forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 GOLCONDA / MAJSTORI STRIPA 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 23/04/2024 : 09:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Zaista nije u redu da ljudima spamujete topic pričom o Fibrinom izdanju, prebacite se na fibrin.
Niti sam ja znao da oni planiraju integrale, niti su oni znali da ja radim svoj, poklopilo se, svatko je radio kako misli da je najbolje za njega.
Ja da sam planirao raditi pojedinačno ove albume napravio bih ih davno. A bit ću brutalno iskren: razlog zašto ih nisam napravio davno jest taj što i nisu baš na nivou ostalih. Daleko od toga da su loši, naravno, ali kao pojedinačni album... samo za fanove.
Ovako, u integralu, sve na jednom mjestu, za to su baš taman.

Trouble will find me
Go to Top of Page

lifesence
Starting Member

99 Posts

Member since 14/04/2010

Posted - 27/04/2024 : 21:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lifesence a Private Message  Reply with Quote
Onda, je li kupio neko ovo?
Na slikama i jednom video snimku koji su mi poslali mi se čini kao vrhunsko izdanje.
A i cena je jako dobra...
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1775 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 28/04/2024 : 09:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lifesence

Onda, je li kupio neko ovo?
Na slikama i jednom video snimku koji su mi poslali mi se čini kao vrhunsko izdanje.
A i cena je jako dobra...



Super izgleda uzivo iako mi se ne dopada dizajn naslovne stranice. Stampa, povez, sve perfektno.
Preskacem jer sve ovo vec imam. Da nemam, ne bih razmisljao.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
317 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 28/04/2024 : 19:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
Da, prvi integral je sjajno urađen. Ako bi da cepidlačim, meni bi više legla naslovnica Bar kod Toma ali dobro je i ovako. Svakako preporuka.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 28/04/2024 : 20:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Kakav je papir?


Resistance is futile.
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
317 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 28/04/2024 : 21:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
Papir je MAT, nešto deblji (10-15%) od integrala sličnog broja strana. Crno-bela štampa, osim polovine trećeg dela koji je u koloru.
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 28/04/2024 : 22:01:00  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Ti i Aco me ubediste.
Uzeću ovo. Nadam se da će Golkonda odraditi brzo i kvalitetno i ostala dva integrala.


Resistance is futile.
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
317 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 28/04/2024 : 22:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
Rekoše da je treći(poslednji) integral planiran za Salon stripa u septembru.
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1602 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 01/05/2024 : 11:28:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Ova Marvinova naslovnica me asocira na kadar iz Flaša Gordona.
Da nije ovde primarna inspiracija scena nekog filma iz 30-ih?




Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

lifesence
Starting Member

99 Posts

Member since 14/04/2010

Posted - 04/05/2024 : 15:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lifesence a Private Message  Reply with Quote
Stiglo juče zajedno sa novim Roninom, apsolutno perfektna izdanja!
Prevod Majstora, pa, malo je reći savršen! Svaka rečenica pogođena i u duhu, baš kako treba da bude, vidi se i predanost i usresređenost. Plus Ivo Milaco himself napisao uvodnik baš za ovo izdanje... šta dodati...
Ronina još nisam čitao, prvo ću da ponovim prve dve knjige, ali su me poster i bukmarker oduševili, potpuno pogođen momenat.
Izgleda da je Golconda u poslednje vreme ozbiljno poradila na kvalitetu, ako izdanja budu u klasi ovih, imaju moju bezrezervnu podršku!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20741 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/05/2024 : 21:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Golkonda,Darkvud,Najkula,Lokomotiva - svakom naklon do poda,rade sve bolja i bolja izdanja.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000