][/url]
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3769 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 07/04/2024 : 09:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by don_draper

Nisam ni ja baš za to, meni kad sastavljam parove kod trenutnog tipovanja je poanta izdvojiti parove koji su najzanimljiviji i najteži za predvidjeti. Ovako kad PSG naiđe na nekog iz zone ispadanja mi nije izazovno tipovati. A i previše je to posla, to je 49 parova svaki tjedan, tko će to zbrajati i voditi evidenciju.



PSG - Clermont 1:1
PSG zabio u 85 minutu.😬


Rekao sam jučer da to PSG neće dobiti i uložio 1€, ali nije prošlo zbog Bilbaa...
[url=https://postimages.org/][/url]



PSG istrcao u rezervnoj postavi, titula vec u dzepu i Liga prvaka iduci tjedan. Na pocetku sezone ovo ne bi bio contest

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000