forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 S.COM - Novinarska patrola
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

borg
Senior Member



Serbia
1761 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 30/04/2024 : 09:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Salkane, sada zvučiš kao petao Sofronije koji pokušava da dokaže da crva nije ni bilo.
(Nadam se da si gledao tu epizodu.) :)

Resistance is futile.
Go to Top of Page

Salkan
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
476 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 30/04/2024 : 10:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
Ma ovo je mali pro bono kurs, ne bježim ja od odgovornosti da uputim one koji ne znaju. Pa nek je i za dž

Škafiškafnjak
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7632 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 30/04/2024 : 10:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Gdje su sad moderatori kad treba da se rješava ovo nepoznavanje geografije, a i istorije...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 30/04/2024 : 11:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ok ljudi,sve jasno,sve se slažem-pa ja prvi kažem kad idem kod familije "idem u Bosnu",nikad u "Republiku Srpsku"-čisto sam dao kao neku odrednicu gde sam tačnije išao.
Nemojte mi šta zameriti.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6981 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 30/04/2024 : 11:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Šta će vam tu moderatori? Nekad se govorilo "idemo u Bosnu" misleći na republiku SFRJ, iako je zvaničan naziv bio BiH. Danas se retko kaže samo "idem u Bosnu", jer bi te odmah neko pitao - u koji deo? Zato se odmah kaže Federacija ili RS, to nikako ne znači da RS nije u (sadašnjoj) BiH.

Čemu stalna osetljivost po tim pitanjima, kad odlično znate da Antu neke separatističke insinuacije nisu ni na kraj pameti?
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6981 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 30/04/2024 : 11:12:15  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Preteče me Anto.
Go to Top of Page

Salkan
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
476 Posts

Member since 20/01/2021

Posted - 30/04/2024 : 11:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Salkan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Šta će vam tu moderatori? Nekad se govorilo "idemo u Bosnu" misleći na republiku SFRJ, iako je zvaničan naziv bio BiH. Danas se retko kaže samo "idem u Bosnu", jer bi te odmah neko pitao - u koji deo? Zato se odmah kaže Federacija ili RS, to nikako ne znači da RS nije u (sadašnjoj) BiH.

Čemu stalna osetljivost po tim pitanjima, kad odlično znate da Antu neke separatističke insinuacije nisu ni na kraj pameti?



Ja stvarno ne znam nikoga ko bi pitao "u koji deo/dio" - kada kaže "idem u Bosnu" ili "idem u Hercegovinu", pogotovo u smislu sadašnjeg teritorijalnog "razgraničenja" entiteta. Ali, stvarno.
Bosna je Bosna, Hercegovina je Hercegovina.
Da, za antu smo znali da nije ta fela, ali eto sad znamo da ih ima koji pitaju "u koji deo (entitet)".

Škafiškafnjak

Edited by - Salkan on 30/04/2024 11:22:14
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6981 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 30/04/2024 : 11:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Neće da ga pitaju oni koji znaju gde mu je rodbina. Koji ne znaju, pitali bi ga.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/04/2024 : 14:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Meni je samo bitno da se anto ne ljuti šta sam se sjetio tih daaavnih dana, kad mu je dekara predbacivao taj događaj sa stripovima.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6981 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 30/04/2024 : 14:02:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Prate ga gresi iz prošlosti, ali on sad samo čini dobra dela, da bi ih okajao.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7900 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/04/2024 : 14:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
đii, koji kriminalac je bio ovaj anto
posuđivao stripove i nije vraćao
ali se obratio i sada je anđeo foruma

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2804 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 01/05/2024 : 02:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Anto druze, hvala . Jako malo pisem u poslednjh 10+ godina, valjda sam ostario i umirio zivot. Ali tu sam, pratim forum, naravno. Nadam se da nam sudbina donosi zapijanje do zore, no ja ti svakako donosim kolekciju Ralpha na engleskom za Sajam. Zivio mi prijatelju sa komentarima jos puno godina ..

Jack the Black.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/05/2024 : 05:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

đii, koji kriminalac je bio ovaj anto
posuđivao stripove i nije vraćao
ali se obratio i sada je anđeo foruma


Užas.
Ja san mislija da je anto samo sitni delikvent koji tu i tamo namisti forumaške izbore, ali on je opasan i ozbiljan kriminalac.


Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/05/2024 : 05:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Neće da ga pitaju oni koji znaju gde mu je rodbina. Koji ne znaju, pitali bi ga.


Istina.
Ali to se obično izvede pametnije(ili politički korektnije), pa se ne pita za entitet nego za grad ili selo u koje se ide.
Kad kažeš da ideš u Ljubuški, Tuzlu ili Banja Luku sve je jasno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/05/2024 05:51:49
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46607 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/05/2024 : 08:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts

Šta će vam tu moderatori? Nekad se govorilo "idemo u Bosnu" misleći na republiku SFRJ, iako je zvaničan naziv bio BiH. Danas se retko kaže samo "idem u Bosnu", jer bi te odmah neko pitao - u koji deo? Zato se odmah kaže Federacija ili RS, to nikako ne znači da RS nije u (sadašnjoj) BiH.

Čemu stalna osetljivost po tim pitanjima, kad odlično znate da Antu neke separatističke insinuacije nisu ni na kraj pameti?



Pa kod nas (u Splitu baren) se i dalje kaže "iden u Bosnu,ili u Hercegovinu)
Baš nedavno bile kolegice u Sarajevu ,niko ni da spomene rs ili pederaciju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46607 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/05/2024 : 08:47:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Inače dobar intervju. Anto je svakako jedan od zanimljivijih forumaša.
A vjerovatno i potrošača.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/05/2024 : 12:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

Anto druze, hvala . Jako malo pisem u poslednjh 10+ godina, valjda sam ostario i umirio zivot. Ali tu sam, pratim forum, naravno. Nadam se da nam sudbina donosi zapijanje do zore, no ja ti svakako donosim kolekciju Ralpha na engleskom za Sajam. Zivio mi prijatelju sa komentarima jos puno godina ..




quote:
Originally posted by lwood

Inače dobar intervju. Anto je svakako jedan od zanimljivijih forumaša.
A vjerovatno i potrošača.



Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7080 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/05/2024 : 12:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by alexts

Šta će vam tu moderatori? Nekad se govorilo "idemo u Bosnu" misleći na republiku SFRJ, iako je zvaničan naziv bio BiH. Danas se retko kaže samo "idem u Bosnu", jer bi te odmah neko pitao - u koji deo? Zato se odmah kaže Federacija ili RS, to nikako ne znači da RS nije u (sadašnjoj) BiH.

Čemu stalna osetljivost po tim pitanjima, kad odlično znate da Antu neke separatističke insinuacije nisu ni na kraj pameti?



Pa kod nas (u Splitu baren) se i dalje kaže "iden u Bosnu,ili u Hercegovinu)
Baš nedavno bile kolegice u Sarajevu ,niko ni da spomene rs ili pederaciju.


Vama je Dalmošima sve Bosna, pa i Hercegovina. Svaki Dalmatinac kojeg sam upoznao, a koji nema veze s BiH, sve stavlja pod Bosnu. Skontao sam odavno da nema smisla ispravljati krive Drine. ;)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20751 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/05/2024 : 12:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI


Užas.
Ja san mislija da je anto samo sitni delikvent koji tu i tamo namisti forumaške izbore, ali on je opasan i ozbiljan kriminalac.


gde ćeš većeg kriminala od političkog??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/05/2024 : 14:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by alexts

Šta će vam tu moderatori? Nekad se govorilo "idemo u Bosnu" misleći na republiku SFRJ, iako je zvaničan naziv bio BiH. Danas se retko kaže samo "idem u Bosnu", jer bi te odmah neko pitao - u koji deo? Zato se odmah kaže Federacija ili RS, to nikako ne znači da RS nije u (sadašnjoj) BiH.

Čemu stalna osetljivost po tim pitanjima, kad odlično znate da Antu neke separatističke insinuacije nisu ni na kraj pameti?



Pa kod nas (u Splitu baren) se i dalje kaže "iden u Bosnu,ili u Hercegovinu)
Baš nedavno bile kolegice u Sarajevu ,niko ni da spomene rs ili pederaciju.


Vama je Dalmošima sve Bosna, pa i Hercegovina. Svaki Dalmatinac kojeg sam upoznao, a koji nema veze s BiH, sve stavlja pod Bosnu. Skontao sam odavno da nema smisla ispravljati krive Drine. ;)


Meni Bosna počinje odma iza Mosora i Kozjaka.
Ako ne vidiš more spadaš pod Bosnu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12620 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/05/2024 : 13:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Kozjaka..

Jesu li ono na tom kamenjaru snimani naši najbolji domaći dokumentarci?
Što je s legendom, snima li Barić još?

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46607 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2024 : 17:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by alexts

Šta će vam tu moderatori? Nekad se govorilo "idemo u Bosnu" misleći na republiku SFRJ, iako je zvaničan naziv bio BiH. Danas se retko kaže samo "idem u Bosnu", jer bi te odmah neko pitao - u koji deo? Zato se odmah kaže Federacija ili RS, to nikako ne znači da RS nije u (sadašnjoj) BiH.

Čemu stalna osetljivost po tim pitanjima, kad odlično znate da Antu neke separatističke insinuacije nisu ni na kraj pameti?



Pa kod nas (u Splitu baren) se i dalje kaže "iden u Bosnu,ili u Hercegovinu)
Baš nedavno bile kolegice u Sarajevu ,niko ni da spomene rs ili pederaciju.


Vama je Dalmošima sve Bosna, pa i Hercegovina. Svaki Dalmatinac kojeg sam upoznao, a koji nema veze s BiH, sve stavlja pod Bosnu. Skontao sam odavno da nema smisla ispravljati krive Drine. ;)



Nije bas,eto npr hercegovke su pun q zgodnije od bosanki.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10131 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/05/2024 : 17:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Kozjaka..

Jesu li ono na tom kamenjaru snimani naši najbolji domaći dokumentarci?



Jesu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10084 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/05/2024 : 17:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Brokeback Kozjak Vol 1 - ...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12620 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/05/2024 : 18:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Sjecam se da je i Malnar jednom u Nocnoj mori prikazivao inserte :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000