forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Hrvatski parlamentarni izbori 2024.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 17

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/04/2024 : 07:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Pupi je legenda.
Čovik živi od svoje nacionalnosti.
Profesionalni Srbin.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/04/2024 : 07:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Maknut Ce sdss iz vlade, Ali CE ostat Dio koalicije. To CE zadovoljit dp
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25933 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/04/2024 : 07:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

[quote]Originally posted by adriano


mislim da to nije realno ni civilizacijski ispravno i na to (pretpostavljam) ap ne bi pristao, a vjerujem ni ostali manjinci
to bi značilo očitu diskriminaciju jednog naroda (iako oni to predstavlaju kao sdss, a ne srbe kao manjinu)
imali bi (s pravom) automatsku reakciju iz eu, pritiske, a možda i konkretne sankcije


Sankcije zato sta nisu srbi u vladi?
I tebi je opran mozak

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7800 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/04/2024 : 08:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ko ovo stalno brise postove?

Edit: aha.

The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 20/04/2024 08:06:32
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25933 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/04/2024 : 08:39:54  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Budu li novi izbori glasat ću za Plenkija.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/04/2024 : 08:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Plenki je stavio pravosudje, drzavno odvjetnistvo i glavne medije pod svoju kontrolu. Moze Mirno vladat Jos godinama
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/04/2024 : 09:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Budu li novi izbori glasat ću za Plenkija.


Ja sam nekako očekivao da si i u srijedu to napravio.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7800 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/04/2024 : 09:22:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ruka bi mi se osusila da zaokruzim hdz ili sdp. Ideologije su tu nebitne, face koje ih predstavljaju tjeraju na povracanje.

Istina, da mi stave pistolj na glavu i da biram izmedju sdp-a i hdz-a, glasao bi za hdz. Izmedju nesposobnih lopova i malo manje nesposobnih lopova biram ove druge... ili bi samo rekao: pucaj, brate!

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46555 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/04/2024 : 09:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Afrika sa strujom

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25933 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/04/2024 : 09:36:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton



Nisam.
Ne mogu to iz jednog meni vaznog razloga.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/04/2024 : 09:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Pošteno.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2024 : 10:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by ken2

[quote]Originally posted by adriano


mislim da to nije realno ni civilizacijski ispravno i na to (pretpostavljam) ap ne bi pristao, a vjerujem ni ostali manjinci
to bi značilo očitu diskriminaciju jednog naroda (iako oni to predstavlaju kao sdss, a ne srbe kao manjinu)
imali bi (s pravom) automatsku reakciju iz eu, pritiske, a možda i konkretne sankcije


Sankcije zato sta nisu srbi u vladi?
I tebi je opran mozak



zašto odmah tako
nisam široko pisao, a dp bi sasvim sigurno imao brojne druge zahtjeve, od istambulske pa dalje
a zamisli toliko desnu vladu, koja ide sa svim ostalim manjinama, a srbe izoliraju - imao bi najveću krizu susjedskih odnosa od rata, s time da bi srbi tada bili i u pravu
sasvim sigurno bi imali pritiske iz eu, veće i jače nego su bili npr prema poljskoj, jer smo mi ipak puno manji i lakše nas nagazit

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/04/2024 : 10:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Dobro, ali sankcije su nešto drugo.
Ne znam kako bi uopće bile moguće unutar Europske unije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 20/04/2024 10:39:36
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2024 : 10:47:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
pa i mađarskoj se prijeti sankcijama, povlačenjem dijela eu novaca i slično
pa ne mislim na sankcije kao prema rusiji, sjevernoj koreji ili sr jugoslaviji
uostalom, napisao sam 'automatsku reakciju iz eu, pritiske, a možda i konkretne sankcije'

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19390 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/04/2024 : 10:55:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ok, ovisi o čemu pričamo svakako.
Mislim da ne bi bili preokrutni prema Plenkoviću što god da napravi, ali isto tako mislim da se Plenković neće tek tako odreći manjina, kao i da će se dobar dio manjina držati skupa. Pogotovo za Radina mislim da ne bi ulazio u većinu bez Pupovca.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7889 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 20/04/2024 : 11:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
pa upravo to sam i napisao
niti bi ap pristao na to, a niti manjine
oni mogu biti izvan vladajuće većine, ali ako ulaze u većinu, onda samo svi ili gube svoju svrhu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/04/2024 : 11:47:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
koalicija hdz-a i domovinskog proljeva je poprilično sigurna stvar jer je jasno da je svakom desničaru lova i udobna fotelja iznad domoljublja!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25933 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/04/2024 : 12:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
[i]Originally posted by
zašto odmah tako
nisam široko pisao, a dp bi sasvim sigurno imao brojne druge zahtjeve, od istambulske pa dalje
a zamisli toliko desnu vladu, koja ide sa svim ostalim manjinama, a srbe izoliraju - imao bi najveću krizu susjedskih odnosa od rata, s time da bi srbi tada bili i u pravu
sasvim sigurno bi imali pritiske iz eu, veće i jače nego su bili npr prema poljskoj, jer smo mi ipak puno manji i lakše nas nagazit


Jadni Srbi😁
Izolirali ih😁
I onda bi bili u pravu😁
Bježi bre😁
Inače,što manje kontakata s ovakvom vladti u Srbiji to bolje.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4344 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 20/04/2024 : 12:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
Ma to je jasno. Zajedno SA manjinama Imaju 79 mandata. Samo je sad pitanje kako opravdat izostanak Srba iz buduce vlade. Siguran Sam da se SA pupovcem da dogovorit neka presutna koalicija koja bi zadovoljila Sve uz pregrst mjesta u javnoj upravi za sdss i dp
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/04/2024 : 15:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ruka bi mi se osusila da zaokruzim hdz ili sdp. Ideologije su tu nebitne, face koje ih predstavljaju tjeraju na povracanje.

Istina, da mi stave pistolj na glavu i da biram izmedju sdp-a i hdz-a, glasao bi za hdz. Izmedju nesposobnih lopova i malo manje nesposobnih lopova biram ove druge... ili bi samo rekao: pucaj, brate!


Šta bi naš dobri stari Rade Končar reka:"Kukavice pucajte u prsa".
Inače meni se rasvitlilo da je HDZ odličan kad san skužija da je opozicija HDZu mladjo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 20/04/2024 15:16:16
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 20/04/2024 : 15:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by ken2

[quote]Originally posted by adriano


mislim da to nije realno ni civilizacijski ispravno i na to (pretpostavljam) ap ne bi pristao, a vjerujem ni ostali manjinci
to bi značilo očitu diskriminaciju jednog naroda (iako oni to predstavlaju kao sdss, a ne srbe kao manjinu)
imali bi (s pravom) automatsku reakciju iz eu, pritiske, a možda i konkretne sankcije


Sankcije zato sta nisu srbi u vladi?
I tebi je opran mozak



zašto odmah tako
nisam široko pisao, a dp bi sasvim sigurno imao brojne druge zahtjeve, od istambulske pa dalje
a zamisli toliko desnu vladu, koja ide sa svim ostalim manjinama, a srbe izoliraju - imao bi najveću krizu susjedskih odnosa od rata, s time da bi srbi tada bili i u pravu
sasvim sigurno bi imali pritiske iz eu, veće i jače nego su bili npr prema poljskoj, jer smo mi ipak puno manji i lakše nas nagazit


Srbi nikad nisu u pravu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
270 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 20/04/2024 : 23:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
hrvatsku može spasiti plenkovicev detudjmanizirani hdz u koaliciji sa piculinim sdpom

protiv

kaptola, domovinskog pokreta, milanovica i milanovicevstine i raspudicevstine i desnog/klerikalnog hdza

koalicija kao u njemackoj, i plenky kao hdzov merkel i fdr, protiv korupcije i ostalih stvari koje nam priječe da budemo uspješna zapadno ili sjeverno europska zemlja unatoč sretnoj obali (turizam)

ne znam, možda, nisam dugo pratio što se dešava u zemlji i pročitao sam par članaka nedavno

(mislim može nas i Moremo! sa 2/3 vecinom spasiti ali nikada oni nece dobiti takvu vlast a i da je dobe opet ce biti satori i plinske i kestenje po ulicama, velika koalicija nije nevjerojatna jednog dana posebice ako su neprijatelji "nacistička ugoroza" (vjerojatno samo uhljebi aspiranti, hrvatska je extremno homogena zemlja pa se ne bojim toga)

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita

Edited by - Andrey on 20/04/2024 23:30:16
Go to Top of Page

Andrey
New Member



British Indian Ocean Territories
270 Posts

Member since 06/01/2009

Posted - 20/04/2024 : 23:23:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrey a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Meni se jako dopada nastup, stil i retorika Radničke fronte kod vas u Hrvatskoj. Tip partije za koju bih odmah glasao da postoji u ovim napaćenim državicama tkzv. "srpskog sveta". Nekako glas normalnosti i postavljanja pravih pitanja, pokušavam da zamislim da neko od ovih magaraca koji su ukorijenjeni po Srbiji i BiH donese i čita pisma radnika nasred skupštine (!). Baš primjer retorike koju bi trebalo da ima jedna moderna ljevičarska stranka (ne liberalna koja se ovdje prodaje kao ljevica) i konstantno vraćanje pitanja na privatizaciju, sumnjive poslove, tokove novca koji su mnogo bitniji od brojanja krvnih zrnaca i u kojima se krije prava priča. Zato je bitno da se "srpski svet" drži orijentalnog despotizma, narativa nacionalne ugroženosti i "presudnih istorijskih borbi u kojima moramo biti jedinstveni u odanosti velikome vođi". Hoću reći, vidim dosta ljutnje i ogorčenosti u ovom topiku, ali ipak u vašoj zemlji dominiraju normalniji politički narativi, eto u nekima od njih se mogu i pronaći.



apsolutno, kao što zarko puhovski kaze jedina stranka koja ima artikuliranu ideologiju

ja sam za ovoga glasao

https://www.portalnovosti.com/hrvoje-stefan-sarene-laze

puno postam, uprati https://twitter.com/talsakob

sclavi>originalni radovi junjija ita
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4872 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 20/04/2024 : 23:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton


Ideja odrasta je nešto najekstremnije što postoji na ekonomskom spektru.



Odrast je ekstremna ekonomska ideja, nema sumnje. No to je samo ideja, ne ideologija koju Možemo (i drugi koji o njoj razmišljaju) planiraju uvesti isti tren čim im se pruži prilika, pod svaku cijenu. Tako da u tom kontekstu to nije ništa ekstremno.

Futurističke ideje su uglavnom ekstremne ako ih se projicira na sadašnjost, no neke od njih jednog dana postanu stvarnost.

Odrast je ideja koja bi morala pasti na pamet bilo kome tko razmišlja o načinu kako funkcionira trenutna svjetska ekonomija, na čemu se temelji, te kako bi to moglo izgledati u ne baš nedoglednoj budućnosti. Je li to najbolje rješenje - tko zna, ali bar netko razmišlja o nekakvim rješenjima (na drugoj strani su poricatelji stvarnosti sa figom u džepu ili glavom u pijesku).

Ne znam zašto misliš da postoji velika distorzija između onoga za što se Možemo zalažu i onoga što njihovi glasači misle o njima, možda se družiš sa krivim ljudima. Evo meni je ta najekstremnija ideja koju si istaknuo sasvim u duhu onoga što sam mislio o njima :)

Edited by - vukozec on 20/04/2024 23:54:42
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46555 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/04/2024 : 08:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Kombinacija neomarxizma,feminizma i zelenih ideja. Stvarno šta bi moglo poć po zlu?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 17 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000